Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

VIP dla admina na AWP


Karbon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytalem sie na privie kilka razy Fuza i Dzaga, nie dostalem zadnej odpowiedzi wiec pisze tutaj. Czy, a jesli tak to kiedy, mozna sie spodziewac powrotu VIPa na serwer AWP dla adminow? Ta sprawa troche juz trwa i taki brak konkretnej odpowiedzi na privie jest troche slaby. Jesli nie ma na to szans to napiszcie to po prostu, bo taka sytuacja jest juz dosc dlugo, fajnie byloby sie dowiedziec jakies info...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moim skromnym zdaniem to jest wykluczone aby admin dostawał vipa za darmo. Admin jest również graczem, który ma przywileje aby mógł wprowadzać porządek na serwerze. 

Vip to ułatwienie dla graczy i nie rozumiem z jakiego powodu miałoby się ułatwiać grę adminowi?

Nie wiem, moze dlatego, ze tak bylo od zawsze?

Dopiero jakis miesiac temu odebrano te przywileje, wciaz nwm dlaczego

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, ale jak napisali wyżej... chcesz vipa to zabul te 7zł miesięcznie, 7zł to raczej nie jest dużo.. żebranie o vipa bo masz adma jprdl

Radze przeczytac moja wypowiedz ze zrozumieniem, bo jak widac nie jest to Twoja mocna strona. Jestem tylko ciekaw czemu sie sto zmienilo, ten vip w zaden sposob nie jest mi potrzebny, na serwerze gdzie gram i tak nie ma zbyt duzej konkurencji :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było, ale się zmieniło najwidoczniej. 7zł miesięcznie to nie pieniądz ziomuś. Bez problemu jesteś w stanie to zapłacić jeśli chcesz mieć vipa. Gdyby każdy admin dostał vipa, to byłoby conajmniej nie fair w stosunku do graczy.

Kiedys bylo tak, ze admin mial VIPa bo to byla taka jakby wyplata za to, ze pilnuje porzadku, jest aktywne, dba o serwer. Chce wiedziec czemu to sie zmienilo, tyle

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...