Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na Opiekuna [DD2] RzQs


RzQs

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa serwera: GLOBALELITE.pl |DD2|
Imię:Michał
Wiek:23
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: +/- 8/9h ^^
Staż na serwerze: 23h top8 ;D
Znajomośc sourcemoda (1-10): 10 ;p
Zaufanie wobec graczy (1-10): Nie mi to oceniać , ludzi trzeba spytać :D
Dlaczego akurat Ty: Hmmm... myślę , że mógłbym pomóc utrzymać porządek na serwerze , nie było by to moje 1 "stanowisko" opiekuna/admina serwera więc zapanował by ład i porządek :D
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: 1. Mutowanie osób puszczających bindy i drących się bez sensu ( przez dzisiejszy dzień szczególnie uciążliwe )

                                                                  2. Kick / Ban dla osób stojących non stop na afk i nie wypełniających celów mapy :)

                                                                  3. Ogólne utrzymanie względnego porządku na serwerze a co za tym idzie normalna gra :D

 

Pozdrawiam i liczę , że zostanę " wybrańcem " :DDD

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę pisać w tym poście ? czy nie za bardzo ? odpisze jednak ... zarejestrowałem się 1h temu bo gracze prosili żebym złożył podanie na Admina ponieważ znają mnie z innego już niedziałającego serwera to raz a dwa nie widziałem potrzeby zakładania konta na forum ponieważ tak naprawdę wolę grać niż czytać inne podania ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu trolujący innych graczy, wyzywający co drugie słowo: ku...... wmawia, że jak zostanie na serwerze adminem zostaną co niektórzy zbanowani na dobre. Przyszedł z dwoma kolegami i wmawia, że społeczność chce go na admina.

Ktoś kto go zabija mówi później: odpalony jesteś. Wchodzi na widza razem z Karambalem i drugim kumplem nie pamiętam nicka i mówi będzie demo będzie ban.

Stanowczo nie dla tego człowieka: przez nich jest kłótnia na serwerze. A temat założony dla : tolololooo czyli to samo co robi na serwerze jak nie ma administracji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...