Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

RiseN


risenΩ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Jako że z dniem dzisiejszym dostalem degrada, chciałbym podziękować kilku osobom za wspólną grę oraz mile spędzony czas!

Na początku chciałem napisać kilka milych słów do najbliższych kumpli :

 

Elis- z Tobą mam nadzieje nie zrywać kontaktów, ale byłeś moim najbliższym ziomeczkiem(właściwie starszym bratem) i bardzo chce Ci podziękować za mile spędzony czas na ts/ffa oraz za wszystkie ciekawe rozmowy.

 

Fuzhou- czasem mielismy spiny, ale wiesz, że nawet jeżeli Cię nie szanowałem to byłeś dobrym kumplem i czasem byłeś bardzo pomocny.

 

Chinol- Pamiętam nasze wspólne gierki za czasów starego dobrego jail'a oraz wszystkie rozmowy z Tobą o wszystkim i o wszystkich nadal będe Cię gnębił na FB i serdeczna garda JF <3

 

Vans/Bajont- Oboje byliście opiekunami DD2 oraz dobrymi przyjaciółmi więc zwracam się do was obu, dziękuje wam za mile spędzony czas na DD2 oraz czas na ts, gdybyscie chcieli pogadać etc wiecie gdzie mnie szukac.

 

Admini JB- bez sensu jest pisać o każdym z osobna skoro zawsze spędzaliśmy czas w ekipie, liczę na to ze nadal będziemy razem pykać w gm i h&s w cs dziękuje za mile spędzony czas.

 

Admini DR- Wam też wszystkim chciałbym podziękować za wspólną grę oraz za mile spędzony czas oraz pomoc w rozwoju naszego serwera.

 

Furzy- dzieki za ciekawe rozmowy na ts oraz wspólne tyranie noobków na ffa. Jesteś pronto mordeczka więc taki zostań.

 

Widar- miło było z Tobą grać w wszyskie gry, jesteś dobrym sprzedającym i bardzo Cb lubie tylko częściej myj stupki <3

 

Będe pewnie obecny na serwerach i na forum ale chciałem tylko podkreślić jak miło spędziłem z wami czas. 

trzymajcie się ciepło! Gitara Siema wariaty! 

 

Ps. O Tb nawet nie wspominam alpha

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...