Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Unban adamer


adamer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: adamer

SteamID:  STEAM_1:0:23011502

Admin który cię zbanował: nCore

Powód bana: Wallhack

Długość bana: Perm

Godzina o której dostałeś bana: 14:18

Mapa na jakiej dostałeś bana: DD2

Demko z mapy: BRAK
 

Co chodzi o demko to nie mam pojęcia jak to dodać i nie będę się w to bawił jeśli uznacie iż nie zasługuje na unbana trudno ale na moją obronę dodam iż admin który mnie banował również nie miał dowodów oraz nie posiadał dema

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście 30min to może powinniście dłużej? Brak wam doświadczenia w rozpoznawaniu haxów .  Wstawcie to demko i niech bardziej obeznany admin mi powie że używałem czitów. A jeśli tak będzie to można zamknąć temat.
P.S Domyślam się że byłem obserwowany  w końcu jestem nowy na serwerze(tylko ciekawe że dziś  dostałem bana a nie na samym początku  gdy wbilem na serwer i miałem 44 fragi a dziś może 17/10 w statach) 
Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Najpierw niech sie pojawi demo;

2. nie pisz posta pod postem;

3. ochlon.

4. Zakładanie 2 konta nic ci nie da 

5. I pisanie głupot bardziej cie pograza 

 

 

to sa dwa inne konta ;]

 

///Fuz

Edytowane przez `Fuzhou ツ
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wbić na serwer kolego żebyś sobaczył steam id , zobacz jeśli masz jak ip to będziesz wiedział czy to 2 konto czy ktoś inny a gdybyś oglądał go od dłuższego czasu to byś wiedział że zazwyczaj jak adamer gra to ja też jestem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rainy Motion  jestem jeszcze spokojny ale wiesz dzieckiem już nie jestem pracuję a adamera znam od 14 lat i gram z nim od młodego i wiem że jest czysty szkoda że byłem akurat w pracy bo pogadał bym sobie z adminem na serwerze za moich czasów sprawdzało się czy admin ma oko do rozpoznawania wspomagaczy a jeśli oni myślą żę adamer ma to dla mnie jest jasny znak że nie nadają się na adminów tyle odemnie czekam na demo od pana admina 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do adamera właśnie nie wiem bo Cygan był podejrzany już dłuższy czas na adamera nic nie słyszałem znaczy ten chwilowy urlop mam ale wcześniej (środa) tez chyba grał i nic o nim nie słyszałem... czekamy na nagranie :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nick: adamer

SteamID:  STEAM_1:0:23011502

Admin który cię zbanował: nCore

Powód bana: Wallhack

Długość bana: Perm

Godzina o której dostałeś bana: 14:18

Mapa na jakiej dostałeś bana: DD2

Demko z mapy: BRAK

 

Co chodzi o demko to nie mam pojęcia jak to dodać i nie będę się w to bawił jeśli uznacie iż nie zasługuje na unbana trudno ale na moją obronę dodam iż admin który mnie banował również nie miał dowodów oraz nie posiadał dema

 

Jak dodać demko?

 

Normalnie, o ile nagrywałeś (a możliwe, że tego nie robiłeś), możesz użyć https://mega.nz/ - nie musisz tworzyć konta, ale możesz (będziesz miał więcej miejsca) - tam jest darmowa przestrzeń na uploadowane pliki. Po wejściu na stronę klikasz wielki guzior z literką "M", wskazujesz lokalizacje demka np: C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo, w którym to znajdziesz wszystko co do tej pory nagrałeś - wskazujesz demko i już. Wysyła się.

 

Po wysłaniu możesz skopiowac adres pliku i wstawić gdziekolwiek chcesz.

 

 

na moją obronę dodam iż admin który mnie banował również nie miał dowodów oraz nie posiadał dema

 

Skąd wiesz, że nie było dowodów i nie było demka? Hej, psst, mam demka i... nie zgadniesz... DOWODY.

 

Prosze:

Teraz twoja kolej.

Aha, jeszcze coś...

 

 

Oglądaliście 30min to może powinniście dłużej? Brak wam doświadczenia w rozpoznawaniu haxów .  Wstawcie to demko i niech bardziej obeznany admin mi powie że używałem czitów. A jeśli tak będzie to można zamknąć temat.

P.S Domyślam się że byłem obserwowany  w końcu jestem nowy na serwerze(tylko ciekawe że dziś  dostałem bana a nie na samym początku  gdy wbilem na serwer i miałem 44 fragi a dziś może 17/10 w statach) 

 

Pozdrawiam.

