Jump to content
  • Dear guest!

    You can register or log in here:

Najlepsza lepszej nie było, serio


Recommended Posts

Ja akurat jestem ciekawy co powiedzą inni gracze na ten temat,bo np. według mnie mapy pokroju seek_town , hide_park to są mapy ,które kiedyś tworzyły dobry klimat na tym serwerze wspólnie z graczami ,którzy wybierali je żeby móc się poganiać,uciekać i pograć jakoś skillowo.

 

Ciekawy temat i zobaczymy jak się rozwinie. Ja jestem neutralny.

Link to post
Share on other sites
Cegiełki

Mapy są najczęściej grane, bo dużo osób je zna, są pod Vipa. Wyrzucenie ich nie przyniosło by nic dobrego. Zaproponował bym kolejkę map.

Mapy by zostały, ale nie było by nominate, więc nie była by grana aż tak często. Jeżeli jednak jest administrator zmieniał by mapę na inną, jeżeli gracze by tego chcieli. Nie wiem czy wtedy była by możliwość rtv, ale wtedy też można by to zostawić adminom. Żeby jednak było to możliwe to potrzeba;

a) Mega aktywnej administracji

b) Brak zbugowanych map

c) Brak niechcianych/nudnych map

 

Uważam, że możemy spróbować z moim pomysłem tylko najpierw ogarnąć aktualną pulę map, bo niektóre mapy nie wypaliły.

Link to post
Share on other sites
Cegiełki

Moim zdaniem mapy typu hide_park, Aztec itp, są w porządku i nie powinny zostać usunięte ale powinna zostać ograniczona ich ilość

Na myśli mam to żeby blokada nominiwania mapy gdy była grana  w komendzie !nominate powinna zostać powiększona i żeby rzadziej było nominowane mapy która są zbyt często

Usunięcie tych map mogło by spowodować spadek graczy, a tego nie chcemy po tygodniu startu serwera

Uważam że ten pomysł jest dobry ponieważ te mapy dalej będą grane tylko rzadziej, co nie spowoduje spadku graczy na serwerze

Link to post
Share on other sites

Według mnie mapy powinny zostać, ponieważ z nimi kojarzy się cały HnS gdyby były takie którymi "rzygają"  gracze by ich nie grali, a mapy są często grane to chyba dobrze świadczy, że ludzie chcą na nich grać. Gdyby mapy były usunięte liczba graczy by imo zmalała. Mapy są movementowe jak i do chowania więc raczej wątpię żeby ludzie chcieli ich nie grać, tym bardziej usunąć.

Link to post
Share on other sites

Ja bym tylko wywalił seek_aztek bo go nie lubię. Ale usuwanie takich map jak hide_park czy seek_town to jest bez sens ponieważ na tych mapach mozna pokazać swojego skila grając bez vip'a. A te wszystkie mapy nadają taki vibe dla tego serwera i te mapy są spoko. Jedynie bym wywalił azteka ponieważ na nim się biega tylko w kółko i to strasznie denerwuje. Jeszcze co do wypowiedzi @Rufus to jest dobry pomysł ale zrobić ankietę gdzie dało by się wszystkie mapy które obecnie są i niech ludzie zagłosują które mapy wypadają. W skrócie niech głosuje community.

 

Edited by Tygryssek #ниѕ
Link to post
Share on other sites

Są dwa rozwiązania tej sprawy z mojej perspektywy (jednak xD) Pierwsze jest takie żeby zrobić blokadę ostatnio granej mapy np. na 5 w kolejce. Wywalenie hide_park'a i seek_town nic nie da oprócz spadku graczy na serwerze, bo jak widać zdania są podzielone. Drugie to rozwiązanie @Rufus'a z kolejką map. Jeszcze zagadam z Pixel'em ,bo może on ma inny pomysł jakiś.

Link to post
Share on other sites
Cegiełki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing

    No registered users viewing this page.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Create New...