Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Małe zażalenie na W@riaTa


Kubox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick oskarżonego admina: W@riaT
Mapa, na której miało zajścieDD2
Czas i data zajścia: Około 16:00 15.11.2016
Demka/Screeny: Nie posiadam, nie nagrywałem gry, a chodzi o konwersację słowną
Minuta mapy:
-

Treść skargi: Nie nazwałbym tego skargą, a raczej małym zażaleniem. Zanim napisze o co chodzi wspomnę, że cała sytuacja została już wyjaśniona. Została wyjaśnienia w mgnieniu oka, bo do niczego nie doszło i ciągnięcie tego byłoby dla mnie śmieszne. Jednak piszę, ponieważ chcę nawiązać do tematu grożenia i obwiniania gracza, bez podania jakichkolwiek dowodów. 

 

Strzelałem sobie dzisiaj do botów na DD2 i nikomu nie działa się krzywda. Nagle patrząc w tabelę zauważyłem, że grała z nami pewna pani, którą już od jakiegoś czas widuję na tym serwerze, więc postanowiłem zagadać. Nastąpiła krótka wymiana zdań. W następnej rudzie pani ta otrzymała ode mnie AWP, bo czekała na respie aż padnę. Postanowiłem, że dam jej tą broń od razu. Gra toczy się dalej. Ja dalej sobie biegam i nagle widzę, że na serwerze pojawił się szanowny pan W@riaT. Zaczął od pytania w stylu: Panowie, czy ładnie to tak obrażać kobietę? ---- cisza. Nikt nic nie mówi, bo nie wiadomo o co chodzi. Więc gram sobie dalej. Nagle słyszę, że zostaje wymieniony mój nick, więc pytam co się stało. W odpowiedzi usłyszałem, że kolega Admin został zawołany na serwer, bo podobno obrażałem innego gracza. Oczywiście chodzi o tą dziewczynę. Mówię, że dopiero co z nią gadałem i jeszcze na dodatek dostała darmową broń. Nie mam 15 lat i mam lepsze zajęcia niż obrażanie dziewczyn na serwerach. Admina wcale nie było przy tej sytuacji, został prawdopodobnie poinformowany przez jakiegoś gracza lub przez samą dziewczynę. Nie rozumiem tylko tego, że Admin, którego na serwerze nie widać prawie wcale, wchodzi sobie o tak i sugeruje mi, że zaraz z niego wylecę, bo obrażam dziewczyny. Był ze mną jeszcze Karamba, który również został oskarżony o to samo, jednak w jego imieniu nie będę się wypowiadać. 

 

Chciałem tylko prosić W@riata, by następnym razem, jeżeli będzie komukolwiek coś zarzucać, pokazał dowody. Bo ban, którego prawdopodobnie był dostał, byłby za nic. Jeżeli by do tego doszło, byłbym bardzo rozczarowany twoim poziomem. Na koniec dodam, że pani ta, sama napisała, że do niczego nie doszło i mi "wybacza". 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

widze że muszę sie wypowiedzieć więc tak jeśli chodzi o kuboxa to napisała do mnie dziewczyna dokładnie ta która rzekomo "obrażaliście" więc postanowiłem wbić na serwer i się zapytać dlaczego ją obrażacie napisała że był to głownie karamba i kubox poczym zapytałem się chłopaków oco chodzi dlaczego taka sytuacja miała miejsce. Gdy usłyszała to co powiedziałem napisała do mnie że to ktoś inny pomyliła nicki i zrobiło się jej głupio banem nie groziłem tylko grzecznie zapytałem.

 

2 sprawa petRR to co jest na serwerze to czysty 4fun to że ja coś często jest nie napoważnie tylko dla żartów jeśli wierz co to znaczy bo po twoim zachowaniu na serwerze to szczerze wątpie ^^

 

to tyle dziękuje za uwage.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że muszę sie wypowiedzieć więc tak jeśli chodzi o kuboxa to napisała do mnie dziewczyna dokładnie ta która rzekomo "obrażaliście" więc postanowiłem wbić na serwer i się zapytać dlaczego ją obrażacie napisała że był to głownie karamba i kubox poczym zapytałem się chłopaków oco chodzi dlaczego taka sytuacja miała miejsce. Gdy usłyszała to co powiedziałem napisała do mnie że to ktoś inny pomyliła nicki i zrobiło się jej głupio banem nie groziłem tylko grzecznie zapytałem.

 

2 sprawa petRR to co jest na serwerze to czysty 4fun to że ja coś często jest nie napoważnie tylko dla żartów jeśli wierz co to znaczy bo po twoim zachowaniu na serwerze to szczerze wątpie ^^

 

to tyle dziękuje za uwage.

często powiem zabrakło wyrazu ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dla mnie temat już jest skończony. Nie będę się mścił, ani jakoś wielce dyskutował. Do niczego nie doszło, a chodziło o to, że jakaś babka zaraz się podburzyła i od razu chciałeś wyciągać konsekwencje. Następnym razem trzeba się zapoznać z dwiema stronami i tyle. 

 

Pozdrawiam! Można zamknąć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 5 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...