Jump to content
  • Dear guest!

    You can register or log in here:

Recommended Posts

1 Dobra mapa moim zdaniem powinna zostać przywrócona z racji, iż była po prostu grana i jest sprawdzona przez większość graczy wydaje mi się, że była lubiana.

2 Co do tej mapy to osobiście nie przepadałem za nią lecz jednak powinna znaleźć się na serwerze była grana przez wiele ludzi. Jedyny według mnie minus to, że zwyczajnie jest duża co daje przewagę dla vipa.

3 Moim zdaniem ta mapa to jeden wielki berek przez wszystkie rundy biega się w kółko jest aż za bardzo pod vipa szybko znudziłaby się nowej osobie widząc, że na tej mapie praktycznie się nie chowa a ucieka 

Link to post
Share on other sites

W mojej opinii wszystkie te mapy powinny zostać dodane. Wszystkie te mapy były kiedyś w normalnej puli i były przez większość chętnie grane. Tłumaczenie że na tych mapkach nie da się chować jest delikatnie błędne, ponieważ połowa osób pewnie i tak zapomniała większość kryjówek, a druga połowa i tak by ich nie używała tylko się goniła. Obecnie serwer HNS przynajmniej w mojej opinii jest również bardzo nastawiony na ganianie się. A w sprawie tego że te mapy są pod vipa to też nie do końca vip ułatwia granie na tych mapach lecz bez niego też się gra (vip ogólnie jest ułatwieniem na 90% map więc to żaden argument)

Link to post
Share on other sites

Według mnie wszystkie mapki są dośmigane i powinny zostać przywrócone, a jeżeli chodzi o 3 to z tego co pamiętam są tam fajne kampy które prawie nie były sprawdzane przez to, iż zwykle się uciekało. Oczywiście nigdy się nie dogodzi każdemu graczowi, ale od tego jest rtv :D

Link to post
Share on other sites

"ale od tego jest rtv". Właśnie tego nienawidzę, jeżeli tak będziemy dobierać mapki, że najwyżej damy rtv i tyle to na serwerze znowu będą grane 4 mapy w kółko, tylko po to, żeby zdobyć punkty. Myślę, że dużo osób zapomniało na czym polega serwer. Gierka 4fun, żeby pogadać i się pośmiać, pochować w jakiś wymyślnych miejscach i mieć z tego jakąś przyjemność, a nie uczenie się schematów mapy i bieganie w kółko. Upewniłeś mnie w przekonaniu, że należy zrobić jeszcze 1 rzecz na serwerze, bo inaczej stanie się to co wcześniej, czyli granie w kółko tych samych map.

Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing

    No registered users viewing this page.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Create New...