Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

podanie


lamaJ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jamal

Wiek: 16

Coś o sobie: jestem Daniel od wrzesnia bede w 3 LO, lubie gry, chce zostac adminem zeby server nie umarl znowu, jako ze gram chyba najczesciej  to dobra cecha jako admin, po powrocie z wyjazdu jestem mniej toxic, mam nowe konto na ktorym nie mam mute a gametrackera podaje do starego konta bo nie widze sensu dawac do tego na ktorym gram od tygodnia

SM:4

Doświadczenie: nie wiem co tu napisać, adminem nie bylem wiec doswiadczenia nie mam  ale chce je nabyć

Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/✖Jamal✖/188.68.252.62:27015/

Kontakt: steam, discord 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.
+wiek
50/50 sm
+duża aktywność
-Stosunek do innych graczy, relacje z nimi.
- TOXIC 
-Doświadczenie
Wypowiadam się jak by nie było konfliktu między tobą a mną(jak by co). Oczywiście ode mnie to nie zależy tylko od Administracji z wyż, a to jest tylko moja opinia. 
Po 1 dodałeś że, nie jesteś toxic przez to że, na serwerze nikt nie gra i nie ma kto to potwierdzić, pewnie byś powiedział że, Avanth by mógł potwierdzić ale jego potwierdzenie jest nic nie wartę przynajmniej w moim uznaniu.
To tyle trzymaj się. 

 

 

Edytowane przez Tygryssek #ниѕ
,,,
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ciekawy co się stało na tym magiczny wyjeździe. Poza tym HNS potrzebuje aktualnie pomysłu, a nie po prostu kogoś kto będzie pilnował serwera (moim zdaniem). Więc bardziej liczy się aktualnie kreatywność niż aktywność i nie bycie toxic'iem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...