Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o unbana.


Eleven1221

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ✪ KP

SteamID: STEAM_1:0:149896465

Admin który cię zbanował: [DD2] nCore

Powód bana: ESP/AIM

Długść bana: 2 mo, 1 wk, 2 d, 5 hr, 6 min

Godzina o której dostałeś bana: 11-12-16 11:02

Mapa na której dostałeś bana: GLOBALELITE.pl | DD2 | 128TICK 0VAR| GAMMA SKINY...

Demko z mapy: brak

 

 

 

Banuje mnie admin z rangą g3.... może jakieś dowody?? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak potrafisz czytać ze zrozumieniem to pisałem wyżej że grasz z WH, nigdy ciebie nie oglądałem ale nCore ciebie przyłapał i mi pokazał, nie spodziewałem sie ze jesteś takim palantem i oszukujesz w naszej społeczności. 

Troche gram już na tym serwie to wiesz .. ale wh to ja nie używam .. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie musisz nic udowadniać, masz bana za esp wstawimy demo wyjaśnimy sprawę i oszukuj gdzieś indziej VAC nie działa ale jeszcze są admini co używają mózg ja osobiście widziałem jak grasz z esp nawet nie specjalnie potrafisz sie z nim kryć, nie mam pojecia dlaczego wczesniej nie wpadłem na pomysł by ciebie obczaic pewnie dlatego że masz VIP i mi pomagałeś w niektórych kwestiach i to jest mój błąd ze tobie zaufałem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze:

https://mega.nz/#!CssATQoK!IOlqfQ3TwId8Bp1Ey-yGb992kbWdSniizrOyvKqp9UA - kp.dem

https://mega.nz/#!3wtSFRrD!CasljPLuhAa_JUuUsLw_jLM0gYRLVPbc3uXZC-mD-gs - kp2.dem

Długie, sporo "akcji". Ze względów na prywatne rozmowy moje i Stefana podczas kręcenia wideo przy pomocy Overwolfa, nie wrzucam na cda.pl. Jeśli rzeczywiście, ktoś będzie BARDZO chciał, to podejmę się edycji i wrzucenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUL znam go... może znam to źle powiedziane. KP kupuje vipa chyba od początku powstania serwera zawsze jak go widziałem to z Vipem (tak to żaden argument bardziej ciekawostka). Grałem z nim trochę, no nie zauważyłem bądź nie zauważałem by używał on jakichkolwiek wspomagaczy. Idk what is happening czemu gość, który regularnie wydaje hajs na vipa miałby cheatować? :v it doesn't make any sense don't u think? #perfectinglisz

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

LUL znam go... może znam to źle powiedziane. KP kupuje vipa chyba od początku powstania serwera zawsze jak go widziałem to z Vipem (tak to żaden argument bardziej ciekawostka). Grałem z nim trochę, no nie zauważyłem bądź nie zauważałem by używał on jakichkolwiek wspomagaczy. Idk what is happening czemu gość, który regularnie wydaje hajs na vipa miałby cheatować? :v it doesn't make any sense don't u think? #perfectinglisz

Własnie powinieneś się wstydzić, gracz od bardzo dawna gra sobie bezkarnie i nikt na niego uwagi wcześniej nie zwrócił, co do pytania: czemu gość, który regularnie wydaje hajs na vipa miałby cheatować? Moze dlatego że nikt go wcześniej o nic nie podejrzewał, stwierdził skora gram z wh przy adminach i mnie nie banują to juz nikt mnie nie zbanuje kupie vipa i wtopie się w społeczność, dlaczego w ten sposób sobie dziecko pomyśleć nie mogło. To tak jak byś pytał czitera czy nie szkoda mu konta i gier na koncie. ( tego pytania nie trzeba zadawać by znać odpowiedz )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie powinieneś się wstydzić, gracz od bardzo dawna gra sobie bezkarnie i nikt na niego uwagi wcześniej nie zwrócił, co do pytania: czemu gość, który regularnie wydaje hajs na vipa miałby cheatować? Moze dlatego że nikt go wcześniej o nic nie podejrzewał, stwierdził skora gram z wh przy adminach i mnie nie banują to juz nikt mnie nie zbanuje kupie vipa i wtopie się w społeczność, dlaczego w ten sposób sobie dziecko pomyśleć nie mogło. To tak jak byś pytał czitera czy nie szkoda mu konta i gier na koncie. ( tego pytania nie trzeba zadawać by znać odpowiedz )

Może zaczął grać na wh od niedawna kiedyś go sprawdzałem ( nie raz) i był czysty. Nie chcę mi się wieżyć, że używał haxów :/

Cóż jeśli został przyłapany to nie mogę podważać waszej decyzji...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

pan został przyłapany na gorącym uczynku 1+ dla administracji -0  dla odpałow , mogę jedynie powiedzieć ze więcej osób jest na celowniku  wiec do końca roku jeszcze 2 ciekawe bany będą przygotowane, ale na chwile obecna cały czas zbieramy dowody i niedługo treść demka ujrza światło dzienne będzie ciekawie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...