Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Admin by @WariaT


WariaT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Obecnie mój nick to : ( ✯ Tales | WariaT ✯ ). Lecz grałem i raczej wrócę do starego nicku ( ✯ XXWREKK | WariaT ✯ ) z tego powodu, iż mam teraz turniej szkolny w cs, i muszę mieć taki nick.


Ilość przegranych godzin na serwerze: 35+ ( Na 1 nicku : ✯ XXWREKK | WariaT ✯ [ 1605 minut ] na drugim nicku  ✯ Tales | WariaT ✯ [ 549 minut ] ). Cały czas jestem aktywny na serwerze. A moje notowania można oczywiście sprawdzić na Gametracker.


Wiek: 18 Lat.


Steam ID: STEAM_0:1:126672432

 

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na grę na serwerze: Próbuję cały swój wolny czas poświęcić na serwerze. Jak każdy człowiek mam jeszcze szkołę i inne problemy. Ale tygodniowo na pewno od 30 godzin +.


Miałeś kiedyś u nas bana: Oczywiście, że nie.


Doświadczenie w adminowaniu: Prowadziłem swoje sieci Counter Strike, miałem admina na jednym serwerze. Nie było żadnych zarzutów, a na dodatek szybko się wszystkiego uczę.


Umiejętność obsługi komend SourceMods: Uważam że moja wiedza jest na fazie 6/10.


Dlaczego miałbyś dostać admina: Serwer jest bardzo dobrze zareklamowany, więc dużo ludzi go odwiedza. Jest dużo problemów z graczami, którzy stoją na spawnie aby wybrać skina, czy też po prostu nie wykonują celów mapy. Znam się na Cs nawet dobrze, przegrałem już ponad 1300h+, a na dodatek chciałem pomóc adminom przy pracy, oraz graczom w różnych problemach. 


Znajomość Regulaminu: Przeczytany, wiadomo że zawszę spojrzę na niego żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik.


Drobna pomoc pieniężna: Jeżeli serwer będzie tego potrzebował, i będą jakieś finansowe problemy zapłacę.

 

Posiadanie sprawnie działającego mikrofonu: Tak

 

 

 

Wymagania :

 

- Uczestnictwo w życiu forum - Tak

- Musisz znać wystarczająco obsługę komend SourceMod'a, aby poradzić sobie z adminem. - Tak
- Brak ostrzeżeń na forum - Tak
- Być rozpoznawalnym na serwerze i posiadać poparcie graczy - Zobaczymy co na to gracze
- Kultura osobista na serwerze jak i na forum - Tak

- Posiadać na serwerze nie mniej niż 35 godzin przegranych na serwerze. - Tak

- Posiadać sprawnie działający mikrofon. - Tak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...