 

  • Dlaczego sądzisz, że powinniśmy dłużej? O czym przesądzi 10 minut dłużej oglądania?
  • Dlaczego uważasz, że brak nam doświadczenia w rozpoznawaniu "haxów"? Po czym wnosisz? Po tym, że mam tylko 751h gry w CS:GO? Po tym, że inni admini mogą mieć dużo większy/mniejszy czas gry?

     

     

  • GWOLI ŚCISŁOŚCI: Nie obserwujemy wszystkich nowych graczy, a to że dostałeś bana tego, a nie innego dnia o niczym nie przesądza. Nie mam pojecia od kiedy grasz na serwerze. Nie obchodzi mnie to w ogóle, bo do niczego to nie jest mi potrzebne.

 

A teraz mistrz Majers:

 

polecam zmianę administracji jeśli on ma wh bo jeśli oglądałeś 30 min to jesteś ślepy i kup okulary i prosimy link z demkiem bo jeśli nie dasz to gówno masz a nie dowody a ten wasz serwer to pajacerka

 

 

Polecam Słownik Języka Polskiego - np. tu http://sjp.pwn.pl dodatkowo tutaj (,,,,,,,,,,,,,,,,,) masz trochę przecinków. 

 

A do tego:

  1. Więcej kultury - wypowiadasz się na forum, a nie na jarmarku - są tu ludzie, a nie szambo - szanuj innych jeśli chcesz być szanowany.
  2. Jak już wspomniałem, tu nie szambo, więc "gówno masz" jest nie na miejscu.
  3. Jeśli uważasz, że "wasz serwer to pajacerka" - to ... musze kończyć?
  4. Nie wypowiadaj się pod tematem, który Cię nie dotyczy, wprowadzasz zbędny chaos, nie da się czytać wątku.
  5. Ochłoń.

 

lata gram z tym człowiekiem na steam od 1.6 do cs go i nie masz wogóle doświadczenia jeśli oglądasz go dłuży czas i on ma wh 

OK. Tu się trochę pogubiłem - ale postaram się odpowiedzieć na to, co wywnioskowałem:

  1. Nie musisz wierzyć w to co napiszę, ale... ja też grałem (czasami nadal gram). 
  2. Teraz Ciebie zapytam - po czym wnosisz, że nie mam doświadczenia? Ponownie napiszę - po tym, że mam tylko 751h gry w CS:GO? Czy może dlatego, że oglądałem go 30 minut? Zaskoczę Cię oglądałem go dużo dłużej, petRR doszedł dużo później od momentu, w którym zacząłem obserwacje. Dokładnej ilości czasu Ci nie podam, bo nie liczyłem. Przepraszam.
  3. Ochłoń.

 

Oraz jeszcze jedno:

 

a co do demka niech wypowie się wprawiony admin a nie początkujący amatorzy 

 

CO?! Sądzisz, że tu grają i administrują amatorzy?

 

Szkoda mi już cokolwiek tłumaczyć.

 

Wypowiadasz się w wątku, który kompletnie Cię nie dotyczy, obrażasz administratorów i graczy (tak admin to też gracz). Możliwe, że opiekun serwera, a może nawet sam właściciel, zająć się tą sprawą. To jest po prostu porażające. Jest regulamin, przeczytaj go proszę ZE ZROZUMIENIEM i... ochłoń.

 

Pozdrawiam, niekoniecznie serdecznie.

 

 

 

 

 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo mamy czekać na te demko ??? jeśli było nagrane to nie powinno to zajmować tyle czasu 

A tobie po co to demko? Będziesz rozpatrywał je razem z administratorami? Nie wypowiadaj się w wątku, który Cię nie dotyczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc twoje demka...nawet śmiechłem 
1.Na pierwszym demku rzuciłem 2 nejdy i tyle z haxów (pytasz z skąd wiedziałem że tam są izi jako iż masz tylko 751h to ci powiem mini mapa psst taki mini sekret,a nawet jeśli ci mało to mogę dopowiedzieć słuchawki oraz info od innych graczy) 
  Poza tym nic więcej jeśli masz jakieś uwagi to proszę powiedz gdzie "haxowałem" to ci wyjaśnię jako starszy kolega z cs który posiada 1.300h i gra praktycznie codziennie po 8h  w górę oraz rozegrał wiele uproszczonych na których niejednokrotnie byłem nagradzany oraz przezywany "haxem"
2.Dobra demko nr.2 i znowu NIC:
  Nie naprawdę nie wiem co ty tam nagrywałeś bo nie wiedziałem czy śledzisz mnie czy innych skakałeś z kwiatka na kwiatek. 3 fragi tyle w temacie bo goście praktycznie stali w miejscu nawet ty byś ich zabił wież mi.

