Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

No to tyle z mojej kariery here :V papatki ♥


VACationPlayer

Rekomendowane odpowiedzi

No więc kilka słów na koniec ode mnie Panowie i Panie :D Dostałem degrada bądź odebranie praw z dupy że to tak ujmę :) na SS poniżej widać jak nie udolnie Stefan tłumaczy czemuż to tak się stało. Na koniec rozmowy dodał że większość ekipy ma do mnie problem. Gdzie to trochę kłamstwo bo jedyny dym miałem z wariatem który został z mojej strony zakończony. Podczas rozmowy zaczął wyciągać sytuacje które nie miały miejsca co oznaczało że wali mu się grunt pod nogami :> ale spokojnie ss porobione :) Plus ludzie z serwera jakoś też nie mieli do mnie problemów :) 

dzięki wszystkim za grę na serwerach globalnej :) grałem pod wieloma nickami z wieloma osobami zabawa była przednia lecz dobre zawsze się kończy :D 

także dzięki jeszcze raz i powodzenia w realu :)

 

http://imgur.com/a/bas0i

http://imgur.com/a/NCHlu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham cię <3 JEBAĆ STEFANA, DZIEKUJE MISIU ZA TE PRZEGRANY GODZINY NA SERWERKU. A tak serio to chłopak Stefan ma słabe wymówki, którymi nic nie zrobi, Vaca był dobrym Adminem dla mnie i nie zmienię decyzji, miły, śmieszny, żartobliwy. Więc Jeśli Vaca nie ma na Admince to serwa tak naprawdę nie ma . ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc bo w sb znikną wiadomości to skopiowałem :) 

photo-thumb-2067.jpg?_r=0@  Stefan1987 : (02 styczeń 2017 - 20:08)

podważanie decyzji starszych stażem to nie problem według ciebie? Decyzji jak decyzji ale jeden administrator dał permmuta a ty postanowiłeś odmutowac gościa bo stwierdziłeś ze to było z dupy  :)

 

z tego co wiem to alvin jest też na próbnym :) także jak on starszy?

 

plus tu kolega wyjaśnia sytuację :)

photo-thumb-2515.jpg?_r=0@  Tumulec : (02 styczeń 2017 - 20:06)

Przytoczę trochę spraw. Grałem na serwie od dawna, zmieniałem tylko nicki i Vac Grał prawie ciagle. Dogadywał się z ludźmi z serwera, żartował i nie banował za nic. Twoje argumenty są trochę śmieszne, bo vac nigdy przy mnie nie zbanował ani nie kicknął żadnej osoby za nic. A jeśli chodzi o tego unmuta. To byłem przy tej sprawie i gościu był normalny, dawał info i był normalny. Alvin dał muta bo padł przez niego. Dlatego Vac dał mu unmute. Dziękuje. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to strasznie mnie śmieszy Twoje zachowanie, zabrano Tobie permisje i odszedłeś. Aczkolwiek według mnie nikt tu nie pozostaje bez winy i coś zaczyna się złego dziać w administracji DD2 z tego co zauważyłem.

 

grać będę "mam wiele nicków" ale się lepiej pożegnać :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy ty po takiej akcji chciałbyś grać dalej na dd2 xDD patola tam się zaczyna ale już nie moja działka :3

Mam swoja dzialke, ktora skrupulatnie sie zajmuje od kilku miesiecy, ciesze sie tez nieposzlakowana opinia jako admin. A "patola" jest zawsze dzielem obu stron, administacji i graczy, nigdy nie jest to wina jednej strony, pamietaj o tym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam :) tylko że kiedy ja grałem nie było żadnego odpała, nikt się nie wyzywał bo odrazu mute / ban a on mi mówi że nie reagowałem xddd

Polecam www.globalelite.pl/bans i zobaczyć na moje :)

Zero skarg na mnie

Nie było vaca 4 dni, najazd odpałów każdy robi co chce, inni mają wyjebane

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jak w temacie żegnamy i na koniec byleś kiepskim administratorem :)

  • Podszywanie się - ban od 30 min do tygodnia

To kolejny przykład że nie zapoznałeś się z regulaminem i kompletnie nie reagujesz na tego typu rzeczy http://imgur.com/a/Df1KK

 

Pomijając już fakt że starszym ranga administrator mutuje gracza, a ty mu dajesz unmuta bez żadnej konsultacji i zapytania dlaczego podjął taka decyzje a nie inną.

 

​To juz jest odpowiedni przykład na to że niespecjalnie sie dogadywałeś z administratorami de_dust2 sytuacja z wariatem numer

{1}- nie zostało to wyjaśnione 

{2}- to że nie pomyślałeś aby zapytac sie dlaczego kolega uciszył gracza tylko odmutowałeś go sam dlaczego podważasz kompetencje innego administratora?hym..  

{3} z serwerem byleś najwidoczniej związany tylko przez administratora skoro żegnasz sie z nami i z graczami w taki sposób. 

 

​Nie wspominam już o tym że sam tobie proponowałem administratora a ty miałeś jeszcze czelność na teamspeak 3 przy mnie mówić że masz na tego administratora wyjebane, na dzień dzisiejszy żałuje tylko jednego ze nie zareagowałem wcześniej jak wariat zauważył twoja rozmowę na serwerze :) 

 

pozdrawiam serdecznie Stefan

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie wiem co tu się odjaniepawla, ale unmutowanie graczy zmutowanych przez innych adminow traktuje jak ku*wa świętość. Nie mam pojęcia czemu koleś dostał mute/gaga, to go ku*wa nie ruszam. Serio. Z tym sie musze zgodzić VACu. Oczywiście o ile tak było.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...