Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Widara


NołNejm

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 13
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Widar
Nick Oskarżyciela: NołNejm
SteamID oskarżonego:Nie Znam
Gdzie to się wydarzyło: Serwer JB
Data zdarzenia: 26.08.2016 (piątek, noc, dzień)
Opis Sytuacji: A, więc.. W nocy z czwartku na piątek 3 osoby weszły na serwer JB i mass freekillowali, po ok.0,5H wyszli z serwera, Wkurzony zacząłem szukać serwera na który oni grają (szybko udało mi się znaleźć). Wraz z AdaMem i Dominikiem weszliśmy na ten serwer i zaczęliśmy robić to co oni. Widar wiedział, że to robimy i w dzień (piątek) napisał, że ma ważną sprawę. Zapytałem się go o co chodzi on odpisał, że AdaM dostał już perma, a ja dostanę bana na mies. jeżeli nie powiem kto z nami mass freekill'ował na tamtym serwerze. Napisałem Widarowi, że byliśmy to ja, Dominik i AdaM. Wraz z Dominikiem dostaliśmy bana na 7dni, a AdaM perma. ;(
Czego oczekujesz: UnBana

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie powinno być żadnych banów po jakiego ciula ingerujecie do tego co Oni robią po za serwerem, Adam jeszcze perma dostał WTF? To już jest dla mnie całkiem powalone za to, że robił mass fk nie na naszym serwerze, wszyscy powinni dostać ub moim zdaniem, nie popieram czegoś takiego i wiem, że głupio postąpili ale to nie był nasz serwer!  Nie wiem dlaczego Adam jeszcze nie napisał prośby o ub lol. Jak dla mnie skarga słuszna czy tam prośba o bana do Widara nie miejcie pretensji bo podobno dostał zlecenie byście dostali bany, Fuzu zawsze zajebiście mądrzę postanawiałeś co do skarg albo jakiś dzieci, albo ekipy rafonixa itp. Teraz nie wiem dlaczego tak postąpiłeś z tymi banami nie inaczej, chyba, że tamten serwer co robili te mass fk ma jakiś związek nie wiem z serwerownią, Tobą, czy coś? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, ha. Jak o tym usłyszałem, to aż płakać ze śmiechu zacząłem.

 

Dlaczego ktoś dostał bana za to, że zaczął freekilować na innym serwerze, jaki to ma sens? Przecież każdy lubi sobie pożartować, pośmieszkować. Dla mnie jest to śmieszne, żeby perma i bana na miesiąc dawać za nic, dziękuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ma w sumie znaczenie, czy FKujecie tutaj, czy na innej serwerowni? Psujecie rozgrywke tak samo, niezaleznie od sieci, wiec troche nie rozumiem skad to oburzenie.

A reakcja Widara troche sie nie dziwie, czemu oczekujesz UB za cos, za co ''byles wkurzony'' na tamtych gosci tak bardzo, ze az poszedles robic to samo co oni, wiedzac, jakie sa tego konsekwencje?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa ludzie o czym wy do mnie mówicie zrobili źle jak idioci "bez urazy" ale mieli do tego prawo bo to nie była nasza serwerownia tylko inna! Chcieli wymierzyć sprawiedliwość lecz im się to nie udało, rozumiem bana 1 dzień 2, max 3 ale nie perma, no bądźcie poważni. Powinni dostać ub jeszcze Adam to na prawdę w porządku osoba, dostać bana za coś co robi się poza serwerownią. To tak jakbym pokłócił się z kumplem poszedłbym się z nim napierdal*ć po za szkołę i dostałbym opierd*l od nauczycielki xD 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie będzie UB. Zawsze z dzagiem tak postępowaliśmy. Potem lecą ddosy na sieć i różne nieprzyjemności. Powiedziałem Widarowi co ma zrobić. Już były takie sytuacje. Postąpiłem tak samo. Jak wrócę Idę porozmawiać z tamtą administracja serwera.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Nie zauważyłem skargi a już praktycznie skończona wszystko było ustalone z fuzhouem ja im powiedziałem żeby nic nie robili to ja im załatwie bana na ich serwerze to oni poszli fk ować nie winnych graczy a co do adama jeszcze zaczął rzucać do mnie głupimi tekstami że mu to wisi itp i że moge mu dać perma to dostał perma ale zachwał sie odpowiedziałnie i napisał do mnie że mnie przeprasza i był wkurwiony a że wiem że jest ogarniętym gościem to skróciłem mu bana do tygodnia dla mnie skarga do zamknięcia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wcześniej sie dało widocznie nie jestem już w temacie :x musze liczyć na łaskawość opiekuna  który by mógł go odbanować bo chłopak w sumie nie zasłużył na perma  tymbardziej że zachował sie po tym bardzo odpowiedzialnie  i przeprosił za swoje zachowanie :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Halmer Mialem na mysli raczej to, ze takie zachownia sa generalnie nie fajne, niezalaznie, czy popelniane na naszej sieci, czy poza nia, wiec dlaczego domagaja sie UB za cos, co powszechnie jest uznawane, za ''wykroczenie'', jesli moge to tak ujac. Chodzilo mi rowniez o fakt, ze jezeli dali sie zlapac po takim wybryku, to juz ich strata i chociazby z tego powodu powinni byc ukarani. Mam nadzieje, ze zrozumiesz co mam na mysli. :) Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...