Pomijając twoje dema ja swoich  nie mam  więc jest 1:0 dla ciebie nigdy nie nagrywałem bo praktycznie nie musiałem grałem jak gówno i btw nadal tak gram .Ale gracze bardziej dośwadczeni od ciebie czy mnie powinni zauważyć że wstawiłeś jakiś DOWCIP nie demo haxa.
Teraz twoje słowa które również jak te demka  rozbawiły mnie do łez:
Skąd wiesz, że nie było dowodów i nie było demka? Hej, psst, mam demka i... nie zgadniesz... DOWODY.
oraz 
Teraz twoja kolej.

Masz racje nie wiedziałem czy masz demka spojrzałem w zakładkę "dema" i  nie było tyle w temacie...  ALE hej psst, twoje dema czy jak je ładnie nazwałeś DOWODY są śmiechu warte. Dobra a teraz twoje drugie słowa. Co masz na myśli? chcesz tu zacząć jakąś gównoburze ? Bo cię nie rozumiem ? To uważaj nie dam się sprowokować demka są i proszę je oceniać jeśli natomiast okaże się że nie jestem haxem przeprosisz mnie oraz złożysz "pismo" które pozbawi cię admina bo MOIM skromnym zdaniem nie nadajesz się tyle w temacie.
AAA.... nie jeszcze coś :

  • Dlaczego sądzisz, że powinniśmy dłużej? O czym przesądzi 10 minut dłużej oglądania?
  • Dlaczego uważasz, że brak nam doświadczenia w rozpoznawaniu "haxów"? Po czym wnosisz? Po tym, że mam tylko 751h gry w CS:GO? Po tym, że inni admini mogą mieć dużo większy/mniejszy czas gry?

A więc tak nawet 10 min dłużej może ci rozjaśnić pewne sprawy pewnie zobaczyłeś iż wpatruje się w ściany itp otóż powiem ci czemu 
1.Staram się słuchać nauczyć się grać bardziej na słuch
2.Moje DPI oraz sens są tak niskie że muszę 2 razy ruszyć ręką żeby zrobić 180
Co do drugiego odnośnika:
1. Po czym wnoszę że brak wam doświadczenia?... proste po sobie zbanowałeś uczciwego gracza gdybym czitował  nie pisał bym 'prośby o ub' znalazłbym sobie 2 serwer na którym "polatałbym" z WH. Niektórzy tu piszą że godz. nie są wyznacznikiem cóż w tym przypadku nie mają racji twoje 751h jest zdecydowanie za niskie.

  • GWOLI ŚCISŁOŚCI: Nie obserwujemy wszystkich nowych graczy, a to że dostałeś bana tego, a nie innego dnia o niczym nie przesądza. Nie mam pojecia od kiedy grasz na serwerze. Nie obchodzi mnie to w ogóle, bo do niczego to nie jest mi potrzebne.

Więc nie masz pojęcia od kiedy gram hmm....ok rozumiem więc czemu oceniasz mnie po 30 min "obserwowaniu" mnie ?? Może mi to wyjaśnisz?
Chyba wszystko pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie mam zamiaru się rozpisywać. Oba te dema są beznadziejne zlagowane, nagrane typu POV gdzie nie można nawet włączyć xraya. 

Pierwsze demo double kill z HE a poza tym to nic. Gracz biegał sobie z mida do B i tak co runde.

Drugie demo zrobił 7 fragów w jednej rundzie a tak to nic. 

Dla mnie gracz jak najbardziej czysty, chyba że nie mogę się wypowiadać w temacie który mnie nie dotyczy oraz że jestem niedoświadczonym graczem ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

W dniu dzisiejszym przejże nagranie zrobione prze GOTV i podejmę decyzję odnośnie tego gracza. 

Ps. Po obejrzeniu twoich 29 rund i przeanalizowaniu twoich "paru" najlepszych sytuacji stwierdzam że jesteś czysty. 


Uprzejmie przepraszamy za popełniony przez nas błąd i zapraszamy z powrotem do gry. 

odbanowany.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...