Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

podanie o admina - wicked


WICKED

Rekomendowane odpowiedzi

ELO  Keppo


  • Nick na serwerze: WCKD=D
  • Ilość przegranych godzin na serwerze: nie mam pojęcia
  • Ilość godzin przegranych w CS:GO: ok. 2,5 tyś + 4 tyś w 1.6 (+lany/turnieje online)
  • Wiek: 20
  • Imię: Mateusz
  • Steam ID: macie link do konta na csgo stats, bo nie chciało mi się specjalnie steamid szukać: http://csgo-stats.com/csgowicked/
  • Sprawny i działający mikrofon: ta
  • Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: ile mi się chce - jeśli jestem w pracy na rano - ok. 2-3, popo 1-2 lub wcale, nocki różnie
  • W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zależy od zmiany w pracy
  • Miałeś kiedyś u nas bana: może raz
  • Doświadczenie w adminowaniu: [reklama] cs 1.6 serwer cod mod
  • Umiejętność obsługi SourceMod: zerowe xD
  • Umiejętność rozpoznawania cheatów: myślę, że bardzo dobre. W 1.6 mialem styczność z [reklama]
  • Czynny udział w życiu forum: powiedzmy
  • Dlaczego miałbyś dostać admina: nie cierpię kiedy ktoś psuje innym grę :) celowe blokowanie, flesze na pysk, cheaterzy itp
  • Znajomość Regulaminu(1-10): 10
  • Drobna pomoc pieniężna: jeśli drobna - owszem. Jeśli wincy to wolę na charytatywne przelać

 


  • MOŻE I JESTEM NERWOWY I JEBNIĘTY, ALE POTRAFIĘ TEŻ MYŚLEĆ XD

pozdro :D


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama w podaniu oj ktoś to dostanie bana XDXD prosi o admina a nie czytał w regulaminie albo wzorze, że za reklamy innych serwisów niż globalelite.pl

Plus wyzwanie graczy (np Mateusz) i to jeszcze w tak szczeniacki sposób (nie to żebym był dorosły) jak ten który zobaczyłem na kopii twojej rozmowy z nim.

Hehs na NIE

a i ten tego jeszcze to ,,powiedzmy,, przy uczestniczeniu w życiu forum to ten ,,zarejestrowany 18:33,, podanie złożone 19:49 ten tak trochę czy to joke czy próba reklamy innego serwisu?

Reklama w podaniu oj ktoś to dostanie bana XDXD prosi o admina a nie czytał w regulaminie albo wzorze, że za reklamy innych serwisów niż globalelite.pl

Plus wyzwanie graczy (np Mateusz) i to jeszcze w tak szczeniacki sposób (nie to żebym był dorosły) jak ten który zobaczyłem na kopii twojej rozmowy z nim.

Hehs na NIE

a i ten tego jeszcze to ,,powiedzmy,, przy uczestniczeniu w życiu forum to ten ,,zarejestrowany 18:33,, podanie złożone 19:49 ten tak trochę czy to joke czy próba reklamy innego serwisu? no i ten 1 post i ,,powiedzmy,, to musi być joke

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama w podaniu. Nie ośmieszaj się proszę.. poza tym nie mam zamiaru się tłumaczyć gimnazjaliście i nie biorę Twoich słów pod uwagę  Kappa Co do mojego imiennika - słoik podskakiwał więc powiedziałem mu w twarz co o nim sądzę. Moją wadą jest to że zawsze mówię co o kim sądzę, także wyjebane  210  

 

hehs  Keppo 

 

edit: jesteś tam adminem, a szczerze powiedziawszy jeszcze Cię na tym serwerze nie widziałem  PugChamp 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama w podaniu. Nie ośmieszaj się proszę.. poza tym nie mam zamiaru się tłumaczyć gimnazjaliście i nie biorę Twoich słów pod uwagę  Kappa Co do mojego imiennika - słoik podskakiwał więc powiedziałem mu w twarz co o nim sądzę. Moją wadą jest to że zawsze mówię co o kim sądzę, także wyjebane  210  

 

hehs  Keppo 

 

edit: jesteś tam adminem, a szczerze powiedziawszy jeszcze Cię na tym serwerze nie widziałem  PugChamp 

No to lecimy

1. Niestety kolego ale gimnazjum juz za mną no ale nadal jestem uczniem tak.

2. Jeśli wstawiasz coś takiego jak wtedy i teraz dodałeś ,,[reklama],, to mi nie mów, że nie mam racji bo to mnie rozpierdala, jak nie miałem racji i to nie była reklama to czemu teraz nagle są tam nawiasy kwadratowe z reklamą w środku? CD

