Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


```

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza oskarżonego: wwwwwwwwww<3jotka

 

Mapa na której miało zajście: de_dust 2

 

Czas data zajścia: 2016-10-20 12:42

 

Demka Screeny nie posiadam

 

Zagrożenie: 100%

 

Treści skargi: Na tego gracza nie mam zbytnio dowodów.Aczkolwiek cały serwer go zgłasza.

Bo moim i innych zadaniem używa one nielegalnych oprogramowani.Proszę o sprawdzenie tego gracza

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Co do ilości godzin: znam takich, którzy mając niecałe 1000 siedzą na Globalu,a również takich, którzy posiadając więcej niż 2k, grają jak gówno i nie potrafią wyjść z kałacha. Owszem, ilość godzin wpływa na doświadczenie, dodaje pewności siebie i sprawia, że myślisz o kilka kroków na przód. Jednak sugerowanie się ilością godzin i twierdzenie, że gracz mający ich 3,5k musi umieć dobrze grać, jest według mnie błędem. Nawet profesjonalnych zawodników łapano na korzystaniu z zabronionego oprogramowania, a każdy myślał, że mając tyle godzin jest w h** dobry. 

Jeżeli gracz uprzykrza grę większości społeczności serwera, to powinno się z nim coś zrobić. Zgłasza go Administracja, zgłaszają zwykli gracze. Nie każdy jest idiotą i nie wszyscy zaczynają grę w CSa. Jest wielu graczy, którzy potrafią rozróżnić kogoś kto bardzo dobrze gra od oszusta. Moim zdaniem powinno się usunąć jednego dla dobra wielu. Może kolega gra czysto, może jest mistrzem gry w csa i nie ma sobie równych. Ban u nas nie spowoduje, że nagle spadnie mu skill i oduczy się grać. Serwer będzie jednak spokojniejszy, a gracze zadowoleni. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Nie chce się nikomu Kubox sprzeciwić ale raz nie dość że to faworyzacja to dwa że czemu ma ten gracz cierpieć za skill'a jak dla mnie jest on czysty może i jestem g2 i może się nie znam ale dla mnie jest czysty.

 

A i PS. Ten 2 gracz też jest czysty pewnie Ci co mają wiedzieć o kogo chodzi to wiedzą

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż gram na tym serwerze już lekko ponad 2 miesiące, przyglądałem się temu graczowi. Sam miałem kiedyś nieciekawą przygodę z cheatami i używałem ich naprawdę sporo. Zaczynając od darmowych wh od Waldusia z cshacked po R3cheats,unity które już są płatne. Poznałem większość aim locków które jak reagują, jak łatwo się z tym kryć. No ale to już na szczęście za mną wróciłem do normalnej gry i o niebo lepiej mi się gra :) 

Wracając do Gracza o nicku www. Oglądałem podczas mojej rozgrywki sporo rund kiedy on otwierał tabele. Biegł na pewniaka nie rozglądał się zbytnio po mapie. Jeśli zostało 2 graczy z drużyny przeciwnej na t spawnie on potrafił przebiec na luzaku całą mapę i wejść im na plecy. Również to że od czasu do czasu ma no recoila też źle o nim świadczy. Takiego zdania jest spora ilość osób ale znajdzie się pare osób które go broni. Nie rozumiem ich zachowania bo albo same cheatują na tym serwerze albo dają mu info gdzie kto jest na ts a on potrafi to wykorzystać. Jeśli podchodzi już pod zawodowego gracza e-sportu to niech pokaże nam resztę swoich kont :) Jestem przekonany że ma jeszcze inne na których już widnieje blokada VAC :) Kiedy administrator grał w drużynie ct a www pogrywał w terro oczywiście otwierał tabele nie krył się z swoimi cheatami. Natomiast kiedy admin już zmienił drużyne na taką samą jak www gracz był w środku tabeli z statami typowego golda :) 

Takie jest moje zdanie. Mam nadzieję że gracz zostanie zbanowany bo nawet jeśli nie używa cheatów to dostaje info od kumpli którzy go tak bronią :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie potrzeba to będę nagrywać jego akcje ale robiąc takie staty: http://screenshot.sh/ouVCMl66vMHabza każdym razem jak nie ma admina.

Dodam że wcześniej miał więcej deadów niż killi :)

Jak ten gracz tak dalej będzie się odpalał na serwerze to sporo osób przestanie grać wtedy kiedy on jest na serwerze :)

Ja na pewno vipa nie przedłużę dopóki on gra :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie mam wybitnych statystyk za każdym razem ze względu na to, że np. moja drużyna przegrywa i jestem zmuszony do zakupu deagle'a zamiast ak47 bądź m4 przez co automatycznie mniej zabijam i łatwiej gine. W dodatku mój styl gry jest bardzo agresywny przez co nie gram stabilnie oraz bardzo czesto zmieniam celownik, rozdzialke i ustawienia wideo. Poprzez ciągłe zmiany configu, nie gram zawsze tak jak powininem. Myslalem, ze jest to oczywiste ale widać tu braki myśleniowe ze strony graczy, którzy mnie oskarżają. Dziękuję

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre tłumaczenie :) Tylko dalej nie jestem w stanie uwierzyć ci że nie korzystasz z żadnych programów :) Nawet jeśli byłbyś taki dobry to czemu nic z tym nie robisz? Hmmm czyżby jakieś problemy z formą poza swoim domem? Jakoś mi się nie wydaje żebyś tak grał normalnie. Ale łatwa piłka grasz mm na globale 5 przez 1 dzień pare osób ogląda twój mecz i zobaczymy czy tak będziesz grać :) A że na serwerze spędzasz sporo czasu to kilka matchmakingów nie jest problemem :)

Po 11 reportach jest już Overwatch w drodze więc myśle że nawet 4 mecze będą wystarczające :) Jeśli nie osoby które to oglądają cie zgłoszą to gracze z enemy teamów :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jeśli będzie potrzeba to będę nagrywać jego akcje ale robiąc takie staty: http://screenshot.sh/ouVCMl66vMHabza każdym razem jak nie ma admina.

