Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie o Opiekuna


Mewa_Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa serwera: GLOBALELITE.pl [AWP ONLY] 128 TICK
Imię: Łukasz (MEWA)
Wiek: 16 W listopadzie 17.
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Co dziennie mogę spędzać. czas na serwie od godziny 14 do 21.
Staż na serwerze: na serwie gram już  1 dzień i 10 godzin. 80 Miejsce w rankingu .
Znajomośc sourcemoda (1-10): około 7,5.
Zaufanie wobec graczy (1-10): Ufam graczom w większości spraw ale gdybym miał kogoś zbanować potrzebował bym dowodów. Więc tak 7/10
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego ja to jest dobre pytanie, potrafię dogadać się z graczami myślę że mam z nimi bardzo dobry kontakt potrafię pomóc gdy coś się stanie z CS-em.
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: 
 a mojej kadencji chce zmienić ilość przeszkadzających (Troli, Dzieci, i innych tego typu ludzi) Jako że co dziennie jestem na serwerze mogę to kontrolować bardzo często niema Adminów i nic nie można z tym zrobić a to bardzo denerwuję :angry:

nie tylko mnie a także innych graczy tego typu serwerów. Mam możliwość promowania serwera na Twitczu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...