Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycja


Tygryssek #ниѕ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tygryssek 

Co chciałbyś zmienić: Wsm nie chciałbym nic zmienić tylko dodać iż przez to że serwery zostają zamykane na jakiś czas to chciałem dodać od siebie dlaczego serwer hns upadł i co by przydało się zmienić z serwerem nie mając nikogo urazić. Dla mnie serwer się graczom znudził się z kilku podwodów. Pierwszy powód że tak powiem(obijanie dupy przez administracje hns) ponieważ nie restartowali topki i co mieli gracze robić jak przykładowo mieli globala. Przez długi okres czasu nie było restertu i graczom się nudzi. Po 2 przez pewien okres czasu stamina była na 0 i można było robić bh i z tego co pisałem z stałymi graczami i dużo z nich przez to przestało grać. Po restartach powinno być głosowanie na 2 mapy które wypadają i gracze by zadecydowali która mapa ma odejśc lub zostać. I przede wszystkim zmienić punktacje serwera bo globala można wbić w 2 dni i ja dobrze o tym wiem żeby mieć globala powinno się mieć 530 pkt i za każdego fraga 1 pkt a za śmierć -2 to by sprawiło że gracze by dłużej grali bo by chcieli wbić globala. Mimo tego że to się wydaje głupie i skrajne to by trzymało stałych graczy. Też kolejny - za to że administracja rzadko wchodziła na serwer przez to była straszna patola na czacie tekstowym i głosowym. I wsm to koniec mimo wszystko mam dużo fajnych pomysłów i rozwiązań więc jak by co to wiecie xD... I nie zazdroszczę temu który będzie to czytał. Moje głowa ma dużo pomysłów. Tylko czekać aż serwery wrócą i będzie można to po trochu wprowadzić w życie i to co ja napisałem nie miało w żadnym stopniu urazić administracji tylko przedstawić plusy i minusy tego serwera dla moje odczucia i kilku innych osób z którymi rozmawiałem. +unbanall kc<3

 

Edytowane przez Tygryssek #ниѕ
myssclick
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jest tu trochę nieprawdziwych informacji lub wyolbrzymionych strasznie. Zgodzę się do jednego, że nie zostało zrobione to co miało być zrobione, żeby przytrzymać graczy. Albo inaczej zostało to zrobione, ale już za późno. Unban all przywróci właśnie tą "patolę" o której mówisz moim zdaniem. I właśnie przez takie osoby nie chce się grać (ja osobiście straciłem przez to chęci). A i przypomnę, żeby patrzeć też poprzednie tematy bo z tą punktacją już temat był dawno zaakceptowany ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Na ten tzw. "upadek HNS" złożyło się znacznie więcej rzeczy niż tylko to. CS stał się o wiele mniej grywalną grą przez to, jak zmienia się rynek i jakie technologie wchodzą. Widzę również czemu niektórych mogły zniechęcać "rządy" @Rufus, a zdecydowanie przyczyniło się negatywnie to, że @BobPixel trochę odszedł z pracy nad serwerami. 

 

Cieszy mnie mimo to, że nadal są gracze, którzy chcą uczestniczyć jakkolwiek w życiu serwera tworząc takie tematy. Dodam tylko, że rekrutacja na admina była otwarta od dłuższego czasu, wielu graczy mogło mieć szansę na dołożenie cegiełki od siebie dołączając świeżą krew do administracji, która... jest stara. Czasem warto odświeżyć ekipę nową twarzą.

 

Nie wiemy nawet czy HNS powstanie na nowo, więc ciężko mi jakkolwiek wypowiedzieć się do punktów tu zawartych. @Insane, @Witeczek nie zamykajcie tego tematu, może kiedyś nam się przydać, a i może ludzie będą chcieli się wypowiedzieć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@Tygryssek #ниѕ na to już Ci odpowiedziałem. Rekrutacja była otwarta, można było składać podania. Do każdego podania zagląda również administracja sieci i gdyby podanie było odrzucane bez powodu, to zainterweniowalibyśmy. Skoro widziałeś potrzebę, trzeba było złożyć podanie. Teraz to tak zwany mądry Polak po szkodzie i musztarda po obiedzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...