Dodam że wcześniej miał więcej deadów niż killi :)

Jak ten gracz tak dalej będzie się odpalał na serwerze to sporo osób przestanie grać wtedy kiedy on jest na serwerze :)

Ja na pewno vipa nie przedłużę dopóki on gra :)

No ciekawy tok myślenia który nie pokazuje teraz twojej wiedzy tylko arogancji o wynik ?? Grając na naszym serwie też mam często dobre staty 50:10 nawet raz było 77:26 a np. na drugą gre mam np. 15:8 bo się wystrzelam a do gracza wwww 5.5k h w sorce i 1.6k h w cs i global do tego przyznałeś się że grałeś na cheatach to może grasz dalej ??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Może i to zły tok myślenia z mojej strony, ale jeżeli chcecie już na 100% udowodnić komuś, że macie rację, to zarówno oskarżyciel jak i oskarżony, powinni udostępnić demka, które wskazują na całkowitą niewinność, lub demo, które potwierdzi używanie oprogramowania wspomagającego. 

Admini postarają się o demko, które udowodni, że Król posiada cheaty, a on powinien nagrać coś, co pokarze, że oni są w błędzie. Jednak w przypadku Króla, prosiłbym o nagranie całego monitora - zewnętrzną kamerą. Dlaczego?? Bo byłoby widać cały monitor i wszystko ci się na nim znajduje. I jeżeli wtedy osiągnie wynik powyżej 100 pkt, naprawdę oddam mu głęboki ukłon i pogratuluje umiejętności. Coś mi jednak mówi, że takiego nagrania się nie doczekam. Wspomnę tylko, że jeżeli komuś bardzo zależy na odbanowaniu i udowodnieniu swojej racji, posunąłby się właśnie tak daleko i nagrał całość, pokazując, że jest całkowicie czysty. Wielu znanych Gamerów tak robiło, gdy nagle ich konto zostało zbanowane. Pokazali jak grają, a wszystkim, którzy ich oskarżali, opadły szczęki i nie mieli nic do powiedzenia. 

 

Jako osoba postronna powiem tylko, że ta sytuacja jest dla mnie troszkę chora. 80% Administracji jest jednomyślna, oraz skłonna dać mu bana. Jednak opiekun do tego nie dopuszcza. Dla mnie jest to całkowity brak szacunku do Adminów i traktowanie ich jak dzieci. Zostali wybrani przez Administrację, oraz innych graczy, ponieważ okazali się godnymi zaufania i są ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia. Nie są to osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę w CS:GO. Śmieszy mnie tylko to, że Opiekun za wszelką cenę trzyma się swojej wersji i nie jest gotowy iść na żaden kompromis. Skarży się Administracja, narzekają gracze. Dla mnie jest to już wystarczający sygnał, że coś jest nie tak. Kolega zasłania się godzinami, a ja znowu odbijam piłeczkę i mówię, że godziny nie grają. Jeżeli chcemy się tak bawić, to możemy odbijać piłeczkę w nieskończoność i i tak nic się nie zmieni. Mam nadzieję, że chociaż niektórzy są w stanie podążać za moim  tokiem myślenia. Zaczynam tylko przypuszczać, że jeżeli nic się nie zmieni, gracze zaczną zmieniać serwer, a Admini będą mieli wyj*****. Bo tak to się skończy. Owszem, serwer jest spoko i nowi gracze zawsze się znajdą. Jednak czy o to w tym chodzi? Nie sądzę. 

Dzięki, jeżeli przeczytałeś do końca i pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jak pisałem mój poprzedni post, byłem w 100% pewien, że dojdzie do właśnie takiej odpowiedzi. Nie napisałem, że my nic nie musimy robić, a on musi się wybronić. Dałem do zrozumienia, że koledzy z Administracji muszą to udowodnić, wymieniłem ich nawet jako pierwszych. Dodałem też jednak, że jeżeli nasz kolega chce się wykazać i znokautować naszych Adminów, to może nagrać swoją grę i pokazać, że jesteśmy w błędzie. 

 

Załóżmy, że ma wspomagacze gry. Jeżeli wie, że jest obserwowany, to, albo je wyłączy, albo będzie grał tak, aby za żadne skarby nie szło tego zauważyć. A teraz kiedy wie, że będzie obserwowany przez cały czas, jeżeli na serwerze będzie Admin, możemy być pewni, że będzie się ukrywał i nie dopuści do nakrycia. Jednak powtarzam, ZAKŁADAJĄC, ŻE POSIADA TAKIE OPROGRAMOWANIE!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...