Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Akaszaka


Unnamed

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 16

 

Nick Oskarżonego: Akaszaka

 

Nick oskarżyciela: Unnamed Retard

 

Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:147163658

 

Gdzie to się wydarzyło: Na mapce Coast

 

Data zdarzenia: 17.09.16, ok. godz. 15:40, W dwóch ostatnich rundach

 

Opis sytuacji: W przedostatniej rundzie miałem życzenie, i poprosiłem:"FD w nexcie normalnie prow. sam", po czym zabiłem się.

W następnej rundzie Akaszaka wziął Wardena i ogłosił Mass FD. Kiedy powiedziałem, że miał być normalnie pow. sam, on odpowiedział słowami:"Everest powiedział, że każda runda jest normalnie prowadzona" i "Czy ty chcesz kłócić się z Everestem?".

 

Dowody: Gracze na serwerze m.in. Adam, Shady, Turbo.

 

Czego oczekujesz: Wyjaśnienia tej sytuacji.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wgl wkurwiłem się że nic nie naprawiliście na tym jailu i mi się grać odechciał jeszcze jak słyszę niektórych graczy to rzygać mi się chce, każdy ma wyjebane.. Ja tak samo więc proszę o zabranie rangi dzięki za współprace i takie inne pierdolenie :D 3maj się fuz, 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@up Może i faktycznie mogłem zatrzymać to dla siebie ale gościu jest naprawde upierdliwy praktycznie codziennie do mnie pisał i zamiast pisząc problem od razu to pisał  ,,siema'' a jak nie zauważałem to zaczął spamić póki mu nie odpowiedziałem że nie moge wbić z powodów technicznych a on mi wycleciał z tekstami że złoży skarge na  mnie na forum itp. A po jakimś czasie dowiedziałem sie jeszcze że rozpowiada jakieś głupoty że ja i krzysztof już admina nie mamy :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...