Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Status aktywności Administracji de_dust2


Stefan1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Wątek został stworzony w celu sprawdzenia aktywności adminów na serwerze de_dus2.

 

Tak wiec aktualna administracja serwera liczy sobie 8 osób, nadmienię są to: 

 

  1. addone
  2. IVAN
  3. nCore
  4. W@riaT
  5. Elizze
  6. Alpha
  7. Biszkopt
  8. Karambaaa
  9. Stefan1987
  10. sar3T- W najbliższym czasie wpadnie na forum i złoży rezygnację powód (brak czasu)

Chciał bym aby administracja tego serwera wpisała się pod wątkiem, co automatycznie powinno dać nam już profil informacyjny na temat aktywności wyżej nadmienionych adminów.

Po całym procesie weryfikacyjnym jaki trwać powinien nie więcej niż jeden tydzień czyli 7dni i 168h godzin, tak wiec zaczynamy!

 

Dodam że temat nie ma zweryfikować nikogo w celu degradacji lecz ma służyć w celach pomocniczych.

 

Aktywni:

  • addone
  • IVAN
  • nCore
  • Elizze
  • W@ariaT
  • Stefan1987
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po 1 mogłeś edytować poprzedni temat bo bardzo się nie różniął 
Po 2 Halmer już ci napisał że to jest raczej nie potrzebne 
Po 3 myśle że od sprawdzania kto jest aktywny na serwerze itp. są opiekunowie a gdy nie ma opiekunów są root'y a nie admini a więc póki jesteś adminem powinieneś raczej napisać do fuzhou'a albo dzaga i sie zapytać ,, co sądzisz o tym żeby napisać taki i taki temat '' bo teraz moim zdaniem zachowujesz się troche jak opiekun którym jak narazie nie jesteś ,wydaje mi się że chcesz pomóc serwerowni ale wg mnie to nie jest najlepszy sposób 

P.S jest to moja subiektywna opinia 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po 1 mogłeś edytować poprzedni temat bo bardzo się nie różniął 

Po 2 Halmer już ci napisał że to jest raczej nie potrzebne 

Po 3 myśle że od sprawdzania kto jest aktywny na serwerze itp. są opiekunowie a gdy nie ma opiekunów są root'y a nie admini a więc póki jesteś adminem powinieneś raczej napisać do fuzhou'a albo dzaga i sie zapytać ,, co sądzisz o tym żeby napisać taki i taki temat '' bo teraz moim zdaniem zachowujesz się troche jak opiekun którym jak narazie nie jesteś ,wydaje mi się że chcesz pomóc serwerowni ale wg mnie to nie jest najlepszy sposób 

P.S jest to moja subiektywna opinia 

Wiec tak po pierwsze różnią się bardzo np.działem i osobami.

Po drugie Halmer się wypowiedział co na ten temat myśli  i szanuję, ale tak jak już napisał "raczej" a ja mogę stwierdzić że raczej komuś sie może przydac np. takim osoba co zajmują sie serwerownia a nie wchodzą na serwery z racji braku czasu, to jest inna forma przekazu problemu (słowna).

Po 3 osoby odpowiedzialne za serwery zostały poinformowane o problemie, ten temat służy pomocy, po krotce mówiąc, ma obrazować Administracje aktywną na serwerach, jest to zwykły post nic nadzwyczajnego jeżeli Moderator wraz z Administratorem i Opiekunem stwierdzi że naruszyłem tym jaki kol wiek regulamin może przenieść temat do kosza .

Ps .co do sposobów pomocy, każdy sposób jest dobry warto zacząć morze od postaw budulca serwerowego, czyli Administracji a dlaczego. Juz wyjaśniam.... moim skromnym zdaniem wszystko zaczyna sie od administracji czyli atmosferka kultura na serwerze, gdy juz te dwie rzeczy są spełnione, zyskuje sie szersze grono graczy, osób które nie wpadają na chwile tylko zostają na dłużej, ale do tego wszystkie jest potrzebna Aktywna Administracja, jeżeli Admin nie dysponuje taka ilością czasu by siedzieć na serwerze i pilnować trzeba pomyśleć o zatrudnieniu drugiego. 

Rozumiem ze nie wszyscy mogą podzielać moje zdanie, ale panowie po to jest forum żeby sobie wszystko wyjaśniać :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Co do 1 punktu to nie zauważyłem jednego szczegółu sory mój błąd
Chodziło mi w tym temacie głównie o to że ,,ten kto ma wiedzieć  kto jest aktywny na serwerze ten wie'' i  jeśli dzagu ( bo pewnie o  niego ci chodziło w 2 pkt. ) nie bedzie wiedział kto jest aktywny a kto nie to może się zapytać fuzhou'a a nawet jeśli fuz by nie wiedział to może sie zapytać któregoś z adminów. dlatego co do 3 pkt twojej odpowiedzi temat nie łamie regulaminu ale ja podkreślam ja uważam że temat jest zbędny i dlatego wyraziłem swoją opinie i tyle :> bez spiny

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Co do 1 punktu to nie zauważyłem jednego szczegółu sory mój błąd

Chodziło mi w tym temacie głównie o to że ,,ten kto ma wiedzieć  kto jest aktywny na serwerze ten wie'' i  jeśli dzagu ( bo pewnie o  niego ci chodziło w 2 pkt. ) nie bedzie wiedział kto jest aktywny a kto nie to może się zapytać fuzhou'a a nawet jeśli fuz by nie wiedział to może sie zapytać któregoś z adminów. dlatego co do 3 pkt twojej odpowiedzi temat nie łamie regulaminu ale ja podkreślam ja uważam że temat jest zbędny i dlatego wyraziłem swoją opinie i tyle :> bez spiny

Tak jak już pisałem wcześniej to jest forum ;) a forum służy do pisania i wyrażania swoich opinii, tak wiec ciesze sie że wyraziłeś swoje zdanie w tym temacie szanuje, ale moim zdaniem temat nikomu nie szkodzi a nawet morze komuś pomóc i to jest już moje zdanie którego nie zmienię :D

 

Ps. dałem buski byś nie myslal że się spinam pisząc na klawiaturze pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@@Stefan1987 spoczko ja sądze swoje ty sądzisz swoje i każdy jest zadowolony i to jest właśnie świetne że jesteśmy na tyle dorośli żeby nie spinać się o takie błahostki pozdro musimy kiedyś w coś pograć :v

ja jestem zadowolony z samego faktu ze podjąłeś się dyskusji i nie przeszedłeś obok tematu obojętnie i powiedziałeś szczerze co myślisz i to sie dla mnie liczy, uważam ze sama rozmowa już potwierdziła naszą dojrzałość emocjonalna mam nadzieję że zmienisz poglądy na temat łysych bo nie każdy dziq ma pusto w głowie, ja sam skończyłem studia logistyczne i pracuje w zawodzie, w wolnym czasie ćwiczę i żyje sobie z żoną w Poznaniu ;) co do gry tez mam taka nadzieję ze w końcu nas odwiedzisz na de_dust2 i sobie pogramy bo tam mam Admina i tylko tam mnie można złapać no i oczywiście na forum :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...