Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na Opiekuna DD2 Eryk121


Eryk121 v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa serwera: DD2
Imię: Eryk
Wiek: 16
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Na komputerze jest 3-4h A w weekendy okolo. 6h
Staż na serwerze: 0h. Dopiero wystartował :P
Znajomośc sourcemoda (1-10): 8
Zaufanie wobec graczy (1-10): 8
Dlaczego akurat Ty: Zawsze chciałem mieć serwer na którym zostanę Opiekunem a jeszcze mieć go z Dzagu to prawdziwa satysfackja. Serwer dopiero wystartował to reklamował bym go na wszelkich stronach i gdziekolwiek się da. Znam znaną osobę mógłbym jej powiedzieć to by zareklamował serwer. Ogólnie lubię pomagać graczom. Pomagać w rozwoju serwera jak i całej serwerowni. ;)
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: W sumie to narazie nic bo serwer dopiero wystartował i nie ma co zmieniać :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomość SB na dosyć niskim poziomie, skoro masz być odpowiedzialny m.in za pomoc w udostępnieniu potrzebnych pluginów na serwer. Poza tym adminowanie na JB nie przyniosło Ci dużej ''chwały''. Lecz są także plusy -dosyć często widzę Cię na FFA. Wybacz, lecz jestem na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też znam znanych streamerów typu: dzagu, Fuzhou :P A co do podania nie wypowiem się, bo też startuję  na tę posadę i opinia była by nieobiektywna. :D

 

 

A ja ? ;p oni do mnie ssaja ;P 

 

co do opiekuna :

- po pierwsze podanie nie przekonuje 

- po drugie nie rozpisałeś prawie nic napisane na odpierdziel

- po trzecie znajomość sourcemoda w skali 8 czyli zapisujesz sie do tych co już umieją obsługiwać ftp wgrywać pluginy etc 

- po czwarte to że ty chcesz nie znaczy że my musimy ;P

- po piąte podlizuj się dalej dzagowi ;P to w ogóle będziesz zajebisty ;P

 

kategoryczne Nie!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...