Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Ma żal do mnie, hue hue - skarga na slasherka.


Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Moim zdaniem już jesteś poniżej poziomu Everesta. Mam do wyższej rozmowy 2 zastrzeżenia. Po pierwsze moim zdaniem nie powinieneś banować ludzi na których jest złożona skarga, od tego jest Fuzhou. Najwyżej co powinieneś zrobić to przejrzeć demo. Moze Fuzu uważa inaczej. Druga uwaga to najechanie na Sysyra, że jest świeższym adminem, niż ty. To, że nie miał admina nic nie znaczy, on ma kilka razy więcej godzin przegranych na serwerze niż ty(nie sprawdzałem tego teraz, ale wątpię że nabileś 200 godzin więcej w tydzień. Nie próbuj być szeryfem internetu. Chyba chciałeś sobie zrobić wrogów. @Fuzhou teraz twoja kolej na zrobienie czegoś :>

 

@edit Oczywiście zapomialem, że Everest nie powinien odbanowywać. Risen ma rację.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Odbanowywuje opiekun, nie admini.

2.Jestem po stronie @@SlashereK. bo czasami z everestem odwalacie niezłe cyrki.

3.Przeżyjesz 24h bez jb.

1. Gdyby tak było, to w regulaminie jasno by tak było oraz admini nie mieli by dostępu do komendy sm_unban. Nie ustalajcie sobie własnych regulaminów, bo tak samo było na JB :*

2.Cyrki? Przykładowo skargi na adminów? Ojej, nie popłacz się z tego powodu. Miałem słuszność pisząc skargi i tyle, koniec kropka, nie wracajmy do tamtych czasów.

3. Bezpodstawny ban:]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Gdyby tak było, to w regulaminie jasno by tak było oraz admini nie mieli by dostępu do komendy sm_unban. Nie ustalajcie sobie własnych regulaminów, bo tak samo było na JB :*

2.Cyrki? Przykładowo skargi na adminów? Ojej, nie popłacz się z tego powodu. Miałem słuszność pisząc skargi i tyle, koniec kropka, nie wracajmy do tamtych czasów.

3. Bezpodstawny ban:]

 

Ban nie jest bezpodstawny.

 

Moim zdaniem już jesteś poniżej poziomu Everesta. Mam do wyższej rozmowy 2 zastrzeżenia. Po pierwsze moim zdaniem nie powinieneś banować ludzi na których jest złożona skarga, od tego jest Fuzhou. Najwyżej co powinieneś zrobić to przejrzeć demo. Moze Fuzu uważa inaczej. Druga uwaga to najechanie na Sysyra, że jest świeższym adminem, niż ty. To, że nie miał admina nic nie znaczy, on ma kilka razy więcej godzin przegranych na serwerze niż ty(nie sprawdzałem tego teraz, ale wątpię że nabileś 200 godzin więcej w tydzień. Nie próbuj być szeryfem internetu. Chyba chciałeś sobie zrobić wrogów. @Fuzhou teraz twoja kolej na zrobienie czegoś :>

 

@edit Oczywiście zapomialem, że Everest nie powinien odbanowywać. Risen ma rację.

 

Przeczytaj to co ja napisałem, a nie pisz to co Tobie Tomb z Everestem każą pisać.

Gdzie ja napisałem, że sysyr jest świeższym adminem (dostaliśmy admina w tym samym czasie)?

 

Co do banowania myślę, że Fuzu będzie się cieszył, że zaoszczędziłem mu czasu i przejrzałem demko za niego, a nie będzie się mnie czepiał.

 

Dziękuje risen za stanie po mojej stronie, pomimo że nie prosiłem cię o to, jak co niektórzy.

 

Widząc to co pisze Tomb potwierdza tylko jaki jest on jak i Everest i ten ich głupi plan, który potoczył się inaczej niż sobie to oni wyobrazili.

 

 

Kzysiek też często dawał ub ludziom, admin może odbanować gracza jak np: zbanował go przez przypadek nie wiem o czym wy do mnie mówicie, Slasherek zbanował go za nic. A Tomb ma czekać 24 h za to, że nic nie zrobił. 

 

Skarga dotyczy mnie, a nie Ciebie czy Krzysia inteligencie, więc po co się tłumaczysz? Twoja głupota Cię przerasta i gubisz się w tym co piszesz. Przeczytajcie to co pisze Halmer, Tomb i sami wywnioskujcie jak jest.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan? Człowieku, Ty wszędzie widzisz spisek. Nie umiesz czytać, bo przecież ja już Ci napisałem, że NIE BYŁO CIĘ NA SERWERZE, to jakim cudem mogliśmy na Ciebie spisek urządzać? Aaa, no tak, jesteśmy jasnowidzami i wiedzieliśmy, że wejdziesz na serwerr:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawde trzeba być filozofem, że gdy SlashereK jest dostępny i ma włączonego CSA (co widział sysyr, bo miał mnie w znajomych) to wejdzie na serwer zbanować ... Widzę spisek, ponieważ przez te kilka dni zauważyłem jak zachowuje się Everest i to co napisał Holmer tylko potwierdziło to co jest od początku wiadome.

