Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina [UniteD]


UniteD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: UniteD

Screen z ilością godzin na serwerze (komenda !czas): Duzo na wczesniejszych edycjach teraz jakoś 5h ale to przez chorobę.

Wiek: 16

Steam ID: STEAM_0:0:115223263

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 4-8h

Miałeś kiedyś u nas bana: Pare takich smiechowych i to dawnoo.  :D

Doświadczenie w adminowaniu: Duże 

Umiejętność obsługi komend SourceMod: 9/10 

Dlaczego miałbyś dostać admina:Ponieważ miałem już admina i dobrze się sprawowałem moja głupota sprawiła że go straciłem, ale myśle że jestem dobrym kandydatem pomimo  tego co się wydarzyło.Pozatym i tak czy siak będe próbował na każdym podaniu ON.

Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie

Znajomość Regulaminu: ᕦ(♥ᴥ♥)ᕥ

Drobna pomoc pieniężna: Jak najbardziej   :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostal zdegradowany mial swoją szanse

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Szczerze to on przynajmniej jak byl admiem to był obecny na serwerze i adminował w przeciwieństwie do Ewel, która została przyjęta po znajomosci i dlatego że jest jedyną dziewczyną na serwerze(moim zdaniem). Która nie spełniała połowy wymogów ale ją przyjęto. Z drugiej strony wiem że UniteD przechlapał sobie u adminów i ma nikłe szanse na powrót. Fuzu był bardziej surowszy przyjmując osoby na takie stanowisko ale do Krzysia nic ni mam ;)
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to on przynajmniej jak byl admiem to był obecny na serwerze i adminował w przeciwieństwie do Ewel, która została przyjęta po znajomosci i dlatego że jest jedyną dziewczyną na serwerze(moim zdaniem). Która nie spełniała połowy wymogów ale ją przyjęto. Z drugiej strony wiem że UniteD przechlapał sobie u adminów i ma nikłe szanse na powrót. Fuzu był bardziej surowszy przyjmując osoby na takie stanowisko ale do Krzysia nic ni mam ;)

Krzychu dal mu szanse wiedzac co zrobil piszac do ludzi aby sie wypowiedzieli takie podanie powino zostac odrzucone lecz krzychu mu dal szanse co do ewel zostala przyjeta z wiadomych powodów eweline lubie lecz napisales prawde moze nie po znajomosci lecz z tego powodu ze jest dziewczyna i kilka zeczy przychodzi jej latwiej niz innym graczom a co do uniteda miał swoja szanse i jej nie wykorzystał u bede sie tego trzymac

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...