Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


Tygryssek #ниѕ

Rekomendowane odpowiedzi

Pisząc do mnie czemu dałem ci bana, użyłeś argumentu, że dostanę „degrada” za to że nie zbanowałem Chleba z kota i Avantha bo się team-owali z ct. Nie wiem też jak to było więc się nie wypowiem. Nie było mnie wtedy na serwerze więc jak miałem im dać bana ?

 

Pozdro

 

Edit: Poza tym miałeś złożyć skargę na mnie żebym dostał „degrada” xdd i odwołanie od bana ale chyba się rozmyśliłeś. Ach ta Polska młodzież same z nią problemy. 

Edytowane przez Idzi
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
36 minut temu, Idzi napisał:

Pisząc do mnie czemu dałem ci bana, użyłeś argumentu, że dostanę „degrada” za to że nie zbanowałem Chleba z kota i Avantha

Nie za to xD bo o tym nawet nie wspomniałem w tym co pisałem na pv. 

 Ja chciałem żeby któryś z adminów zbadał tą  sytuacje a nie żebyś mi pisał co ci pisałem na pv. 

 

 

Edytowane przez Tygryssek #ниѕ
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tygryssek #ниѕ napisał:

To po co to piszesz? 

Bo złożyłeś skargę na Avantha a na Chleba nie choć na pv pisałeś mi że on też team-ował  się z ct. Boisz się go?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Idzi napisał:
50 minut temu, Tygryssek #ниѕ napisał:

To po co to piszesz? 

Bo złożyłeś skargę na Avantha a na Chleba nie choć na pv pisałeś mi że on też team-ował  się z ct. Boisz się go?

mam ss tej rozmowy i o niczym takim nie mówiłem, przeczytaj sobie jeszcze raz co pisałem I zakończmy ten temat. 

Bo z Skargi zrobiła się  kłótnia jak chcesz się ze mną kłócić to na pv a nie na forum, gdzie może to zobaczyć dużo osób. A ja czekam aż w tej sprawie wypowie się @Rufus

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po co składasz skargę , skoro jesteś permamentnie zbanowany na serwerze ? PugChamp

 

A tak na serio to chciałem Ci napisać żebyś wreszcie przestał pisać posta za postem ,bo jest to już któraś sytuacja z rzędu. Widzę ,że gonisz ludzi za ,że nie przestrzegają regulaminu a sam go nie przestrzegasz ani na forum ani na serwerze. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

wtrące sie mimo że moje zdanie nie ma znaczenia ale podobno bylo tak ze ustalili na starcie rundy ze nie zabija zadnego ct, wiec wydaje mi sie ze nie ma w tym nic zlego bo nie popsuli nikomu gierki.

co innego jakby tak powiedzieli a zabili kilka osob a czesc oszczedzili, wtedy mozna to uznac za teamowanie ale raczej chciali pewnie sobie na czilku pograc bez zabijania, pogadac czy coś 

teamowanie to chyba bardziej celowe oszczedzanie konkretnych osob albo wspolpraca ct i terro zeby tt moglo zabic kogos z pomoca ct 

jesli sie myle to sory ale chyba nie powinno byc bana za to ze pograli sobie na luzie bez zabijania

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...