Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Ma żal do mnie, hue hue - skarga na slasherka.


Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 18
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Slasherek
Nick Oskarżyciela: Tomb Raider :*
SteamID oskarżonegoSTEAM_0:1:48278812
Gdzie to się wydarzyło: Nie pamietam
Data zdarzenia: Przed chwilą
Opis Sytuacji: Wchodzę na serwer, patrzę everest prowadzi. Minęło kilka rund i szanowny pan Everest chciał zrobić głosowanie, które Mu się nie udawało, bo trwało inne na Killday'a. W końcu się wkurzył i powiedział, że robi KD na własną rękę bez głosowania i po chwili włącza się z dupy box, którego nie uruchomił i kazałem Mu, żeby dał bronie przez admina, ale jego nie było na serwerze, więc od tego momentu był to FD. Jednak zauważyłem bugi małe, bo nie dość, że box się zbugował, to i podnoszenie broni oraz zabicie CT, które nie odnowiło rundy. No to sobie przyszedłem na disco z sebą i puściliśmy sobie muzykę, bo w końcu był FD i tańczyliśmy sobie<3 Wchodzi admin slasherek i daje Mi bana za 1 dzień za zabicie CTk'ów. Jakim prawem typ banuje mnie za to, że zabiłem typów na FD, bo kd się nie rozpoczął i bez dowodów? Taki admin to zły admin, przecież gdybym powiedział, że przykładowo eee fuzu ma mass fk, to slasherek bez dowodów przychodzi i wpieprza Mu bana.

 

Druga sytuacja to taka, że wczoraj albo przedwczoraj faworyzował swojego kumpla na jail_snow. Powiedział komendę macie totalny w celi coś tam coś tam, no i ja wyszedłem przed cele z jego kumplem. Jemu kazał krok w tył zrobić, żeby wszedł do celi, a mnie zajebał.
Dowody: http://globalelite.pl/bany/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:35873804&advType=steamid&Submit. Demkona tą drugą sytuację mam, ale nie widać drugiego typa, Everest może potwierdzić, że tak było - był tam i upominał go. Podeślę demko zaraz.
Czego oczekujesz: Ukarania go. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Tomb, Slasherek dostał szybko tego admina inni czekali po 2 tyg nawet, cały czas mi spina jak jeszcze nie byliśmy "pokłóceni" cisnął mnie głupimi tekstami, i te jego zachowanie np dzisiaj pytam za co zbanował Tomb Raidera a On przeczytaj sobie, nie lubię takiego aroganckiego zachowania, denerwuje mnie i innych graczy w sumie też, faworyzuje czasami graczy mam nadzieję, że Tomb podeśle demko, niby dorosły zachowuje się jak dzieciak. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Slasherek dostał tego admina za szybko. Widzę jak czasami popełnia błędy, które wynikają z nieznajomości regulaminu. Jak dla mnie osoba, która ma dostać administratora na serwerze jailbreak powinna mieć przegrane wiecej niż 100 godzin, aby mogła lepiej się zapoznać z zasadami panującymi na serwerze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@SySyr też zauważałem u niego błędy, ale przymykałem oko, ale skoro chcę skargi, to niech teraz ma<3

 

Przykładowo była sytuacja, że slasherek prowadzi i podchodzą do jakiś guzików. Slasherek zauważa, że jeden wciska guzik i go nie zabił, po chwili mówi zakaz wciskania guzików, ale po co, skoro w regulaminie jest jasno napisane:

9. Przyciśnięcie guzika bez pozwolenia prowadzącego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mnie nie dziwi, że w skardze wypowiadają się tylko osoby, które przebywają z Everestem na jego kanale na tsie :v

 

Co do twojego drugiego demka Tomb przejrzałem je sobie i jakoś faworyzacji nie widze, a po za tym to była 2 w nocy ...

 

Co do Ciebie SySyr Tobie ciężko podpasować, bo nie tylko ja jestem złym adminem dla Ciebie, lecz również Widar oraz jak od kogoś słyszałem Krzysiu.

