Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Ma żal do mnie, hue hue - skarga na slasherka.


Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to wszystko było kopiuj/wklej - wielka Mi pomoc<3

 

No i wcale sysyr nie obgaduje Cię, tylko shlaserek sobie uroił za dużo, niech przedstawi dowody, a nie rzuca słowa na wiatr.

Skarga dotyczy mnie, nie Widara czy SySyra inteligencie co po wakacjach będzie 2 razy w tygodniu na praktykach po 8 godzin, gdyż nie wyobrażam sobie kogoś takiego w szkole na wyższym poziomie niż zasadnicza szkoła zawodowa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę całkiem co innego. Mnie najbardziej rozbawiasz Ty, ale skończmy już i poczekajmy na kogoś wyżej, bo jeszcze ostrzeżenia dostaniemy, hue hue hue. No i pamiętaj o melisie, bo nie chcę, żebyś za wcześnie wybuchnął ;c

 

@Edit

A i cieszymy się również, że kogoś rozbawiła ta skarga! :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę całkiem co innego. Mnie najbardziej rozbawiasz Ty, ale skończmy już i poczekajmy na kogoś wyżej, bo jeszcze ostrzeżenia dostaniemy, hue hue hue. No i pamiętaj o melisie, bo nie chcę, żebyś za wcześnie wybuchnął ;c

 

@Edit

A i cieszymy się również, że kogoś rozbawiła ta skarga! :)

 

"CIESZYMY SIĘ"

 

To w końcu ty składałeś tę skargę czy wasza cała armia składająca się z 3 osób?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dobra nie chce się rozpisywać bo widzę ze konferencja się tu zaczęła tylko wypowiem się pod tym co mnie dotyczy.:

1. Mam swoją zasadę dam UB jedynie osobie która ja zbanowałem nie ktoś inny. !!!!! :)

2. Jak ktoś ma chęć porozmawiać z moją personą, zapraszam na Steam.

 

PS.Jak coś zobaczę z edytuje ten post ( Jak na razie to ta skargę ja odbieram w ten sposób że to @@SlashereK. ma troszkę więcej racji ale mogę się mylić tak wiec nie chce nikogo urazić :) )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie chce się rozpisywać bo widzę ze konferencja się tu zaczęła tylko wypowiem się pod tym co mnie dotyczy.:

1. Mam swoją zasadę dam UB jedynie osobie która ja zbanowałem nie ktoś inny. !!!!! :)

2. Jak ktoś ma chęć porozmawiać z moją personą, zapraszam na Steam.

 

PS.Jak coś zobaczę z edytuje ten post ( Jak na razie to ta skargę ja odbieram w ten sposób że to @@SlashereK. ma troszkę więcej racji ale mogę się mylić tak wiec nie chce nikogo urazić :) )

Przykro Mi, jak zbanujesz, to już UB nie możesz dać - regulaminy zmienione^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Kochani panowie. To jest skarga a nie boisko. Wypowiadamy się na temat a nie dojeżdżamy.

@@SySyr nie mam w dupie serwera ale jak miałem się wypowiedzieć gdy mnie nie było na forum

@@SlashereK., co z tego, że wypowiadają się we 3? Skoro uważasz że w niczym nie zwiniles to musisz podać konkretne argumenty bt się obronić.

Slahrek nie mam nic do Cb bo cie nie znam..

Ale dobry kontakt z graczami a ,odpowiedzialność admina to są dwie różne rzeczy ;)

 

To chyba pierwsza i ostatnia mądra wypowiedź tego klapka xD

 

Tak na serio. Dostałem duzo skarg na slasherka na pw na streamie od graczy. Nie mam jak sprawdzić dema. Dajcie mi się zastanowić do jutra.

 

Dobrej nocki ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Kolejne dowody: http://www36.zippyshare.com/v/YfyyH0VL/file.html

Slasherek się wywyższa, bo lubi się naśmiewać z tych co według niego są popychadłem, a sam pewnie gimby nie ukończył - moje podejrzenia ;]

Jeszcze próbował na mnie wjechać tymi chamskimi tekstami próbując... no właśnie czego? Z marnym skutkiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Powiem wam tak, z mojego punktu widzenia to każdy próbuje się skłócić. Ten obgadujr Widara, ten tego itd... Zapomnieliście o jedynym istotnym fakcie.. Że razem tworzymy ten serwer, i to jest tak jakby miejsce spotkań(?) Nie wiem jak to nazwać. Przesiadujemy z adminami (różnymi) czasami po parę godzin dziennie więc nie ma sensu się skłócać. Skarga dotyczy Slasherka więc proszę się na jego temat wypowiadać czy autora a nie wkopywać kogoś innego. Dobrze wiecie że jestem na wakacjach i nie mam jak tego sprawdzić. Dopiero będę mógł w kolejnym tygodniu. Lecz wyzywanie że ktoś chodzi do tej szkoły czy tamtej jest w moim mniemaniu dziecinada. Jeżeli nie macie argumentów to nic nie piszecie. Wymyślając i postując takie teksty dajecie swoje świadectwo kim wy jesteście. Wracając do skargi, tak jak napisałem wcześniej, że Slasherek ma głupie teksty, prowokuje, faworyzuje.. Wszystko bym zniósł, ale nie kurwa faworyzacje.. Co z tego, że jest 3 w nocy, ale jak są gracze to zachowujemy się normalnie i zgodnie z regulaminem... Swoje zażalenia nie zgłaszali mi SySyr, Everest czy Tomb Raider tylko inni gracze. Naprawdę jest to trudna decyzja. Jeszcze dzisiejsze zachowanie Slasherka...

Hmm...

 

EDIT: Nie oszukując się każdy jest po trochu winny. Jeden więcej drugi mniej

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...