Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Perm za wh, wwww


wwwwwww

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: wwww


SteamID:


 STEAM_1:1:22464516



STEAM_1:0:19031633

Admin który cię zbanował: ncore


Powód bana: wh


Długość bana: perm


Godzina o której dostałeś bana: 20;55


Mapa na jakiej dostałeś bana: d2


Demko z mapy: -


 


W sumie to nawet nie jest prośba o odbanowanie. Szczerze mówiąc, ja was wszystkich na dd2 zaszczycam swoją obecnością. Osoby, które oglądają mnie jak gram poprawiają swoją grę. Jestem jak książka, która jest otwarta oraz z której można pochłaniać wiedzę na temat cs'a. Jedyne o co proszę w tym temacie to usunięcie nCore z pozycji admina. Nie ma nawet najmniejszej wiedzy na temat gry. Obrażał mnie wielokrotnie. Nie mam dowodow, ale kolega, który grał w przeciwnej drużynie napisał mi na steamie, że mnie wyzywa. Spytał sie mnie czy on tak na serio mówi czy "trolluje". Juz nie wejde na Wasz serwer. Dziekuje i żegnam




STEAM_1:0:19031633
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo osób składa prośby o UB za rzekome "cheaty", więc nie wiem czy administracja aż tak się myli co do osób grających tam bo nie wiem po co osoba cheatująca miał by składać tą prośbę, ponieważ skoro używam tych wspomagaczy i dostałem bana to bym jeszcze szybciej zmienił serwer niż napisał tą "prośbę". Więc jak dla mnie tracicie tylko doświadczonych graczy, ale oczywiście to tylko moje skromne zdanie na ten temat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Witam,

 

Po raz kolejny muszę sie wypowiedzieć w tym temacie...

Widziałem jak Pan "wwww" grywa i patrząc na godziny jego gry w cs:source 5,522 godz. łącznie jestem naprawdę pod sporym wrażeniem, ale jednak Source to Source a cs:go to cs:go sa to zupełnie różne gry moi mili.

Pan "wwww" w cs:go grał 1450 godzin, tak wiec niezbyt wiele.

Pisze to tylko dla tych co patrza na same godziny z gry i range danego klienta, reasumując tego całego bana, tak czy siak miałem się podjąć banowania tego Pana osobiście.

Uważam również że gra z wh czy tez esp na płatnych kodach dominuję esp, jednak w darmowych ludzie korzystają z samego wh, nie będę wam więcej tłumaczył, bo to nie jest związane z tematem.

Tak czy siak gracz o nicku "wwww" korzysta już od długiego czasu z tak zwanych kodów, aimbota jednak sie nie dopatrzyłem jeszcze, ale ESP na 100% jest odpalane co grę w cs:go, tak wiec myślę, ze społeczność globalelite będzie zdrowsza bez tego zakłamanego Pana, co śmie twierdzić, że jest mistrzem cs:go.

Same godziny mówią, ze już dawno nie aktualizowali vac2,vac3 w cs:go. Przy aktualizacji vac4, ten Pan wyłapie bana na koncie steam.

Jestem przekonany w 100%, tak wiec dla ciekawski kolegów i koleżanek, tego Pana zostawcie sobie w znajomych i przy kolejnej aktualizacji VALVE poświęconej vac2 bądź vac3 będzie widniał czerwony napis "ban".

Na chwile obecna społeczność będzie narażona na tego typu ludzi, ale mówię wam Pan nCore wie z czym walczy, tak wiec możecie być go pewni tak jak ja.

Ja mu wierzę i zalecam wszystkim czytającym ten post abyście nie trzymali strony Pana wwwww, bo on Was od samego początku oszukuje.

Na chwile obecna, kończąc ten post mogę powiedzieć, ze nie było nam ciężko dostrzec tego, że grał on z ESP czy WH i Radarem, lecz było nam ciężej udowodnić jego znajomym co mu zaufali i są również z nami na forum,kiedyś również zajmowali się serwerem, ale w dniu dzisiejszym apeluje o perma na forum serwery i ts3.

Z poszanowaniem,

Stefan

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

https://www.vac-ban.com/

 

Wykres ilości rozdanych VAC banów przez ostatnie dni, kilka dni temu Valve puściło Vac Wave i jakoś po niej ten ziomek nie dostał VACa, no ale to w sumie łotewer co ja tam mogę wiedzieć, przecież 1400 to nie zbyt dużo więc ja też się nie znam na tej grze. I argument o source jest inwalidą - Izak(chyba każdy go zna) jest sourcowcem, a jakoś mu idzie w tego goła. Kocham Fuza, i mam nadzieję, że nie dostane za spamowanie kolejnego warma Kappa

Bez poszanowania, Konrad :>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie source i cs go to bardzo podobne gierki(a na pewno bardziej niż 1.6 i go) i większość graczy cs s dobrze radzi sobie w cs go. Co do ww nie wydaje mi się żeby uzywał cheatów,już długo są na niego skargi,a vaca ciągle nie ma... Na turnieju awp też grał normalnie ;v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Powiem krótko gracz o nicku wwww używa ESP+RADAR na serwerze społecznościowym globalelite [de_dust2]

Co do Vac Wave @@Halmer stwierdzam nadal że są niedopracowane do tego co wydają na rynek przeciwnicy VALVE, przykładem jest Pan wwww.