 

Tą twoja rozmowę ze ,,sloikiem,, odebrałem jakoś inaczej bo niby piszesz teraz ,,nie będę tłumaczył się gimnazjaliście,, a podczas tej rozmowy sam zachowywałeś się jak pierdolony gimbus ,,stawiasz ten serwer czy nie pizdo,, albo to o tym żeby do ciebie przyjechał się bić :v nie Ma to jak zapraszać kogoś do znajonych tylko po to żeby zacząć go wyzywać. Ja tez cie nie widziałem może zacząłeś grać w tym tygodniu bo nie jestem aktualnie bardzo aktywny, bo mam pełno sprawdzianów hehs. No a jak grałeś wcześniej to sorry ale chyba nie było dane nam się spotkać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie zły Keppo  

 

EDIT

 

Nie potrafisz składać poprawnie zdań, robisz spam (post pod postem, cytujesz sam siebie) i wytykasz mi brak znajomości regulaminu? Hipokryzja - lvl hard! Halo, moderator! :))

__________________

Nie wywyższam się. Jestem tylko w stanie stwierdzić, że mam o wiele większe doświadczenie od Ciebie i trochę lepiej znam życie. Po skończeniu gimnazjum poszedłem do technikum, gdzie po lekcjach normalnie pracowałem żeby mieć pieniądze na prawko i pierwsze auto więc proszę nie dyskutuj. Wszystko kupowałem i kupuję sobie sam, a od rodziców dostawałem coś tylko wtedy gdy zasłużyłem.

__________________

Co do spiny z Mateuszem. Pisał do mnie coś w stylu "w realu mam Cie na liścia, w realu bym Cie wyjaśnił" więc zaprosiłem go do siebie podając dosyć dokładny adres, po czym zaczął uciekać od tematu czymś w stylu "dzieci nie biję"  Keppo  Serwer miał postawić, ponieważ przy moim łączu internetowym nie jest to możliwe aby grać dość "stabilnie". Do pojedynku nie doszło, kolega coraz to częściej uciekał od tematu więc go zlałem. Spytaj ludzi na serwerze jak się zachowywał ;>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie i jeszcze raz nie . Naucz się  rozmawiać z ludźmi , naucz się czytać co niekiedy piszesz i możesz później tu wrócić bo sprawa admina a sprawa bycia debi*** to 2 różne sprawy . Jak się  ogarniesz to będę na TAK a narazie to jedyne co to kopniaka w tyłek możesz dostać .
PS. Nie można wypowiadać się we własnym podaniu ale zapomniałem że Ty CZYTAĆ jeszcze nie potrafisz...

@Edit. Widać kto uciekał od rozmowy na forum jest rozmowa , ktoś nie umiał odpowiedzieć na 3 proste pytania i umiał tylko pisać "stawiasz ten serwer" " wbijaj" i tak na zmiane jak deb** umiałeś pisać 2 formułki a na moje 3 pytania nie byłeś taki wyszczekany

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O podanie zostałem poproszony, gdyby nie to - nigdy bym się nie zgłosił. Nie czytałem regulaminu i pewnie nie przeczytam. Składnia, ortografia, interpunkcja.. nawet spamować możecie byle by to jakoś wyglądało, nie wiem.. czytelnie? Już Ci coś wspominałem o cwaniakowaniu, adres masz, wpadniesz na kawę?  Cyganeria

 

EDIT

 

To przyjedź i mnie wyjaśnij  Kappa Chciałbym to wszystko usłyszeć od Ciebie osobiście  Cyganeria 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz: WCKD=D: gostyń, przemysława II
Mateusz: WCKD=D: stawiasz ten serwer pizdo czy nie?

 

Tyle umiałeś pisać przez 30 min jak ja pisałem

WCKD=D: zachowujesz sie jak gimbus, pierdolisz jak gimbus, grozisz nawet jak gimbus i jesteś najbogatszy i najlepszy więc
Mateusz: nie nic takiego nigdzie nie napisalem.

Mateusz: to TY wyzywasz na pojedynek
Mateusz: to TY piszesz ze jestem biedny
Mateusz: to TY zgrywales kozaka

Najwyżej to możesz w ryj od kogoś dostać na ulicy gównie . O adminie tutaj to sobie możesz pomarzyć , mój pies ma większe IQ niż Twoje . Jak masz jakiś problem to zapraszam pw znowu bo nie będę tu spamu na forum z gówniakiem robił

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiemu to podziękować i najlepiej mu zrobić wypad z całej sieci bo widać że potrafi spinać i robić nie przyjemną atmosfere która psuje gre innym...

