Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o unbana na CT Suchy


Suchy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Suchy


SteamID:STEAM_1:1:85706708 28:15 47 0 active 64000


Admin który cię zbanował:Fuzhou


Powód bana:Nie mam bladego pojęcia


Długość bana:Również tego nie wiem


Godzina o której dostałeś bana:Nie wiem


Mapa na jakiej dostałeś bana:Nie pamiętam


Demko z mapy:Nie mam


 


Ogólnie sytuacja wygląda tak że grając sobie nagle Fuzu przerzucił mnie do TT i powiedział że nie ogarniam czy coś w tym stylu więc uznałem że nie będe już wchodził do CT jak on tam jest bo mnie znowu przerzuci .Następnego dnia chciałem wejść do CT bo nikogo nie było ogarniętego i wyświetna mi się komunikat: [sM]Bany CT są egzekwowane według twojego STEAM ID. Prośba odrzucona.Gdy spytałem się Fuza czy mogę wiedzieć za co mam bana napisał nie.A sądzę że ogarniam regulamin i jestem rozpoznawalny na serwerze i chciałbym unbana!


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Więc tak.

W tym momencie dostajesz jednodniowego bana za bycie debilem. Pisałem Ci na steamie i mówiłem na serwerze, że nie dostaniesz UB a Ty nadal piszesz.

Już Ci tłumaczę, robiłeś freekille, nie masz mutacji, czasami nie ogarniasz. Odpisywałem Ci nawet na shoutboxie. Tłumaczę Ci, że nie mając mutacji nie masz szans na bycie w CT, aczkolwiek są wyjątki ale powtarzam, Ty do nich nie należysz. Jeszcze raz będziesz truł dupsko o tego UB, to Ci przedłużę bana. Już po prostu tracę nerwy tłumacząc takim dzieciakom jedną rzecz po pięćset razy...

EloHG

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...