Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Nowość] Sprawdzenie adminów incognito


`Fuzhou ツ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Siemano.
Jako że odstąpiłem Krzyśkowi opiekuna serwera i nie mam co robić to wpadłem na pewien pomysł. Otóż będę lub osoba prywatna wyznaczona przeze mnie grała na naszych wszystkich serwerach, będziemy sprawdzać administrację i ich faktyczne zachowanie. Będą leciały degradację za nieznajomość regulaminu, łamanie regulaminu, kulture itd....
Nie chcę wam zrobić na złość tylko chce zadbać o graczy i o poziom administracji. Więc uważajcie czy wśród graczy nie ma head admina lub osoby pośredniej.
A Wy co sądzicie o pomyśle?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

To moge już pisać degrada ! :c Nie ale tak serio to nawet spoczko pomysł tylko ja bym uwzględnił to ze niektórzy admini są nowi i dał im chwile czasu na zaaklimatyzowanie sie. A i neich to sprawdzanie bedzie naturalne a nie takie hardkorowe przepisy w regulaminie czy prowokowanie admina żeby zrobił błąd :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

,,Admin ma zawsze racje bo gdy nie ma racji nie zasługuje na bycie adminem '' Ale i tak wg mnie od razu degrad jest troche zbyt surowy :P może tymczasowe zabranie admina  np. na 2 tygodnie ? :D

Nie. 

Już do odstrzału administracja z JB. Unnamed podpowiada na jakiej to melodii i przy ~3 adminach jest dziecko bez mutacji w CT

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Pozwolę sobie dodać kilka słów od siebie.

Nie wiem jak na innych serwerach, ale np. na DD2 dochodzi czasami do sytuacji, gdzie mamy różne zrozumienie regulaminu. Nie mówię o wszystkich Adminach, ale przyłapałem się na 2 z nich. Przykładowa sytuacja: gram sobie i zostaje połowa graczy. Udaje mi się zdobyć AWP. Udaję się na resp. Teraz dochodzimy do sytuacji konfliktowej. Niby się mówi, że kampienie z AWP na respie jest zakazane. Ale...no właśnie. Za pierwszym razem kiedy zostałem jako ostatni z awp, zostałem wyrzucony z serwera, bo doszło do takiej sytuacji, a Administracja nie toleruje takiego zachowania. Mija kilka dni. Inny Admin na serwerze. Kilku graczy zwraca uwagę na to, że kolega z zespołu, lub też nie, to nie ma różnicy, stoi na spawnie z awp i czeka na łatwe fragi. Zostają oni jeszcze "opierdzieleni" przez tego Admina, że zwracają na to uwagę. Nicku graczy nie będę wymieniać, bo nie o to chodzi. Jednak Admin nic nie zrobił, a serwer się burzył. 

 

Chodzi o to, że powinien być jeden regulamin, do którego się trzeba stosować i tyle. Powinien być dostępny pod jakąś komendą, np. !rules. Nie będzie wtedy sytuacji, że Admin zna regulamin, ale ma swoje reguły, i regulamin stosuje tylko w przypadkach oczywistych. Powiedzmy, że jedenastoletnie dziecko zaczyna zabierać głos. Admin go mutuje, bo regulamin mu na to pozwala. Myślę, że jednolity regulamin zapobiegłby wielu spinom,oraz sprzeczkom.

 

Ogólnie pomysł jest dobry. Oprócz sprawdzania znajomości regulaminu, sprawdzałbym samą aktywność. Sam pracuję i rozumiem, że nie każdy ma czas, aby wchodzić codziennie, to oczywiste. Jednak jakiś minimalny limicik, nie będzie zły. 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Tak trochę może offtop bo już sprawa ucichła, ale po dokładnym sprawdzeniu demka, wpierw wysłuchania wersji @@Unnamed'a to była podpowiedz uzasadniona a mianowicie kolega unnamed był zbuntowany i mógł (jak to wyrazić) "utrudnić rozgrywkę prowadzącemu" i grał jak zwykły gracz, sam nie rozumiem jaki tu jest cel tego podpowiadania. ??? (Fuzu :))

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...