Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Verox


Mohamed

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:15
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie):Verox
Nick Oskarżyciela: Mohamed
SteamID oskarżonego: Nie mam ale link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198332753783

Gdzie to się wydarzyło: Serwer JB na przestrzeni kilku map.
Data zdarzenia: Część dzieje się ciągle od nowej edycji,a reszta dnia 07.01.2017r
Opis Sytuacji: Verox nie ma mutacji, a praktycznie co mape jest w CT. Gdy admini go wyrzucą z CT z powodu braku mutacji i tak na następną mapę wraca. Po za tym wyzywa  graczy. Przykład dzisiaj na mapie dust2( nie pamietam pełnej nazwy) gdy pewno osoba spytała się czy on ma mutacje ( verox był w Ct)  powiedział cytuje: Co powiedziałeś śmieciu? . 2 sprawa że od meczu  z którego został wywalony ciągle mnie wyzywa na serwerze gdy nie ma administratorów , a dzisiaj na mapie minecraft(znów nie pamietam pełnej nazwy xDD) robił to ciągle gdy byłem w CT. Po za tym gdy coś nie jest po jego myśli łatwo się denerwuje i zaczyna wyzywać innych ludzi np dzisiaj mnie i swoich rodziców.
Dowody: Nie mam. Ale co do części to mam świadków np Admin Phenomenal.
Czego oczekujesz:  Bana na CT oraz muty na tydzien lub perm muty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie mam pełnego wglądu w sytuacje ale jedno jest pewne i  mohamed i verox maja coś za uszami i każdy z nich przedstawi tą sytuacje w innym korzystnym dla siebie świetle. Z jednej strony verox faktycznie nie ma mutacji ale jest u nas stałym graczem, ma vipa i z tego co wiem ogarnia. Najlepszym wyjściem wydaje mi sie było by obejrzenie paru demek i dowiedzenie się dokładnie jak to wyglądało ale jest zasadniczy  problem - demka nie działają. Narazie sam nie wiem co o tym sądzić 

P.S sid veroxa : STEAM_0:1:186244027 sid mohameda : STEAM_1:0:83932981

 

 

Edit: krzysiu ale chyba te stare demka nie wrócą będą prawdopodobnie tylko te nagrywane od momentu ich naprawienia. Także obawiam się że musimy bazować na świadkach i własnej intuicji - wezwał bym obu zainteresowanych na ts3 aby obgadać to z nimi :v 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jak najbardziej obiektywnie jak mogę. Wszystko się zaczęło kiedy kicknalem go podczas jednego mm. Widar wtedy też grałeś. Potem było spoko ale w którymś meczu z koleji szło tak łatwo że się wygłupialiśmy. Graliśmy nożówki/ zeusy co rundę lub  czasami negevy. No i w pewnym momencie gracz o pseudonimie Roki zrobił głosowanie o kickniecie jego bo złamał zasady ( miała być nożówka on grał wtedy z kałachem,  a broń można było tylko mieć kiedy było się samemu) no i wywaliliśmy go. Verox wkurwiony wyrzucił mnie i zablokował w znajomych. No ale było potem  wszystko spoko do dzisiaj. Chciałem zagrać sobie na odpoczynek szybkiego mm ( nauka do testów gimnazjalnych...). Zaprosiłem kilka osób w  tym Admina Phenomenala, Veroxa, Widara, MasaSkill (admin DR). No i wbił tylko Phenomenal i Masa. Zaprosiłem jeszcze kilka osób w tym znowu Veroxa ale w tym czasie Masa zaprosił 2 znajomych. No i oni wbili Verox wbił chwile po nich , a nie chciałem już się bawić w wybieranie osób i wywaliłem Veroxa bo wbił ostatni.No i Verox się obraził. Potem zagrałem jeszcze dwa rankedy  z  Phenomenalem, Revelianem i Dudkiem i tyle. Później wbiłem na serwer i był verox. Nic się głównie nie działo.  Później była mapa Dust i tam Verox wyzwał gracza ( opisane wyżej) i potem ja w żartach  poprosiłem o życzenie kickniecie Veroxa.  Oczywiście nie można takiego życzenia zrobić więc prawdziwe było całkowicie inne ( jakas zabawa na mapie w next). Później nie było adminów i Verox zaczął mnie różnie wyzywać argumentując tym że skoro go nie lubię ( aha? ) to może. ( pisałem wtedy do widara pytanie czy opłaca pisać się skarge) Później mnie trochę zdenerwował nabijaniem się z gracza który był w CT i nie ogarniał. ( 8 rund w jakieś 2 minuty) I jeszcze bardziej gdy w next na minecraft wyzywał mnie gdy byłem w ct. I wtedy właśnie powiedziałem Verox mówi Verox ginie. I faktycznie zadałem darmowe obrażenia ( raz) no i potem widar powiedział żeby tą sytuacje załatwić miedzy soba na TS lub skarga. No i ja wtedy poszedłem załatwić kilka spraw, pograć fife ( bo odpuscilem se skarge) ale wkurwiło mnie to gdy wbiłem na forum i zobaczyłem post Veroxa wiec postanowilem napisac skarge.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

09.01.2017 r. (PONIEDZIAŁEK) Zapraszam na TS3 (TS.GLOBALELITE.PL)  w celu omówienia waszej sprzeczki i tego co sie dzieje na serwerze miedzy wami godzina 18:30 !!! 

 

PS.Nie stawienie się będzie skutkowało rozpoczęciem procesu bez danej osoby i bez jej własnoręcznej obrony !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

09.01.2017 r. (PONIEDZIAŁEK) Zapraszam na TS3 (TS.GLOBALELITE.PL)  w celu omówienia waszej sprzeczki i tego co sie dzieje na serwerze miedzy wami godzina 18:30 !!! 

 

PS.Nie stawienie się będzie skutkowało rozpoczęciem procesu bez danej osoby i bez jej własnoręcznej obrony !!!

Termin trochę nie odpowiada. Od wtorku mam testy próbne i się cały dzień uczyć będę :v

 

 

EDIT: Może czas znajdę wtedy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

09.01.2017 r. (PONIEDZIAŁEK) Zapraszam na TS3 (TS.GLOBALELITE.PL) w celu omówienia waszej sprzeczki i tego co sie dzieje na serwerze miedzy wami godzina 18:30 !!!

 

PS.Nie stawienie się będzie skutkowało rozpoczęciem procesu bez danej osoby i bez jej własnoręcznej obrony !!!

Sąd najwyższy blyetKrzysztof :D
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...