Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Mało fps z d**y?


Pvtryk

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wie ktoś może o co chodzi? bo ja niezbyt ogarniam, ostatnio wszystko było wporzadku, dziś nagle wchodze sobie po przyjsciu do domku na komputerek, włączam cska i kurwa 30 jebanych fpsów XDDDDD mysle super pewnie cos sie zjebauo wchodze do gry, a tam dalej 30fps, gdy normalnie w lobby mialem 120.. a w grze 300 stałe.. Zrobiłem spójność plików, komputer nowy jest ma zaledwie pare miesiecy, podzespoły wszystko wporządku nie wiem o co chodzi, synchronizacja wyłączona etc etc. Jakieś protipy? 

 

Come on!

post-1354-0-25048700-1472723150_thumb.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Najpierw sprawdź czy masz ustawione w opcjach cs'a: "Oszczędzanie energii" na włączone, jeśli tak, to wyłącz - może to być przyczyną.

2.Przeczyść komputer od strony wirusów i różnych zbędnych programów.

3.Sprawdź antywirka, może coś wykrył i problemy masz z csem.

4.Sprawdź w środku komputera czy wszystko jest ok: Zasilacz, Karta graficzna i CPU.

5.Reinstalacja cs'a.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Najpierw sprawdź czy masz ustawione w opcjach cs'a: "Oszczędzanie energii" na włączone, jeśli tak, to wyłącz - może to być przyczyną.

2.Przeczyść komputer od strony wirusów i różnych zbędnych programów.

3.Sprawdź antywirka, może coś wykrył i problemy masz z csem.

4.Sprawdź w środku komputera czy wszystko jest ok: Zasilacz, Karta graficzna i CPU.

5.Reinstalacja cs'a.

1. Wszystko jest tak jak powinno być.

2. Nie posiadam zbędnych programów na komputerze, aktualnie tylko cs/lol/i pare innych gówienek, nie korzystam prawie w ogóle z przeglądarek także wątpie by mi złapało gdzieś wirusa. (ale przeskanuje)

3. Nic nie wykrył, wszystko pod kontrolą.

4. Nie mogę rozkręcić pc, mam naklejki ze komputer jest na gwarancji i tylko oni mogą je odklejać.. (komputer jest kilku miesieczny)

5. Robiłem..

 

Zobacz może masz w configu w cs ustawione "fps_max ???" :) (Może to nie pro tip ale zawsze coś) :)

Wszystko jest tak jak powinno..

 

http://sniper13.pl/csgo-jak-zwiekszyc-fps/

Polecam w chuj. mi pomogło i świetnie wszystko działa, robiłem krok po kroku :P

Dzięki mordo pomogło, 

 

Problem znajdował się we własciwosciach CS'a były te parametry startowe źle zrobione i ustawione na mniejsza ilosc rdzeni.. Wszystko już smiga.

 

Dzięki wam za pomoc,  Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...