Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


fσяєχ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:13

Twój Nick:Hawajoczak

Nick oskarżonego:Idzi

Steam_ID oskarżonego:STEAM_0:0:221874847

Data (data + godzina):27.05.2021 - 22:10

Mapa:seek_mix_backyard

Opis:Admin Wyzywa Gracza , i mówi że może być zdegradowany 

Dowody:Demko chat głosowy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Idzi , Brzmiało to jakbyś powiedział to w sposób obraźliwy , a raczej admin nie mówi do gracza Zamknij **** Dzieciaku j***** , i jeszcze mówisz że możesz być zdegradowany no szanujmy się XDD

 

Edytowane przez Hawajoczak
..
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Idzi napisał:

Nie no xd trochę powiedziałem to dla beki a ty jesteś adwokatem osoby, której to nie obraziło nie wiem po co ta skarga skoro to nie ciebie "obraziłem "

Mogę składać skargę na kogo chce i kiedy więc nie wiem XD? nie powiedziałeś tego dla beki przynajmniej nie było tego słychać w twoim głosie :) Niech inni się wypowiedzą pozdrawiam <3 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

składaj se skargę na mnie ile chcesz nie interesuje mnie to, dla mnie jesteś nic znaczącym pionkiem w społeczeństwie 
Edit: Aż tak cię to boli, że składasz skargę za kogoś innego pytanie po co? 

Edytowane przez Idzi
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już skończyłem , to że jestem dla ciebie nie znaczącym pionkiem to mnie to wsm nie interesuje i to nie ma nic do rzeczy XD , składam dlatego że raczej admin nie powinien tak się zachowywać :D jeszcze raz powiem niech inni się wypowiedzą pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem to dla żartów i tak to zrozumiała osoba "OBRAŻONA"  która ma to gdzieś, że osoba której nigdy nie pozna odpowiedziala jej tak śmiesznie na zaczepkę

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja sfera działalności ale się wypowiem xD

7 godzin temu, Idzi napisał:

Czemu składasz skargę za kogoś? adwokat, radca prawny? Czy kim jesteś. 
Może osoba obrażona wzięła to jako żart a ty jesteś spięty. xd😂

 

Cóż nie widzę powodu ani zapisu który zabrania takowego czynu.

 

7 godzin temu, Idzi napisał:

Nie no xd trochę powiedziałem to dla beki a ty jesteś adwokatem osoby, której to nie obraziło nie wiem po co ta skarga skoro to nie ciebie "obraziłem "

 Up

 

6 godzin temu, Idzi napisał:

składaj se skargę na mnie ile chcesz nie interesuje mnie to, dla mnie jesteś nic znaczącym pionkiem w społeczeństwie 
Edit: Aż tak cię to boli, że składasz skargę za kogoś innego pytanie po co? 

 Hmm... To już chyba trochę za dużo XD 

Cytując zapis z KODEKSU ADMINA HNS:  odnośnik - 

1)Admin musi przestrzegać regulaminu,

2)Dawać dobry przykład graczom,

 

Dalej cytując zapis z regulaminu HNS: odnośnik - 

 

1. Grając na serwerach GlobalElite akceptujesz poniższy regulamin. Nie znajomość regulaminu nie zwalnia z nie przestrzegania go!
2. Zakaz wyzywania, obrażania i krytykowania innych graczy

8. Użytkownik powinien zachować kulturę na serwerze

 

 

Trochę się rozpisałem w nie swoim dziale ale aż kłuło mnie to w oczy i nie mogłem się oprzeć XD 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Imo tutaj @Laminos dobrze to podsumował. Każdemu mogą puścić nerwy itd, ale jednak trzeba dawać przykład innym graczom, a nie zachowywać się jak upośledzona małpka :v Nawet bez oglądania demka jestem w stanie stwierdzić, że jednak coś tutaj jest nie tak. Druga sprawa to prawda, że trochę chujowo pisać skargę za obrazę nie znając dobrze sytuacji, ale no lepiej zgłaszać niż siedzieć cicho. Dodam jeszcze, że to nie jest messenger lub inny komunikator, piszcie sobie swoje odczucia na pv a nie każcie nam czytać takie głupoty, bo mnie skręca jak ktoś próbuje się tłumaczyć w idiotyczny sposób. Skargę zamykam, @Idzi dostaje kolejne ostrzeżenie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Elo, dorzucam jeszcze jeden punkt karny na forum dla @Idzi, ponieważ takie zachowanie jest warte co najmniej 3 punktów karnych. 

Takie żarty możesz zatrzymać dla siebie, nie tolerujemy takiego zachowania.

 

P.S. Nie zgadzam się z @Rufus, zdecydowanie wolę, żeby ludzie pisali takie rzeczy tutaj, a nie na priv. Dzięki temu można wyciągnąć konsekwencje.

P.P.S. @Rufus nie wiem czy nazywanie kogoś upośledzoną małpą jest na miejscu, niezależnie od wcześniejszego kontekstu ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...