Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UNBAN Neyster


Neyster

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Neyster

UNBAN/UNMUTE: Unban

STEAM_ID: STEAM_1:0:446825957

Mapa: nie znana

Data (razem z godziną): 2020-08-16 23:46:35

Admin który cie zbanował: Rufus

Powód Bana: Reklamowanie

Wyjaśnienie: Więc tak, chciałbym mocno przeprosić, że przeze mnie głównie serwer ucierpiał i przez to został stracony definitywnie przychód na opłate serwera. Serwer, który reklamowałem upadł już bardzo dawno temu (6 miesięcy temu bodajże) i żaluje, że popełniłem ten błąd. Również sądze, że lepszego polskiego serwera HNS nie ma niż globalelite, i bardzo chciałbym wrócić i pograć znowu jak za dawnych czasów bez żadnych jakichś sporów. Wiem, że przyniosłem dużo problemów ale mam nadzieje, że będziemy mogli znowu odbudować zaufanie od podstaw i tym razem będe stosował sie odpowiednio do regulaminu serwera.

 

Z poważaniem do administracji.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Zaczynając, tak jak się zachowałeś było nie na miejscu i patrząc, że napisałeś ,,lepszego polskiego serwera HNS nie ma niż globalelite", ale jednak reklamowałeś inny serwer, więc taka sytuacja może się powtórzyć. Jednak też zważając na czas, który miną od tego bana (prawie 10 miesięcy), to bym nie był do tego negatywnie nastawiony. Jestem neutralny i od @Rufus wszystko zależy, ponieważ on ma najwięcej do powiedzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

11 minut temu, Lisuuu napisał:

Zaczynając, tak jak się zachowałeś było nie na miejscu i patrząc, że napisałeś ,,lepszego polskiego serwera HNS nie ma niż globalelite", ale jednak reklamowałeś inny serwer, więc taka sytuacja może się powtórzyć. Jednak też zważając na czas, który miną od tego bana (prawie 10 miesięcy), to bym nie był do tego negatywnie nastawiony. Jestem neutralny i od @Rufus wszystko zależy, ponieważ on ma najwięcej do powiedzenia.

Rozumiem twoje zaniepokojenie, mogłem się lepiej wysłowić, ponieważ chodziło mi o to, że gobalelite poprostu wytrzymuje test czasu, teraz po tamtej sytuacji zbudowałem przekonanie, że globalelite jednak jest zdecydowanie dobrym serwerem, chociaż jak wszystko ma swoje wady ale to mniejsza. Teraz jakby przyszła taka sytuacja to bym został najprawdopodobniej (nawet jeśli byłby lepszy to bym poprostu w ciszy przestał grać na globalelite) przy globalelite ponieważ to jest jedyny serwer, który wytrzymał test czasu, i jest oryginalnym serwerem HNS gdzie wszystko sie zaczeło, dlatego ma specjalne miejsce w moim sercu:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Neystera [głównie] ucierpiał serwer, przez to i ja odszedłem, ponieważ nikt nie grał. Bana miałeś tak jak to wyżej napisał pan Lisek [około 10 miesięcy] temu, więc widać, że ci zależy. Podsumowując jestem na tak. Fajnie by było cię znów zobaczyć na serwerze, Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Moim skromnym zdaniem nie powinieneś dostać tej szansy. Nie potrafiłeś zareklamować swojego serwera ,więc stwierdziłeś ,że po prostu zabierzesz nam naszych stałych graczy przez co serwer stał dość długo pusty, nie zarabiał na siebie i zrobienie ruchu na nim też nam trochę zajęło. Jestem za tym żeby ludzie działający na szkodę serwera nie mogli wrócić bo są jak chorągiewki, raz tak a raz tak. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Poza oczywiście reklamy regularnie na mnie najeżdżałeś. Generalnie wiele razy słyszałem, że gadałeś co na mój temat, a już na serwerze to taki mocny nie byłeś gdy ja byłem na serwerze :) Jesteś osobą, od której to się między innymi zaczęło, więc teraz wróć sobie na ten swój serwerek skoro jest (był) taki dobry ;) Odrzucam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...