Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Trzymajcie się !


QinnBase

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Siemanko :)
Niestety, ale rezygnuję z "posady" opiekuna serwera AWP oraz z admina.Tak już czasem bywa, że zapał spada z biegiem czasu :D
Długo opiekunem nie byłem dużo niestety też nie zrobiłem dla serwera, tak na prawdę dziwię się czemu zostałem opiekunem serwera xd Fuzu rzucił mnie na głęboką wodę :P Przydzielił mi tego opiekuna a tak na prawdę nie wiedziałem czy chce Nim zostać. No ale zostałem, myślałem, że sobie poradzę, że wniosę coś nowego na serwer jakieś pomysły, niestety tak się nie stało :D
Dzięki za zaufanie co do mojej osoby.

Dziękuję wszystkim graczom, adminom, opiekunom bez wyjątku. Nie chcę wymieniać po kolei bo jeszcze o kimś zapomnę :D

Niektórych poznałem bliżej, niektórych prawie wcale :P

Życzę Wam samym sukcesów!

Myślę, że na serwerach od czasu do czasu się pojawię jeżeli najdzie mnie ochota, także może jeszcze się spotkamy i postrzelamy :D

Pjona! PiateczkaPozdro600

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...