Powiem tak @@Komern jestem pewien ze @@nCore miał więcej okazji na obserwacje Pana wwww chociażby z samej racji ze jest administratorem na de_dust2 i grywa z nim częściej, to że nie ma vac bana na koncie nie oznacza że jest czysty, ja i kolega sugerujemy się tylko tym co widzimy.

Jak już tak mówimy o turniejach, to chyba nie muszę wam przypominać o tych zawodnikach Hovik "KQLY" Tovmassian, Gordon “SF” Giry i Simon "smn" Beck, są to osoby co oszukiwały na turniejach LAN, wiec dlaczego twierdzisz że wwww nie oszukiwał na turnieju AWP? Nie siedzisz koło niego, nie grasz z nim codziennie, wypowiadasz się tylko dlatego że widziałeś go na turniej i to jeszcze na awp_map, gdzie na dobra sprawę nie zaobserwujesz ESP ani RADARU z racji oczywistych.

Widzicie, Pan wwww korzysta z drugiego konta steam STEAM_1:0:19031633  dzięki za info @@petRR. Ja osobiście cały czas gram na jednym koncie i uważam że jak ktoś korzysta z 2 konta to czegoś się obawia. 

Ps. Tak czy siak administracja tego serwera nie zmieni zdania co do tej osoby, widzimy jak gra wwww i jesteśmy przekonani w 100% że to odpał.  

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Strasznie dużo osób składa prośby o UB za rzekome "cheaty", więc nie wiem czy administracja aż tak się myli co do osób grających tam bo nie wiem po co osoba cheatująca miał by składać tą prośbę, ponieważ skoro używam tych wspomagaczy i dostałem bana to bym jeszcze szybciej zmienił serwer niż napisał tą "prośbę". Więc jak dla mnie tracicie tylko doświadczonych graczy, ale oczywiście to tylko moje skromne zdanie na ten temat.

Zabawny jesteś pisząc że 3 osoby to dużo, jak na jeden miesiąc (listopad), jak na serwer 32 slotowy to 3 prośby o UB w jednym miesiącu to bardzo mało. Osoby co się odpalają najprawdopodobniej składają prośby o UB na tego typu serwerach społecznościach bo liczą na łatwowierności administratorów.

Myślenie oszusta:fajny serwer, dbają o niego, oszukiwanie sprawi mu jeszcze większa frajdę, tak mu nikt nic nie zrobi ponieważ zna, admina roota albo vipa. Zachęcam wszystkich administratorów do oglądania gry samego gracza, a nie ulegania tak zwanej bajerce :).

Oczywiście @Chinczyk i masz prawo do własnego zdania, ale wwww nie jest doświadczonym graczem tylko jak już doświadczonym oszustem. Doświadczony  gracz to @@nCore @@addone albo.Kub0N # $ dAk1nG  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

W sumie nie wiem po co się tutaj wypowiadam, bo i tak jesteście tak pewni, że ten typ coś ma, że to trochę mnie smuci. Kontrargument na to, że są zbanowani proplayerzy - kilku pro dostało overwatch bana(jakieś goldy patrzyły jak ScreaM gra na smurfie i zdecydowały, że ma aimbota). Co do drugiego konta to też z dupy tak trochę, jak ja powiem, że osoby z prywatnym profilem mają coś do ukrycia to znaczy, że jesteś cziter? No bo przecież masz prywatny profil. Odnośnie ilości banów - to tak jest to dużo, bo są to bany za czity. Jakoś na innych serwerach nie ma tego w takiej ilości. Kolejna sprawa to skąd wiecie, że STEAM_1:0:19031633 to jego drugie konto? Powiedział wam, bo jak tak to poprzedniego zdania nie było. Najpierw mówisz z przekonaniem, że gościu używa esp i radarhacka, a potem Komernowi "Nie siedzisz koło niego, nie grasz z nim codziennie". Dlaczego zakładasz, że ty masz bezwzględną racje, te słowa można zastosować w obie strony Już były takie osoby w historii, i niezbyt fajnie się to kończyło :^) Jak mam być szczery to mnie nie obchodzi ten gracz, tylko wasz brak racjonalnego i logicznego myślenia, bo to mnie przeraża.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@@Halmer zgadzam się z Tb w 100%. Grałem z jednym z graczy, który "podobno" miał aima... To jest po prostu śmieszne a niektórzy admini dd2 są według mnie zbyt narcystyczni żeby zobaczyć prawdziwego aima/wh i jak ktoś gra w ch*j lepiej od nich po prostu dają perma bo ma mniej godzin to od razu ma wh/aima/esp/triggera/spina  ... GG

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@@Halmer bardzo dobrze że się tu wypowiadasz, zawsze podkreślałem ze po to jest forum, chciałem powiedzieć że nigdy nie banowaliśmy ludzi za nic.

