Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Tomasza


Stefan1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick oskarżonego gracza: Tomasz
Mapa, na której miało zajście: de_dust2
Czas i data zajścia
2016.10.04 - 03.05.42.16

Demka/Screenyhttps://mega.nz/#!RE9ETATR!N-Rl31Q7f0Y6kY9xWUqmpiOWpV9AZZL-qcP5SBJgc2o
Stopień zagrożenia: 70% ale trudny do wykrycia.

Treść skargi: No i tu panowie poproszę o pomoc panów adminów, gracz z pozoru gra normalnie lecz gra za dobrze jak na 130h w CS:GO dobrze sie ukrywał w wielu sytuacjach, lecz złapałem jego wpadkę obejrzyjcie dobrze ten filmik i zadecydujcie czy banować, moim zdaniem ma radar albo esp. Na filmiku widać jak Tomasz wiedział że gość rotuje z trupy na mida i się wcelował. Mam nadzieje ze się panowie trochę znacie w tym temacie dlatego proszę o pomoc w weryfikacji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry mówię że nie chce tutaj nikogo bronić ale z własnego doświadczenia powiem tak że sam czasami tak się zachowuję tzn. jeśli wiem że ktoś kryje mi gale i longa a nikogo nie ma na B a przed chwilą była akcja na longu i wycofali się  to patrzę z mida z tej pozycji co owy gracz ponieważ przypuszczam że będzie rotacja z longa na B czysta logika wiadomo dlatego ja mam mieszane uczucia co do tego i jestem taki 50/50. 

 

ps. Stefan robisz dobrą robotę z tymi skargami  :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Bez oglądania demka mogę od razu odradzić banowanie tamtego gracza. Osobiście grając jako admin FFA bez VACa troszkę osób zbanowałem i nigdy tego nie zrobiłem w momencie, gdy nie byłem przekonany w 100 procentach. Niestety nie każdy do tego tak podchodzi i potem jest jakiś gracz z nickiem nnnnnnn z DD2, który prosił o ub 3 raz, bo admin chyba nie mógł się pogodzić z tym, że ktoś jest lepszy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Bez oglądania demka mogę od razu odradzić banowanie tamtego gracza. Osobiście grając jako admin FFA bez VACa troszkę osób zbanowałem i nigdy tego nie zrobiłem w momencie, gdy nie byłem przekonany w 100 procentach. Niestety nie każdy do tego tak podchodzi i potem jest jakiś gracz z nickiem nnnnnnn z DD2, który prosił o ub 3 raz, bo admin chyba nie mógł się pogodzić z tym, że ktoś jest lepszy. 

przepraszam bardzo czy ty mi coś sugerujesz? Po pierwsze oglądałem go cała godzinę bo gracze się na niego skarżyli, moim zdaniem ukrywa tiger bota i radar, tigera nie widać na nagraniu tylko być morze radar, podkreślam że tym razem nie jestem pewny co do tego dlatego go nie zbanowałem i proszę o weryfikacje filmu, a ty tego filmu nawet nie odpaliłeś a sie udzielasz pod wątkiem, dlaczego? :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

przepraszam bardzo czy ty mi coś sugerujesz? Po pierwsze oglądałem go cała godzinę bo gracze się na niego skarżyli, moim zdaniem ukrywa tiger bota i radar, tigera nie widać na nagraniu tylko być morze radar, podkreślam że tym razem nie jestem pewny co do tego dlatego go nie zbanowałem i proszę o weryfikacje filmu, a ty tego filmu nawet nie odpaliłeś a sie udzielasz pod wątkiem, dlaczego? :)

Tobie nic nie sugeruję. Po prostu wiem, że ludzie często wyolbrzymiają. Jeżeli poczułeś się zaatakowany to przepraszam, ale nie podobają mi się sytuacje, gdzie gracz dostaje bana kiedy admin nie jest tego pewny. Zresztą możesz się zapytać Cwacha/Ivana za co dostał kiedyś perma na FFA i jakie to uczucie. A daję odpowiedź, ponieważ uważam, że mam jakieś tam doświadczenie w tym o co pytasz. Pobieranie 160MB dla mojego neta to około 30 minut, wiec sorki, nie chce mi się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Tobie nic nie sugeruję. Po prostu wiem, że ludzie często wyolbrzymiają. Jeżeli poczułeś się zaatakowany to przepraszam, ale nie podobają mi się sytuacje, gdzie gracz dostaje bana kiedy admin nie jest tego pewny. Zresztą możesz się zapytać Cwacha/Ivana za co dostał kiedyś perma na FFA i jakie to uczucie.

Wręcz przeciwnie ciesze się że poruszyłeś ten temat, jak najbardziej nie jestem za ba nowiem ludzi z byle jakich powodów, fajnie by było jak by każdy admin miał podkładkę w postaci dema, ja osobiście nie zbanowałem jeszcze żadnego gracza na only de_dust2, u mnie to wygląda tak dowody= demo Ban i forum, fajnie by było jak by tak każdy działał, powracając do Tomka już za sama obrazę można mu było wlepić bana  bo pierwsze co zrobił jak sie połączył serwerem zaczął pisać Admin to chuj ale stwierdziłem że dam muta na czat textowy i niech gra była noc mało ludzi szkoda banować po chwili gracze zaczęli pisać że coś ma tak wiec wbiłem na specta i nagrywałem no i udało mi sie coś ciekawego nagrać tak wiec wstawiłem filmik na foum i sobie wszyscy mogą zweryfikować czy ma radar czy jest czysty, na moje i tak cos ukrywa wiec warto by na niego zwrócić uwagę tak jak juz pisałem 130H w CS:GO a celownik prowadził jak klasyczny suprime generalnie trochę siedzę w tym temacie dodatkowo mam nadzór na overwatch tak wiec juz się naoglądałem tego typu graczy.

 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Godziny wcale nie grają, a skoro "trochę siedzisz" w tym temacie, to powinieneś o tym wiedzieć. Mogło to być konto jakiegoś suprime'a, globala czy kogo tam jeszcze. 

 

Zgadzam się z Halmerem, że jeżeli nie jesteś pewny 100%, to nie banuj, bo to świadczy o adminie.

Oglądałeś demko? jak nie to nie mamy o czym pisać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@Fuzu masz raka czy jak? Napisał, że nie jest pewny i pyta się o opinie innych osób. @@Stefan Nie musisz każdego bana wpisywać na forum, powód, długość i admin banujący jest na sourcebansach, jak ktoś się będzie chciał odwołać od bana to wtedy napisze na forum.

Dobra nie będę w takim razie każdego bana wpisywał na forum, ale nie jestem pewny czy większość ludzi zrozumiała treść tego posta :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie oglądnąłem demka bo nie mam czasu, ale sugerując, że od kiedy dostałeś admina zacząłes pisać skargi to wolałem zapytać czy Tobie wszystko działa z adminem ;]

 

edit; imo lepiej zbanować i gość napisze odwołanie niż lepiej ryzykować

edit2; zamykam

Edytowane przez `Fuzhou ツ
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...