 

Co do skargi o bezpodstawnego bana jest to marna prowokacja z waszej strony co jest łatwo wytłumaczyć, ponieważ siedzisz ze swoim koleżką cały dzień na tsie, i nagle po otrzymaniu bana w ciągu kilku sekund wchodzi Everest :v (czego się spodziewałem przed wlepieniem bana +  ktoś na serwerze powiedział wspomniał "Tomb to kolega Everesta i nie może dostać bana")

 

FF był włączony więc zabawa była, a ty 2 CT zabiłeś. Odpoczniesz sobie 24h.

 

Everest postaraj się dać jakiś wiarygodnych świadków, którzy nie spędzają z Tobą czasu na TeamSpeaku oraz nie mówią, że masz rację, gdyż masz dłużej admina - będę wdzięczny.

 

Everest - "denerwuje mnie i innych graczy w sumie też"

 

Jakoś nie zauważyłem, iż mam zły kontakt z graczami - wręcz przeciwnie.

 

Dodam od Siebie, że gdybyś był taki dobry to może zrobiłbyś coś pożytecznego dla Serwera i jak Dzagu wrzucił pliki do spolszczenia to pomógłbyś w tym, bądź sprawdził demko w skardze, które ktoś dziś wrzucił, a nie spinał tyłek i szukał zaczepki po każdym wejściu na serwer.

post-1712-0-40009900-1470328587_thumb.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świadek to świadek siedzę z nimi codziennie na ts, Tomb ma ub zbanowałeś go bezpodstawnie Sysyr nic nie ma do Krzysia a tak wgl sam wiesz jakie teksty do mnie mówiłeś pisałeś prowokowałeś co do godziny nie ważne, są gracze? Tak są, więc nie ważne, że 2 w nocy i teksty też masz dobre nie prowadzę 2 w nocy jest nie ważne, że są gracze. Czekajmy na Fuza. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień na tsie? Wchodzisz na kilka sekund na ts'a i dla Ciebie cały dzień ts? No całkiem udane. Mam życie prywatne, jak i Everest, więc nie siedzimy na ts cały dzień :P

 

To, że siedzimy na ts'ie nie oznacza, że prowokujemy jakąś osobę. Nie wiem skąd przyszło Ci to do głowy, zresztą nie byłeś obecny na serwerze to na chuj mieliśmy robić prowokacji na kogoś kogo nie było? xDDDDDDDDD

Pogrążaj się dalej...

 

A co do demka, to jak wspominałem, nie widać typa.

 

@Edit

No i co CI dał ten ss? Rozmawiamy sobie na ts'ie i co z tego? Zresztą gdybyś uważnie patrzył, to byś zauważył, że sysyr wbił do nas po tym jak napisał ten post :*

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi to do głowy, bo taka jest prawda, a Ciebie zachęcam do zapoznania się czym jest pogrążanie się.

 

To twój kolega się pogrąża pisząc, że nie ogarniam admina, a sam łamie regulamin i jeszcze "chwali się tym" w tym temacie.

 

Nie sądze, żebyś miał uprawnienia do odbanowywania everest, bana przywracam :)

 

Swoje napisałem, dziękuję za uwagę.

 

P.S. - Screena zrobiłem po to, aby moje argumenty miały sens w przeciwieństwie do waszej skargi.

 

P.S.2 - Sysyr mnie usuwa ze znajomych po złożeniu skargi. Armia everesta rośnie w siłe. Idź jeszcze na serwer zaproponuj komuś globalki kto się wypowie na waszą korzyść w skardze.

 

P.S.3 - No była 2 w nocy i normalnie prowadziłem więc w czym problem?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och, On złamał jeden podpunkt, a Ty łamiesz ich wiele, przykre. Nie każdy jest idealny, więc powinieneś to wiedzieć, ale nie każdy łamie kilka lub nawet kilkanaście podpunktów.

 

Nie wiem czy wiesz, ale powinieneś znać komendę sm_unban sid, która unbanuję graczy i mogą to zrobić, bo mają do tego dostęp. Polecam jednak Tobie z zapoznaniem się ze słowem "pogrążyć".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi to do głowy, bo taka jest prawda, a Ciebie zachęcam do zapoznania się czym jest pogrążanie się.

