Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

rozpatrzone Podanie na ADMINISTRATORA (AfeX)


AfeX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: AfeX ;3 #Resort
Ilość przegranych godzin na serwerze: 46 godzin 
Wiek: 15-16
Steam ID: STEAM_1:1:151475862 
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 2-3 w weekendy dłużej ;) .
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie.
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem administratorem na serwerze Only AWP na 

ProjektSpark.pl . Umiejętność obsługi SourceBans: (8-10)

Dlaczego miałbyś dostać admina: Z przykrością widzę osoby, które się "drą" lub nadmiernie używają mikrofonu,dlatego chciałbym temu zapobiec, (oczywiście aktualni administratorzy często wchodzą na serwer, ale czasami nie są obecni a nie mogę cały czas ich "nudzić" {Np.Nifeeza} aby zapobiegali w łamaniu  regulaminu przez niektórych graczy).
Znajomość Regulaminu: Znam go i stosuję się do nie go.
Drobna pomoc pieniężna: Jak będzie potrzeba to dam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

Kolega pomaga Administracji :v, dodatkowo na plus u niego są:

+wiek

+często przebywa na serwie (opinia innych ja raz byłem na serwie i chyba go widziałem)

+Ma już doświadczenie

Moim skromnym zdaniem się nadaje :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak średnio jestem przekonany 

 

Widać ze Konto pod podanie

Przykro mi ale to stwierdzenie w moim przypadku jest bez sensu ;/ . " Pod podanie" hmmm... to że w pewnym momencie postanowiłem założyć konto na forum i napisać podanie o administratora ponieważ przez niektórych graczy którzy łamią regulamin  trudno jest wytrzymać.... to źle zrobiłem ??? Moim zdaniem to, czy ktoś założył " konto pod podanie" nie powinno ingerować  w to czy dana osoba zastanie administratorem  czy też nie . Sądzę , że raczej powinno się brać pod uwagę to czy dany gracz ma doświadczenie i czy będzie spełniał warunki bycia adminem .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale to stwierdzenie w moim przypadku jest bez sensu ;/ . " Pod podanie" hmmm... to że w pewnym momencie postanowiłem założyć konto na forum i napisać podanie o administratora ponieważ przez niektórych graczy którzy łamią regulamin  trudno jest wytrzymać.... to źle zrobiłem ??? Moim zdaniem to, czy ktoś założył " konto pod podanie" nie powinno ingerować  w to czy dana osoba zastanie administratorem  czy też nie . Sądzę , że raczej powinno się brać pod uwagę to czy dany gracz ma doświadczenie i czy będzie spełniał warunki bycia adminem .

Skoro łamią regulamin , to administracja ich będzie banować ile to napisać skargę forum ? Skoro i tak jak napisałeś siedzisz max 2-3 godziny na serwie . Na NIE za dużo się wypowiadasz po prostu poczekaj na wypowiedź wszystkich a nie komentujesz co drugie wypowiedzenie .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Moim zdaniem nadaje się na adma bo kiedyś grałem z nim i ogarnia :) Jestem na Tak, gdyż godziny można nadrobić, a konto "pod podanie" nie świadczy o "ogarze" na serwie.

 

 

Pozdrawiam NeQQ

Ja pojęcie pod podanie kojarze z tym, że Administrator nie powinien byc aktywny na samej grze ( co do afex'a widac ze w grze nawet nie jest ) ale także na forum i udzielać sie w roznych postach

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pojęcie pod podanie kojarze z tym, że Administrator nie powinien byc aktywny na samej grze ( co do afex'a widac ze w grze nawet nie jest ) ale także na forum i udzielać sie w roznych postach

Z jednej strony się z Tobą zgadzam, ponieważ powinien być również aktywny na forum. Lecz z drugiej strony nie. Gdy pisze się podanie na administratora serwera, to ci ludzie powinni zajmować się serwerem bardziej niż forum.Od forum są moderatorzy, graficy,redaktorzy itp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony się z Tobą zgadzam, ponieważ powinien być również aktywny na forum. Lecz z drugiej strony nie. Gdy pisze się podanie na administratora serwera, to ci ludzie powinni zajmować się serwerem bardziej niż forum.Od forum są moderatorzy, graficy,redaktorzy itp.

 

Pozdrawiam

Czyli praktycznie jesteśmy tego samego zdania ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...