Jump to content
  • Dear guest!

    You can register or log in here:

skarga


niuchacz
 Share

Recommended Posts

Twój wiek: 12 

Twój Nick: niuchacz

Nick oskarżonego: Pervaletto. upo upo, J4KUB1X

Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:421859520,  STEAM_0:1:549773881

Data (data + godzina): 2021-07-7 18:13

Mapa: seek_italy_f   nie pamietak dokladnej nazwy

Opis: Pervaletto wszedl na serwer, cos do niego powiedzialem nie pamietam co( jest na demku) i nagle zaczął mnie wyzywac ( nie pamietam dokladnie) ze rucha mi matke itp. jakies kidowskie zarty. Okazalo sie ze jest razem z jakubixem w pokoju, on tez mnie zaczął wyzywac takimi tekstami. no i koniec zwykle nie jestem 60 ale w takim przypadku musialem. (wiem ze ja tez nie świecilem przykladem ale wkurwia mnie to ze jakis 13 latek cisnie mi po rodzicach)

Dowody: demko , narazie nie moge pobrac( napisalem juz na forum) jak będzie to tu wstawie. lub mozecie po godzinie znalezsc i po mapie.  (ss po to kto byl na serwie i moze  potwierdzić fejmik dopero wbil wiec nie wiedizal o co chodzi) image.png.9d5f592253d12de59bf04ccd90c26a2c.png

Edited by niuchacz
Link to post
Share on other sites

Pervaletto dostaje bana za brak kultury, obrażanie oraz udostępnianie swojego konta osobom trzecim na tydzień. Z racji ,że nie wiem co to był za gość ,więc bana przenoszę na to konto na którym padły te wszystkie wyzwiska. Banów na słowo nie będę nikomu dawać.

 

Tobie radzę uważać na słowa ,bo wszystko można zweryfikować oraz proszę nie poganiać administracji. Narazie dostajesz upomnienie.

Link to post
Share on other sites
Cegiełki

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing

    No registered users viewing this page.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Create New...