Slasherek na temat pogrążania się jesteś w stanie napisać wypracowanie na ten temat na 5-tkę. Odkąd pamiętam naśladowałeś swojego guru czyli rafonixa posługiwując się takimi żałosnymi tekstami jak "A pokażesz chuja?" itp.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och, On złamał jeden podpunkt, a Ty łamiesz ich wiele, przykre. Nie każdy jest idealny, więc powinieneś to wiedzieć, ale nie każdy łamie kilka lub nawet kilkanaście podpunktów.

 

Nie wiem czy wiesz, ale powinieneś znać komendę sm_unban sid, która unbanuję graczy i mogą to zrobić, bo mają do tego dostęp. Polecam jednak Tobie z zapoznaniem się ze słowem "pogrążyć".

 

HAH.

 

Znać komendę, a mieć prawo jej używać w takich przypadkach to dwie inne rzeczy. (Po chłopskiemu chodziło mi o to, że w tej sytuacji czyli teraz gdy dostałeś bana everest nie ma prawa jej używać)

 

 

Slasherek na temat pogrążania się jesteś w stanie napisać wypracowanie na ten temat na 5-tkę. Odkąd pamiętam naśladowałeś swojego guru czyli rafonixa posługiwując się takimi żałosnymi tekstami jak "A pokażesz chuja?" itp.

Pozdrawiam.

Guru - przywódca wspólnoty w religiach dharmicznych, przewodnik duchowy i nauczyciel, szanowany, a czasem nawet czczony jako wcielenie bóstwa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego użyłem takiego porównania. Wszystko się zgadza.

Skąd Ty możesz wiedzieć kto jest moim guru? Tak samo jak ja bym pisał, że Tomb jest guru Everesta, gdyż oboje to hipokryci :v

 

Wnioskując Twoje zachowanie SySyr to jesteś dla mnie egocentrykiem - myślisz, że Widar jest złym adminem, bo dostał admina bez podania, itd. a ty jako nowy admin nie masz sobie nic do zarzucenia. Nie będę w to wnikał, bo skarga dotyczy mnie, a nie Ciebie.

 

 

Ciekawie się konwersuje 3 na 1. Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu nie mały burdel się odjebał, przyda się chyba nowy set up adminów xDDD ... ale tak na serio, nie wiem co się stało, ale ufam Tombowi, bez podstawy na pewno by nie składał skargi. Ostatnio porobiło się co się porobiło, chodzi mi rzecz jasna o nową administracje. Szczerzę nie chce mi się czytać tych waszych wypocin w sekcji komentarzy... czekam na wypowiedź @`Fuzhou ツ

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@SlashereK.

 

Nie mam pojęcia gdzie widzisz, że drugi admin nie ma prawa odbanowywać twojego bezpodstawnego bana? xDD

Nie wymyślaj dodatkowych podpunktów w regulaminie i weź go poczytaj, polecam.

 

Gdybyś wysilił się i zaczął używać mózgu do tego do czego jest stworzony to byś wiedział jakie obowiązki ma admin, a od czego jest opiekun i właściciel serwera.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty możesz wiedzieć kto jest moim guru? Tak samo jak ja bym pisał, że Tomb jest guru Everesta, gdyż oboje to hipokryci :v

Nie wiem czy wiesz co to znaczy INTERPRETACJA ZACHOWANIA. Może nie chodziłeś do szkoły nie wiem, nie oceniam.

 

 

Ciekawie się konwersuje 3 na 1. Pozdrawiam.

Tutaj każdy wyraża swoje własne zdanie, bo każdy ma do tego prawo to, że nikt nie stanął po Twojej stronie tylko o czymś świadczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj chłopcze, bo nie będę powtarzał. Twój mózg nie jest chyba doświadczony w takich sprawach, ale powinieneś się domyślić. Nie ma w regulaminie czegoś takiego, że admin nie może odbanowywać swojego lub innego bana i na dodatek KAŻDY admin ma dostęp do tej komendy, więc skończ już lepiej. Jak Ci się nie podoba coś takiego, to idź na skargę do dzagu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...