Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Problemy z laptopem


Widar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Siema od dzisiaj do ok. 15.09 nie będe wbijał na serwery (poza sytuacjami gdy ktoś robi fk i nie ma komu wbić) bo mój laptop nie utrzymuje już cs'a.Counter strike wyłącza mi sie co 5-20 minut i z nie wiadomego mi powodu za każdym razem jak go uruchamiam ponownie musze od nowa instalować directx i wszystkie ustawienia typu czułość myszy lub grafika mi sie resetują (co ciekawe nie bindy).Na szczęście 10 września mam dostać reszte kasy za wakacje i będe kupował nowy komputer.W tym czasie pogram sobie w strategie albo gmoda :> 

 

 

Edit. Przedłużam mniej więcej do końca miesiąca (chce kupić coś lepszego) ;-;

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie, bo są laptopy od Acera, MSI, Lenovo, Alenware etc. które dysponują świetnymi komponentami. Sam jestem właścicielem Acera i kluczem do wydajności oprócz oczywiście dobrej karty procka itp. to po prostu dobre chłodzenie. Nagrzany procek przyczynia się do możliwości samoczynnego wyłączenia się komputera, i do jego uszkodzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Phantomen, ja mam właśnie Lenovo G510 i NIE POLECAM. Dlatego też nie chodzę już do Media bo sprzedawca mówił, że laptop ,,do gier" takich jak : FIFA, FarCry, BF, CS i inne. 

To zależy już od modelu laptopa. Każda z marek ma słabe, no i mocarne modele. Dlatego przed kupnem takiego sprzętu trzeba pomyśleć o gwarancji w razie czego, no i oczywiście patrzeć na specyfikacje, a nie tylko polegać na opinii pana z Media :D.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie są laptopy ;v. Sam mam lapka za 3,5k i ogólnie nie polecam bo ledwo 25/30FPS jest. :(  Pozdro600

Ja mam laptopa za 3500 i mam 300fps. Laptopa do grania jeśli wgl są takowe nie kupuje się w impulsie bo tak. Ja do kupna przymierzałem się 3 miesiące a może i więcej :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie wybierajcie laptopa do gier(chodzi Mi tu głównie o mało zarabiających), chyba, że chcecie w pasjansa grać, to już inna bajka. Lepiej sobie złożyć komputer za 1,5k lub 2k i będzie śmigało jak ta lala. Od gry będzie zależało czy zapłacicie więcej czy mniej - bo często pod daną grę/gry się składa komputer.

 

Oczywiście przyjdzie jakiś cwaniaczek i napiszę, że przecież znalazł lepszy laptop(specyfikacja) od swojego złożonego stacjonarnego. Niestety będzie się grubo mylił, bo laptopy mają to do siebie, że są gorsze od stacjonarek.

 

Powiem Wam tak, że jeżeli nie szkoda Wam kasy, to możecie kupić laptopa powyżej 4/5k i gry mogą działać lepiej niż na złożonym komputerze za 1,5k. Wybierajcie laptopy od zaufanej firmy, a nie jakieś badziewia, które zaraz Ci się popsuje i będziesz musiał coś wymieniać lub kupić inny. Pozdrawiam:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...