Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o UB ; baddy


baddy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: baddy


SteamID: 1:0:94530921 


Admin który cię zbanował:EliŚ


Powód bana: "Wallhack"


Długość bana:Perm


Godzina o której dostałeś bana: ??21:42 dnia 30.10


Mapa na jakiej dostałeś bana: ??


Demko z mapy: DEMKO Z ZIPPY BO NIE MOGE DOŁĄCZYC DEMKA DO POSTU ( http://www87.zippyshare.com/v/MKrwZUzl/file.html


 


Witam, dostałem bana za nie wiem co, nigdzie nic nie pisze, na stronie od zbanowanych kont nic nie ma. Jak łącze się na server również nie ma żadnej wiadomosci. Pozdrawiam :)


 


 


Z całym szacunkiem do Elisia, ale nie potrafi on osądzać gdyż gram w csa prawie 4k h (steamcommunity.com/id/granii) i na ffa grywam tylko dla zabicia czasu. Dowody? 10 lv faceit ( faceit.com/pl/players/baddy2001 ) ,ranga global elite (screny na profilu) no i 2 wygrane lany również na profilu :) 


pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

https://www.faceit.com/pl/players/baddy2001zanim ktoś się przyczepi, że nie działa link. Jestem za ub, nawet bez oglądania demek. Przestaniecie myśleć, że ludzie nie mają nic innego do roboty tylko czitować na serwerach tej pięknej serwerowni. #banzaesp

Niech admin się wypowie, skoro dał mu bana miał powód, ale to już jest moje skromne zdanie :)

 

Ps. przy okazji nie rozumiem twojego podejścia do sprawy, miałeś kiedyś admina wiec wiesz jaka to jest odpowiedzialna funkcja, a w dniu dzisiejszym na dobra sprawę pozwolił byś oszustowi grac dalej, czy ty naprawdę myślisz że ludzie sa czyści i nie używają haxów! Gra ma juz swoje lata velve zamiast aktualizować vaca skupia sie na skinach, a odpały maja w dupie to czy kiedyś dostaną bana, cs:go jest tani gość dostanie bana to kupi kolejnego cs i dalej będzie haxował pod innym nickiem, to sa trudne czasy dla tej gry przykro mi o tym mówić ale taka jest prawda. Jestem takiego zdania 80% społeczności poleci po jakieś porządniejszej aktualizacji VACA morze nawet ty Halmer skoro bronisz klienta może sam coś masz kto wie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@@Stefan1987 Wypowiadam się tak, ponieważ będąc na funkcji admina na serwerze FFA, kiedy nie było tam vaca dałem ponad 800 permów cziterom i wiem z czym to się je. Pewnego dnia wszedł mój kolega, który gra bardzo dobrze i dostał perma od jednego z adminów na serwerze. Innego dnia @@IVAN aka Cwachu wszedł na koncie swojego kolegi, gdzie był vac i dostał po kilku rundach perma od innego admina, mimo tego, że ja sam wcześniej go sprawdzałem. Tych obu adminów miało rangi w przedziale golda/kałacha. Na podstawie tego jestem w stanie w ciemno strzelać które permy są słuszne :>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tragedia, admin rangi mge-le a ziomek banuje mnie widząc ze mam prawie 4000h na koncie i wiele osiagniec indywidualnych (np wygrane 1v1 z furlanem fb.me/baddycs )  

czekam na info od wczoraj szkoda, ze dalej nie ma odpowiedzi. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to jest opiekun servera, a sie nie wypowiada na temat bana, którego mi niesłusznie dał bo raz mu strzeliłem noscopa na midzie jak wybiegałem? bez jaj xD Jedna akcja a  gostek mnie reportuje. Od 3 msc jestem w top 3 servera cały czas, nikt nie miał problemów tylko EliŚ po jednej akcji banuje perm bez sprawdzenia demek... Lul 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Twoje demko nie działa.

Po 2 było to na mapie overpass

Po 3 oglądałem demko z tej mapy i chuj wie ale Ciebie na nim nie ma XD

Po 4 w konsoli nie ma pokazanej komendy żebym używał.

Po 5 prawdopodobnie jak już to był to MISSCLICK

Po 6 Mnie nie obchodzi ile masz godzin możesz być nawet KennyS czy innym nolifem, ban moze byc tak samo zasluzony jak dla amatora. 

Po 7 Dostajesz UB ponieważ BAN był z mojej winy lub chuj wie co (brak dowodu)

Po 8 @@Halmer nie jesteś już Adminem/Opiekunem na serwerze dlatego też uważam że Twoje wypowiedzi dot. serwera są zbędne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...