 

@@Mateusz odpuść, czasami z "innymi" umysłowo nie wygrasz a szkoda swoich nerwów psuć na takie coś :)

Ziomek wstawił zdjęcie udając napakowanego i teraz kozak w necie i niepokonany :) Tacy są najśmieszniejsi :D nic tylko brać ich przez pół i się śmiać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Więź pozwól, że porozmawiasz teraz z kimś, kto wytłumaczy ci jak się bawi u nas w piaskownicy.

 

Samo to, że zaczynasz się wypowiadać w sposób wykazujący brak szacunku do innych, powinno cię przekreślić i uświadomić, że Adminem u nas nie zostaniesz.

Widzę, że masz duży problem ze stwierdzaniem faktów, więc aby unaocznić ci sytuacje w której się znajdujesz, wytłumaczę ci dlaczego nie dostaniesz u nas Admina. I nie musisz czekać na Stefana, bo już teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że z taką osobą nie współpracujemy.

 

Zacznijmy od samego podania. Pisałeś je, używając wielu zwrotów, które pokazują całkowity brak zainteresowania. Nie chce się tobie nawet wyszukać potrzebnych nam treści i wiadomości do twojego profilu. Przyznajesz się do możliwego bana, więc to kolejny minus. Nie potrafisz sprawdzić nawet ilości przegranych godzin. Brak umiejętności obsługiwania sm to też minus. Ogólnie nie zachęciłeś mnie do jakiejkolwiek reakcji popierającej twoją osobę.

 

Inna sprawa. Po stylu, oraz wypowiedziach użytych w rozmowie prywatnej z jednym z obecnych tutaj stwierdzam, że będziesz też w stanie obrażać innych na serwerze. Jesteś nerwowy, sam przyznałeś, więc nie będziesz umiał się zachować. Co zrobisz jak wejdzie taki cwaniak jak ty, który będzie prowadzić dyskusję na twoim poziomie? Zaczniesz się kłócić? Jestem w stanie wyobrazić sobie taki scenariusz.

 

Łamiesz regulamin forum, który wyraźnie mówi, iż ingerencja w swoje podanie i jego komentowanie, prowadzą do odrzucenia podania. Sam podkładasz sobie nogi.

 

Kończąc, podziękuję ci za podanie i życzę powodzenia na innych serwerach. U nas jesteś spalony.

 

Pozdrawiam!

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Więź pozwól, że porozmawiasz teraz z kimś, kto wytłumaczy ci jak się bawi u nas w piaskownicy.

Samo to, że zaczynasz się wypowiadać w sposób wykazujący brak szacunku do innych, powinno cię przekreślić i uświadomić, że Adminem u nas nie zostaniesz.

Widzę, że masz duży problem ze stwierdzaniem faktów, więc aby unaocznić ci sytuacje w której się znajdujesz, wytłumaczę ci dlaczego nie dostaniesz u nas Admina. I m nie musisz czekać na Stefana, bo już teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że z taką osobą nie współpracujemy.

Zacznijmy od samego podania. Pisałeś je, używając wielu zwrotów, które pokazują całkowity brak zainteresowania. Nie chce się tobie nawet wyszukać potrzebnych nam treści i wiadomości do twojego profilu. Przyznajesz się do możliwego bana, więc to kolejny minus. Nie potrafisz sprawdzić nawet ilości przegranych godzin. Brak umiejętności obsługiwania sm to też minus. Ogólnie nie zachęciłeś mnie do jakiejkolwiek reakcji popierającej twoją osobę.

Inna sprawa. Po stylu, oraz wypowiedziach użytych w rozmowie prywatnej z jednym z obecnych tutaj stwierdzam, że będziesz też w stanie obrażać innych na serwerze. Jesteś nerwowy, sam przyznałeś, więc nie będziesz umiał się zachować. Co zrobisz jak wejdzie taki cwaniak jak ty, który będzie prowadzić dyskusję na twoim poziomie? Zaczniesz się kłócić? Jestem w stanie wyobrazić sobie taki scenariusz.

Łamiesz regulamin forum, który wyraźnie mówi, iż ingerencja w swoje podanie i jego komentowanie, prowadzą do odrzucenia podani. Sam podkładasz sobie nogi.

Kończąc, podziękuję ci za podanie i życzę powodzenia na innych serwerach. U nas jesteś spalony.

Pozdrawiam!

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

No I ten warn na forum trochę zmniejsza szanse
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...