Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Sky


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:KYS (konto smurf na którym dostałem bana)

Nick oskarżonego:Sky

Link do profilu Steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/Skkyyy/

SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:419819609

Data i czas zajścia: 2021-05-21 19:12:01

Opis sytuacji:Podczas grania na serwerze globalelite na moim koncie smurf,administrator Sky zaczął mnie sprawdzać gdy zabiłem jednego z graczy zwykłym headshotem.Ziomek natychmiastowo domagał się abym został sprawdzony przez admina.Sky wszedł na spekta i po 3-5 minut sprawdzania dał mi bana za ,,Multi-Hack''.Podczas sprawdzania  nie doszło do żadnej nienaturalnej akcji. Gdy Ketrab zapytał się dlaczego dostałem bana otrzymał odpowiedź ,,Problem?'' ,a gdy odpisał że jest problem Sky napisał ,,Złóż skarge :)''.

Dowody:Demko

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

No to zaczynamy zabawę. Pierwsze co chciałbym powiedzieć to @Friz i @k1nder macie tutaj najmniej do powiedzenia. Robicie tylko spam i nie wnosicie nic do tematu. Nie było was w trakcie zajścia :) Tłumaczenie typu (ale ja widziałem na strime) itp. mnie nie interesują. 

 

Spoglądając na same logi demka (czat), skarga z dupy :v 

Ale widziałem bardzo fajne smaczki, które bardzo mnie zainteresowały. 

@Ketrabek nie wiem w czym widzisz "problem?". Sky zrobił to co uważał za słuszne. Jeśli się pomylił, to smurf papaja dostanie UB. 

Postawa @sKY była tutaj dobra. Jeśli gracz ma problem do admina, jego zachowania itp. to piszę skargę. 

Tutaj fragment rozmowy dla zainteresowanych

 

 Bartek2009: niezły admin

02:12:42 (426:54)Bartek2009: XD

02:12:45 (426:57)47sh0lim: XD

02:12:47 (426:59)sKY: problem?

ROUND START

02:12:51 (427:03)Bartek2009: tak?

02:12:52 (427:04)bald and blind nibba❤: ta

02:12:54 (427:06)sKY: to napisz skarge   

02:13:58 (428:10)Bartek2009: "napisz skarge"

02:14:00 (428:12)Bartek2009: japierdole 

 

Natomiast ten pan dostaje 24h banicji za obrazę administracji

02:20:07 (434:19)Ahmed detonuj: admini na tym serwerze to maja 2 chromosomy wiecej chyab 

 

Skarga z dupy nic nie wnosząca. Czekam na Twoje podanie o UB, bo ponoć miałeś pisać :)

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Ostrzeżenie od administracji. Nie tolerujemy takich zachowań i tak jak macie prawo składać skargi, tak wydaje mi się, że "nieodpowiednie" banowanie @sKY powinno być wyjaśnione najpierw przez prośbę o UB, a potem skargę.

Każdy z Was dostał ostrzeżenia za spam (choć powinno być również za prowokowanie), niektórzy podwójnie, następnym razem będzie to ban na forum i serwery na parę dni. Jeśli natomiast nie podoba się Wam współpraca z naszą administracją, to zapewne jest mnóstwo innych serwerów, które będą tolerować Wasze towarzystwo.

 

Z pozdrowieniami,

Administracja GlobalElite.PL

 

P.S. Zbędne posty ukryłem. Skarga rozpatrzona, temat zamknięty, @sKY nie poniesie żadnych konsekwencji, ponieważ nie zrobił nic źle, jak już to @CzesterMolester wyjaśnił.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...