Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

prośba o ub Jar Jar Binks


hintmon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Jar Jar Binks|Lord Sith

SteamID:STEAM_0:0:146229495

Admin który cię zbanował:-

Powód bana:Obraza Admina

Długość bana:Permanentny

Godzina o której dostałeś bana:-

Mapa na jakiej dostałeś bana:-

Demko z mapy:-

Witam z tej strony Jar Jar Binks ok. 6 miesięcy zostałem zbanowany permanentnie za obrażanie admina , byłem w miare wiernym graczem waszego serwera zdążyłem nabić 75 h ( http://www.gametracker.com/server_info/185.25.151.42:27016/top_players/?query=Jar+Jar+binks%7CLord+sith) może nawet starsi gracze / admini mnie kojarzą. Chciałbym znowu pograć sobie na jb niestety utrudnia mi to ban permanentny o którego szczegółach nie mogę się dowiedzieć bo nie jest on zapisany w sb :c.  Uważam że zostałem zbanowany nie słusznie gdyż admin ten obrażał innych graczy  , ja mu napisałem w prywatnej wiadomości steam aby sie uspokoił bo nie powinien sie uważać za lepszego od nich a on mnie zbanował permanentnie na serwerze . Niestety nie pamiętam który to był admin aczkolwiek nie jest już on więcej adminem na tej serwerowni. Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojej prośby pozytywnie lub nie.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Według mnie nawet jeśli okazało by sie okazało że obrażał opiekuna uważam że gracz powinien dostać ub . 6 miesięcy to jak dla mnie wystarczająca kara jak na taki występek. Gracz ten był jednym z kilku na prawde dobrze ogarniających osób bez mikrofonu , Fuzhou okaż się miłosiernym człowiekiem =D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...