Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie RiseN


risenΩ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Imię.Eryk
Wiek:16
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?: Duzo czasu spedzam przy komputerze, z tego 1/3 tego czasu to przebywanie na forum globalelite.Chetnie pomoge bayontowi or dzagowi :>
Czym się interesujesz?:Najbardziej interesuje sie wapowaniem oraz jazda na bmx.Interesuje sie tez tworzeniem for.Robie fora kolegom oraz  znajomym.
Opisz siebie:Jestem aktywny,sumienny kolezenski ale czasem troche porywczy.
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcać forum?:Z tego co sobie ostatnio obliczalem to spokojnie 2/3h dziennie minimum.
Doświadczenie ( czy byłeś/byłaś kiedyś: moderatorem, administratorem):Jak wyzej mialem swoje forum oraz tworze fora dla znajomych i jestem obeznany w byciu moderatorem/administratorem.

 

 

 

Pozdrawiam

~RiseN

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Plusy:

+miły

+pomocny

+spędza dużo czasu na forum i  na serwerach

Minusy:

-Dużo banów na serwerach :P

-Napisałeś podanie na degrada dla siebie ( to mi się bardzo nie spodobało, zachowałeś się szczeniacko).

Jestem neutralny, ponieważ na forum nie dzieje się na tyle dużo,  żebyśmy potrzebowali pomocy z dzagiem. Poza tym są Opiekunowie, którzy mogą moderować swoje działy. Moim zdaniem jesteś dobrym kandydatem, lecz musisz poczekać jak się rozwinie forum. Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma sensu żeby był jeszcze jeden mod sam jestem często na forum i sprawdzenie wszystkich nowych postów zajmuje max 20 min więc bayont, dzagu i opiekunowie w zupełności wystarczą ale jak forum się rozwinie to Jestem na tak tylko przestan zbierac tyle banów gram podobna ilosc czasu co ty a ja dostalem 1 bana na 30 min a ty juz chyba 2 permy (albo 1)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...