Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

podanie na admina


Fabiii

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:FABI75

Wiek:15

Coś o sobie: gram sobie w gierke , wychodze na dwor z kolegami , gram w piłke nożna

Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/fabi-xd

SteamID: STEAM_1:0:520821416

Ranga w CS:GO: lem

Ilość godzin w CS:GO: 1961 godzin

Znajomość SourceMod'a (1-10): 2

Doświadczenie jako admin: brak :(

Czemu ty miałbyś zostać adminem?: chcialbym pomoc serwerowi i mysle ze jestem wmiare miły dla osób grajacych na serwerze.

Link do Gametrackera:https://www.gametracker.com/fabi75/

Kontakt: discord, steam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notka od: Dante,

Podanie przyjęte

Jego prawdziwa ranga do mg2 robię go z palcem w dupie. Gdy gadam z nim na dc to mówi ze będzie banował każdego kto jest nie miły dla niego przeklina co drugie słowo jest gejem 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notka od: Dante,

Dodano ostrzeżenie: https://globalelite.pl/topic/10392-stavie/?tab=comments#comment-51371

  • Legenda

No to ja zacznę. 

Na pewno dużym plusem jest Twoja aktywność i godziny w grze. Ranga swoją drogą :v 

Opis samego siebie taki średni :v (wiem, czepiam się) 

 

Jesteś aktywnym graczem, kulturę też trzymasz na poziomie. Jeśli chodzi o głos, to jak najbardziej akceptowalny (słychać jak byś już był po mutacji). Potrafisz też coś strzelić, więc myślę, że nie miałbyś problemu wyłapać haxa na serwerze. 

 

+ aktywność

+ ranga

+ rozpoznawalność na serwerze

+ spokojny i opanowany 

 

- wiek 

- doświadczenie jako admin (ale tutaj można podszkolić bez problemu) 

 

Osobiście jestem na tak, ale poczekajmy na wypowiedź innych adminów. 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

A więc... Zacznijmy od tego że już trochę się znamy i uważam cię za młodego, miłego  i rozgarniętego gościa... Napewno dużym plusem jest twoja aktywność na serwerze a także relacje z graczami. Ogólnie rzecz biorąc nie mam się do czego przyczepić poza wiekiem i rangą ale wydaje mi się że z taką ilością godzin dasz radę wyłapać cheaterów a SM ogarniesz szybko tak jak ja.

 

Generalnie ja jestem na Tak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

No to ja dodam też coś od siebię, jak już Czester wspomniał masz dosyć wysoką Aktywność co jest wielkim Plusem. 

Rozpoznawalność na Serwerku też jak najbardziej na Plus, jeżeli chodzi o Doświadczenie bycia Adminem wydaje mi się że nie jest jakimś Problemem, zawsze musi być ten pierwszy raz. Jeśli chodzi o Source-Mod'a w tym też nie widzę jakiegoś Problemu, to jest dosyć łatwę do ogarnięcia. 

Suma Sumarum, jestem jak najbardziej za daniem Koledzę Admina Próbnego. Ale czekamy na wypowiedzi reszty ekipy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...