Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

prosba o ub lub skrocenie bana


lamaJ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Jamal

Steam ID: 0:0:559911475

Data i godzina nałożenia kary: 16.22 15.02.2020

Mapa:aztec

Rodzaj kary oraz powód:cwaniactwo

Powód złożenia odwołania : Czesc i czołem! imo przesada ze za takie cos dostaje sie bana na wiecej niz za info, bo jak wczoraj porposilem kolege zeby spytal to za info jest 12h, dzien. wydaje mi sie ze jest to w lekkim stopniu wykorzystywanie tego ze ma sie admina aczkolwiek wiem ze zaden admin sie ze mna z tym nie zgodzi, ale wydaje mi sie ze duzo osob moglo by stwierdzic ze tak po takiej sytuacji, nie wiem co mam jeszcze powiedziec, chyba raczej napewno taka sytuacja sie nie powtorzy, bo zaczelo sie od tego ze chcialem zabic tt na mapie school bo tam maja tylko 500 hp, nie powtorzy sie ta sytuacja bo tt maja goda, nie powiem ze dostalem bana za nic, ale powiem ze troche nieuczciwy ban 3 dni za tak smieszna sytuacje. z fartem

Link do demka :nwm czy juz sa ale wydaje mi sie ze w tej sytuacji jest nie potrzebne

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Przecież Cie uprzedzałem ,że zabijanie tt do momentu aż nie zostanie to naprawione będzie karane to czego nie zrozumiałeś w tamtym momencie?

Jak się mówi raz ,drugi i trzeci to nie rozumiecie dopóki się nie dostanie kary a jak już po raz czwarty zostaniecie zbanowani to wtedy jest wielki płacz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

musze pisac z tego konta, bo na tamtym nie moge juz odpowiadac, mowiles ze bedzie ban i bylem na to przygotowany ale mowiles ze bedzie ban 30 minut czy tam 6 godzin ktores z tych nie pamietam

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Btw Multikonto na forum jest zabronione. I tak powinna być taka kara, problem jest z tym, że ty na serwerze powiedziałeś, że taka mała kara nie powstrzyma Cię od zrobienia tego. Cwaniakujesz na tym serwerze od praktycznie początku (chodzi też o poprzednie IP) i uważasz, że jesteś bez karny. Mówisz jedno, robisz drugie. Przykładem na to może być to, że miałeś grać tylko w weekendy bo jakoś nie ciekawi cię HNS, aż tak i nie masz czasu. Meanwhile prosisz o skrócenie bana i siedzisz na serwerze codziennie. To może Cię nauczy pokory i zrozumiesz, żeby zacząć brać odpowiedzialność za to co robisz. Jak dla mnie ban powinien zostać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że w weekendy będę grać raczej tylko wieczorami, i jak mam wolny czas to rzadziej będę grał, a to że mam zdalne i się przeziębiłem nie znaczy że masz przykładać do tego taka uwagę, tak samo mogę powiedzieć to o tobie bo miałeś odejść, a to że odszedłeś i wróciłeś jakoś bardzo nie zmienia tej sytuacji, nie mówiłem też że nie ciekawi mnie hns tylko jak mam opcje wyjść z domu a siedzieć przy kompie to wybór jest prosty. I nie pisałbym tej prośby o ub gdyby nie to że sytuacja mnie wkurwiła gdyż uważam taki czas bana za nieuczciwy w stosunku do sytuacji, idąc tym tokiem mógłbyś mi tak samo dać bana na miesiąc i powiedzieć że to mała różnica skoro "mówiłem że będę grał rzadko i mi nie zależy" to gdybym w takim przypadku się odwołał to odpowiedź by pewnie wyglądała tak samo

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin
Cytat

mowiles ze bedzie ban i bylem na to przygotowany ale mowiles ze bedzie ban 30 minut czy tam 6 godzin

Chyba źle rozumiesz po co są zasady. Nie po to, żebyś z premedytacją je łamał, to jest dodatkowa prowokacja i ignorowanie poleceń admina. Z mojego punktu widzenia ban uzasadniony, choć krótki ;) 

 

Temat bym zamknął
/eot 

 

P.S. Tak jak @Rufus napisał. Multikonta na forum są powodem do bana na forum i naszych serwerach (albo naszym serwerze raczej xd). Tym razem daruję, konta połączyłem. Od teraz korzystaj tylko z tego konta.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...