Tego Pana już obserwujemy od 2 miesięcy, nie raz nie 2 omawialiśmy jego temat w zamkniętej strefie forum, tak wiec ban nie jest pochopny.

Swój profil zablokowałem z racji ostatnich sytuacji, wolał bym uniknąć komentarzy typu (ty kurwo) nikt nie będzie nas zachwalał za tego typu kroki.

Tak jak pisałem poprzednio z tego co pamiętam w ostatnim miesiącu zbanowaliśmy 3 bardziej znane osoby na de_dust2, statystycznie patrząc to bardzo mało.

Co do drugiego konta delikwenta widocznie @@petRR poznał go po głosie, zapewne poszkodowany grając żalił się na administrację, dziwne bo pisał wcześniej cytuję:Juz nie wejde na Wasz serwer. Dziekuje i żegnam.

Co do @@Komern chciałem mu dać do zrozumienia że za mało z ta osoba grał na serwie by sie wypowiadać w tym temacie na temat tego czy Pan WWWW jest czysty czy nie.

Dlaczego zakładam ze mam rację? Dlatego że przez ostatnie 2 miesiące poświeciłem trochę czasu na serwer po pracy i miałem sporo czasu na to by sobie wyrobić już jakąś opinie na temat Pana WWW, to był mój główny cel po królu, osobiscie do poszkodowanych nic nie mam, ale do samej ich gry miałem dużo do powiedzenia.

Ps. mogę poprosić byś mi bardziej rozwinął ta myśl cytuje:  tylko wasz brak racjonalnego i logicznego myślenia, bo to mnie przeraża.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@@Halmer zgadzam się z Tb w 100%. Grałem z jednym z graczy, który "podobno" miał aima... To jest po prostu śmieszne a niektórzy admini dd2 są według mnie zbyt narcystyczni żeby zobaczyć prawdziwego aima/wh i jak ktoś gra w ch*j lepiej od nich po prostu dają perma bo ma mniej godzin to od razu ma wh/aima/esp/triggera/spina  ... GG

Smieszny to jesteś ty! Po pierwsze nie twój dział, po drugie treść nie związana z tematem, a po trzecie kto tobie dał prawo by nas oceniać? Zajmij się lepiej swoim działem :)  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@up KD ratio w okolicach 5, da się takie zrobić, szczególnie z VIPem, który cię leczy i masz granat z WH :>

Ok ale to ja z nim grałem 2 miesiące na serwerze a nie ty, dodam że podobnie miał bez vipa  :)

 

Reasumując: granat WH - dobry jest by oszukiwać pewniej administrację 

Regeneracja HP + ESP(cheats) daje tobie 5x więcej fragów 

W efekcie końcowym, stwierdzam że vip pozwala się oszustom lepiej ukrywać z wspomagaczem. 

 

Pan wwww grał na [VIP dodatki + ESP#RADAR#AIM-z niskim FOV] 

 

pozdro & poćwicz ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Prosiłeś o wyjaśnienie "braku logicznego i racjonalnego myślenia"

 

 

aimbota jednak sie nie dopatrzyłem jeszcze

a potem mówisz

 

 

Pan wwww grał na [VIP dodatki + ESP#RADAR#AIM-z niskim FOV] 

To wtedy jeszcze się nie dopatrzyłeś > cały czas miał bana > już się dopatrzyłeś aimbota, streamuje czy co? :c

 

Na tym kończę swoje udzielanie się tutaj, bo dalsza rozmowa w moim odczuciu nie ma sensu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Prosiłeś o wyjaśnienie "braku logicznego i racjonalnego myślenia"

a potem mówisz

To wtedy jeszcze się nie dopatrzyłeś > cały czas miał bana > już się dopatrzyłeś aimbota, streamuje czy co? :c

 

Na tym kończę swoje udzielanie się tutaj, bo dalsza rozmowa w moim odczuciu nie ma sensu.

A ja tobie nie muszę się tłumacz ze swoich decyzji, jesteś tylko zwykłym graczem, masz prawo niektórych rzeczy nie rozumieć :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o vip czy nie to robilem podobne staty z nim, czy bez... Gralem na tym serwerze najwiecej. Bylem top1. Bralem udzial w konkursach dzaga 1v1 awp. Dostalem perma za wh, a Ty Stefan piszesz o esp, radarze i aimie. Czemu nCore się nie wypowiada jeżeli jest na tyle aktywny żeby być adminem xDD? . Stefan zakłamales rankingi aktywnosci adminow na dd2 odnośnie nCore, gdzie on jest z jednym z najmniej aktywnych adminow na serwerze. Z poczatku miales racje, ze nie czituje, ale jednak potwierdziles teorie, że inne osoby w dużym stopniu mogą wpłynąć na nasze decyzje. Tak samo jak na ciebie. Ncorek. wgl jak on dostal admina xDD. gral z 2 godziny na serwerze i dostal admina za rekomendacja. @@Dzagu @fuzhou . Prosze wyjebcie nCore. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...