Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie


Chinczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Chinczyk
Screen z ilością godzin na serwerze (komenda !czas):Miałem za dużo nicków żeby potwierdzić mój czas spędzony na serwie ale ok.250-300h
Wiek: 16
Steam ID:STEAM_0:0:49884826
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Staram się co raz więcej, czyli ok. 3-5h
Miałeś kiedyś u nas bana: 1 niesłusznego , resztę dawałem sobie sam
Doświadczenie w adminowaniu: Dobre
Umiejętność obsługi komend SourceMod: 8-9/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: Ponieważ mam doświadczenie, jestem cierpliwy, wyrozumiały, i mam dobry kontakt z graczami.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie
Znajomość Regulaminu:10/10 

 ╔══╗♫  

 ║██║ ♫

 ║(O)║ ♫

 ╚══╝ ♫

Drobna pomoc pieniężna: Na ten moment brak .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Oczywiście że na Tak

Plusy:

Duza ilość h na serwerze

Doświadczenie

Całkiem spoko ziomek

Minusy

Nie wiadomo czy mu sie tryb nie znudzi

Neutrual

Z tego co zaobserwowałem  czasem zamiast zadziałać politycznie mówi wprost co myśli bywając przy tym nawet chamski

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Moja odpowiedz była by na tak lecz mam parę wskazań i to nie do twej osoby co do słów Fuza. Dostałem informacje od Fuza ze adminem można być tylko raz że tak to ujmę czyli nie ma odchodzenia przychodzenia itd. po drugie od Fuza usłyszałem ze Chinczyk nie raz składał rezygnacje i się przyjmował i teraz nie wiem ze słów Fuza co mi powiedział wypadało by, by go nie przyjmować mimo to wolał bym go przyjąć bo kiedyś z nim grałem i mimo ze mnie denerwował to znał sie na fachu ze to tak ujmę z tąd moja prośba Dzagu pomóż to rozstrzygnąć ja jestem na TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "przyjmował" sam się niestety wtedy nie mogłem przyjąć ktoś musiał to robić, a w tym przypadku był to Fuz. Prawdą jest, że pisałem odejście/rezygnacje (2 razy) ale zawsze wpisywałem, że wrócę, więc był to jak by odpoczynek, a nie mogłem tego napisać w nieobecnościach bo to nie była nieobecność od kilku dni do tygodnia, a wiele więcej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Fuzhou Hipokryta? Nie zapominaj, że sam odchodziłeś z sieci i później zostałeś przyjęty... 

 

A według zasady, którą ustanowiłeś, nie powinieneś być już H@ :P

Sam dzagu powiedział, że prawo nie działa wstecz. xDDD

Jeżeli macie pretensje o to piszcie do dzaga a nie do mnie ;p 

Mówicie o tym jakbym to ja sam decydował o tym, że zostaję H@. Nie rozumiem Was xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...