 

Trzeba być niezwykle inteligentym, aby już nawet 4 na 1 nie potrafić kogoś "pokonać" (tak sobie nazwę tę bezsensowną skargę)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

1. Gdyby tak było, to w regulaminie jasno by tak było oraz admini nie mieli by dostępu do komendy sm_unban. Nie ustalajcie sobie własnych regulaminów, bo tak samo było na JB :*

2.Cyrki? Przykładowo skargi na adminów? Ojej, nie popłacz się z tego powodu. Miałem słuszność pisząc skargi i tyle, koniec kropka, nie wracajmy do tamtych czasów.

Nie wiem za kogo się uważasz, ale ochłoń trochę potem wypowiadaj się z szacunkiem do innych użytkowników forum.

A z cyrkami chodziło mi szczególnie o everesta.

Jak dla mnie nie jest on dobrym adminem i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się niby zachowuję? Zwraca uwagę co najwyżej. Tak trzeba być filozofem, bo sysyra nie było na serwerze i na ts u Nas i najlepsze skąd akurat mogliśmy wiedzieć, że to Ty wejdziesz, a nie ktoś inny? Idź człowieku... Czekam na fuza albo dzagu :*

 

@Szacunku, a gdzie ja nie mam do kogoś szacunku? ;v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Czuję się mocno urażony tym "Przeczytaj to co ja napisałem, a nie pisz to co Tobie Tomb z Everestem każą pisać." Naprawdę myślisz, że ktoś mi coś kazał? Albo nawet o coś mnie ktoś prosił? Co jak co, ale piszę co uważam. Co do tego banowania i odbanowywania. Od tego jest prośba o ub na forum. Bez takiego tematu nikt nie powinien dostać ub od admina, chyba że ten sie pomylił. Czasami tak się zdarza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się mocno urażony tym "Przeczytaj to co ja napisałem, a nie pisz to co Tobie Tomb z Everestem każą pisać." Naprawdę myślisz, że ktoś mi coś kazał? Albo nawet o coś mnie ktoś prosił? Co jak co, ale piszę co uważam. Co do tego banowania i odbanowywania. Od tego jest prośba o ub na forum. Bez takiego tematu nikt nie powinien dostać ub od admina, chyba że ten sie pomylił. Czasami tak się zdarza.

Ale pomyśl, masz napisane chociaż w regulaminie, że tak nie można? Zamiast pisać o UB i zaśmiecać forum, to od razu na serwerze załatwiona sprawa. Admin ma dostęp równiez do sm_unban. Jak ustalaliście pomiędzy opiekunami i dzagu, że tak się robi, to prosiłbym o wrzucenie tego na forum czy coś, bo admini o niczym takim nie wiedzą, proste i logiczne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risen jak możesz ocenić czy ktoś jest złym albo dobrym adminem nie wchodząc na serwer? xD

 

SySyr jak można mieć 18 lat i osądzać kogoś o złe adminowanie po czym pisać to co każe druga osoba, która ustalając ten śmieszny plan pokazała jaką jest "dorosłą i ogarniętą" osobą?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten screenshot pokazuje, że siedzimy na tsie... nic więcej. Jesteś smieszny. Myślisz, że tracimy 2h swojego życia, żeby o Tobie rozmawiać?

 

śmieszne to jest lizanie tyłka drugiej osoby oraz to, żeby nie wiedzieć czym jest hipokryzja :v

Zresztą nigdzie nie wspomniałem, że rozmawiacie o mnie 2 godziny ;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Niezły pierdolnik(bo burdel to już za mało) sie tu zrobił wg mnie może i slasherek czasami popełnia błędy i może czasami wkurwia swoimi tekstami ale równie dobrze te teksty często śmieszą a slasherek jest  2 najczęściej wbijającym adminem i nikt mi nie powie że jak jest na serwerze to jest na serwerze burdel ponad to slasherek udziela sie bardzo mocno w życie serwera chociażby składając skargi jak jeszcze nie był adminem czy tłumacząc teksty podesłane przez dzaga . Podsomuwywując moim zdaniem nie do ukrycia jest to że slasherek czasami popełnia błędy (jak każdy bo jesteśmy tylko ludźmi) ale wg mnie powinien mieć tego adma. Poza tematem wielokrotnie nawiązywał do mnie slasherek w tej "dyskusji" że sysyr mnie obgaduje :v Szczerze mam na to wyjebane jeśli sysyr uważa mnie za złego admina niech to udowodni lub jeśli chce to moge złożyć podanie o admina tylko niech mi to napisze na priv (nie róbmy burdelu na forum) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...