Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Dzagu

Nowe forum   2018.03.08

Jak podoba wam się nowe forum? Propozycje poprawek proszę zgłaszać w temacie:   
Verox :V

UNBAN NA JAILBREAK

Rekomendowane odpowiedzi

NAPISALEM NAJLEPSZE ADMINISTRATORSTWO I NAPISALEM ZE IDE NA INNEGO SERWA.NIBY ZE NAJLEPSZE TO IRONIA TO NIE PRAWDA GRAM PONAD ROK NA SERWIE I BYM NIC TAKIEGO NIE NAPISAL A Z TYM IDE NA INNY SERWER POSZLEM NIE NA GLOBAL ELITE POSZLEM NA DEADTHRUN I DOSTALEM WIADOMOAC ZE MAM PERMA ZA TO XDDD DOSTALEM BANA ZA WYZYWANIW MOHAMEDA ALE TO ON ZACZOL ALE JUZ NOE O TYM PROSZE O UNBANA BO GO DOSTALEM ZANIC PRZEPROSILEM ZA NIC ALE OK NIE MOGLEM WBIC NA TS3 MNIE NIE BYLO NIE MIALEM MIKRA UCZYLEM SIE NA SPRAWDZIANY KONKURSY MIALEM TRENINGI SZACHÓW I PILKI NOZNEJ WIEĆ Z CAŁYM USZANOWANIE DO ADMINÓW OPIEKUNÓWITD PRZEPRASZAM I PROSZE O UNBANA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam próbne testy gimnazjalne i wbiłem. Piłki nożnej jak w całym kraju śnieg? XD I kiedy zacząłem? Zresztą informacja nie potrzebna bo wszystko obgadałem na ts. Po za tym z tego co pamiętam ja po kilku minutach wbiłem na  serwer i ty tam byłeś ;). A co do tej kerowanej szmaty to nie ja tylko Roki cię tak zwyzywał ;) . ja mówiłem na ciebie kerowany silver. Zresztą mówię tak na większość osób xDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.