Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina !!!


nevq'

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  nevq'
Ilość przegranych godzin na serwerze: 214 min. (Przebywałem w wolnych chwilach)

Wiek: 17
Steam ID: 
http://steamcommunity.com/id/Ferlich/

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na grę na serwerze: 4-6
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie
Doświadczenie w adminowaniu: Tak
Umiejętność obsługi SourceBans: Tak
Dlaczego miałbyś dostać admina: Wydaje mi się że Ilość adminów na serwerze jest zbyt mała a szczególnie Online. Myślę że pomogę w prowadzeniu serwera. 
Znajomość Regulaminu: 8/10
Drobna pomoc pieniężna: Tak

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak 214 minut to niecałe 4h tak wiem dobry matematyk :D więc za mało jak dla mnie 

4-6h w tygodniu to jest bardzo mało

Adminów na serwerze jest już naprawdę dużo 

Podsumowując jestem na NIE

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak 214 minut to niecałe 4h tak wiem dobry matematyk :D więc za mało jak dla mnie 

4-6h w tygodniu to jest bardzo mało

Adminów na serwerze jest już naprawdę dużo 

Podsumowując jestem na NIE

 

Przez czas który spędzam na serwerze widzę tylko kilku adminów którzy siedzą mniej niż ja 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten typu zasługuje na admina bo dobrze gra jest pomocny i tp.nie wyzywa i jest mily.On zasługuje na admina

Stworzyłeś to konto tylko po to aby podpisać się koledze ? Co do podania 24 h to i tak nie jest dużo , a znajomość regulaminu daje wiele do życzenia , JESTEM NA NIE !

 

 

PS. Sam mam tyle godzin albo nawet mniej ale i tak jestem Hakerem więc mam większe prawa niż ty :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Każdy ma prawo się wypowiedzieć i Chinczyk ma rację. Nie chciałbym nikogo urazić, ale z osób tutaj wypowiadających się kojarzę tylko Hokuto Shikena. Jakiś daniel nic mi nie mówi, a po wpisaniu nicku Vetrus na gametrackerze nic nie wyskakuje. Obecni admini mają różne zdania. Ja jestem sceptycznie nastawiony. I co do godzin, teoretycznie minimum to 35, można to nadrobić. Na razie czekamy na rozwój sytuacji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sępie pozytywów na tym podaniu lecz prosiłem o szczerą wypowiedz graczy nick Vetrus to gracz o nicku Ve♆{R⊎S} który cały czas jest na serwerze. Przez cały czas siedzi na ts może to udowodnić. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODANIE POPRAWIONE PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE.

 

Nick na serwerze:  nevq'
Ilość przegranych godzin na serwerze: Godziny zliczone z profilu wynoszą 25h, ale gram na serwerze od połowy kwietnia.

Wiek: 17
Steam ID: 
STEAM_1:1:52040482 

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na grę na serwerze: Dziennie 4-6h . W tygodniu spokojne 30h
Miałeś kiedyś u nas bana: ban na 10min.
Doświadczenie w adminowaniu: Tak
Umiejętność obsługi SourceBans: Tak
Dlaczego miałbyś dostać admina: Wydaje mi się że Ilość adminów na serwerze jest zbyt mała a szczególnie Online. Myślę że pomogę w prowadzeniu serwera. 
Znajomość Regulaminu: 9/10 
Drobna pomoc pieniężna: Bez żadnych problemów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK ponieważ nevq jest dobrym i sympatycznym graczem to ze ma mało godzin nie zmienia faktu ze nie mogl by byc adminem. Także jest bardzo doświadczonym graczem poniwaz ma Globala... wiec jak by byl adminem TO BY BYLO ZAJEBIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSCIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...