Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

skarga na Stefan'a


iMpresive ★ Child

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: Stefan

Mapa, na której miało zajście: DD 2
Czas i data zajścia:23:13
Demka/Screeny:
 
https://sendvid.com/5xvnd9pn
Minuta mapy: -
Treść skargi:
Składam skargę z dniem dzisiejszym na administratora Stefana ponieważ nie zgodzie się z wyrokiem który na mnie wydał. Od początku jak zjawiłem się na serwerze prawie cały czas kierowano w moja stronę pomówienia i nieprawdę odnośnie mojej gry. Gdy zobaczył ,że przyszła osoba o troszeczkę lepszej grze i refleksie usiłował wmawiać iż używa 'wspomagaczy'. Nie było dnia gdzie administracja się nie doczepiła do mojej gry aż zakończył to banem. A przytaczając fragment z forum "Z dniem dzisiejszym zegnamy się z panem no i oczywiście dodam ze liczę na szybkiego VACBANA, mam nadzieje ze twój dostawca spóźni się z aktualizacja kodów i wpadniesz".Dramatyczne jest to ,że tak szybko gracz jest skreślony.Rozumnie jeżeli bym miał przegrane 100h w grze to mógłbyś podejrzewać ,ale po prawie 3 tyś. godzin spędzonych w grze jednak możesz się czegoś nauczyć. A nawiązując do demka jest to jakaś wycinaka z gry. Polecam obejrzeć większość demek i moja gra się nie różni zbytnio, na wszystkich demach widać ,że grywam agresywnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Zostałeś zbanowany za oszustwa, jakich się dopuściłeś na naszym serwerze, byleś obserwowany przez 5 tygodni przez wszystkich administratorów, sprawa została wyjaśniona przeze mnie w tym temacie http://globalelite.pl/topic/2904-ub-impresive/?p=14918  Illuminati

 

Dowodów brak

 

 

prawie cały czas kierowano w moja stronę pomówienia

Dowodów brak

 

 

Nie było dnia gdzie administracja się nie doczepiła do mojej gry

 

Temat skarga zostaje zamknięta z braku dowodów na oskarżonego, przypominam ze wczoraj dostałeś perm bana za czity! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że żaden z adminów nie powinien oceniać tego czy ktoś ma hacki, Jest od tego system VAC który jest nieomylny.Może i Stefan posiada duże zdolności w grze nie mi to oceniać.Lecz nie powinien on i nikt inny niż system VAC  wykrywać hacków oraz banować za to, z tego co wiem server posiada ochronę VAC.;D ponieważ tak jak już mówiłem każdy może dla zabawy scammować ściane i trafic oraz może posiadać dziwny movment.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No ładnie, to jeśli tak by wszystko pozostawić Volvo to chyba musiałbym usunąć większość banów.

Tak samo wszystkie dramy gdzie zawodowi gracze grali na haxach i jakoś vac ich pomijał. ;)

Btw, nie pomijając wszystkich lig typu esl gdzie zostali zbanowani gracze za haxy a vac ich pominął, to na tego typu ligach też nie powinni banować?

 

Masz overwatcha gdzie community sądzi gracza, osoby z niską rangą również osądzają graczy którzy mogą mieć większą rangę a niekoniecznie cheaty, tego nikt nie wie i nikt nie ma pewności ale takie osoby dostają bana i tyle.

Póki VOLVO nie wprowadzi jakiegoś systemu z wykrywalnością na poziomie 99%, będą takie bany, skargi itp i nic na to nie poradzimy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Trochę mnie to śmieszy ponieważ skarga została złożona świeżo po banie, dziwne że przed banem Pan "Child" nie zebrał się w sobie by złożyć na mnie skargę :)

 

Dlaczego oszustom pozwalamy się wypowiadać w takich kwestiach, dla mnie ten człowiek to zwykłe 0 dla czego!!! A dlatego że nie miał skrupułów by oszukiwać wszystkich graczy na serwerze, ludzie poświęcają sporo godzin by dojść do własnej formy  pokazać się z jak najlepszej strony nawet na serwerze FFA dołączając do tego wszystkiego dobra zabawę.

Pan Child wali na skróty korzysta zapewne z płatnych wspomagaczy dlatego jeszcze VACbana nie dostał, uprzykrza przy tym grę graczą ,wprowadził nieuzasadnioną skargę dlatego temat został zamknięty nie widzę dalszego sensu rozmowy z tą osobą, najwidoczniej wy widzicie tak wiec temat został otwarty na życzenie czytelników. Kappa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zacznijmy od tego że demo jest nagrywane przy spadkach fpsow, to czyni twój dowód nie istotnym. A jeżeli chcesz być taki super to zdobadz kilka demek mojej gry i daj to osobie która ma w tym jakieś doświadczenie. Powiem Ci że troszkę mi schlebiasz tym że uważasz mnie za cztera... A tak serio mówiąc, boli Cie to że na serwerze jest osoba lepsza od Ciebie i próbujesz mnie oczernić i wmówić wszystkim jakim to ja haksem jestem. Nie jesteś BOGIEM tej gry i musisz się z tym po godzić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie napisać kilka słów, jak zobaczyłem co impresive na początku robi to też myślałem że to odpał, ale po dłuższych oczekiwaniach na spectate nic nie było, sam stefan mówił że on jest czysty, każdy admin go sprawdzał. Teraz stefan zabrał mi prawa i nagle każdy kogo oglądałem i miałem podejrzenia dostaje bany, bany sypią się pokolei więc coś nie tak jest, skoro mówił że jest czysty a teraz nagle straszy każdego VACem...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Zacznijmy od tego, że ty @@VACationPlayer zostałeś zdegradowany, a z tego powodu masz wielki żal d**y. Dołączasz się do każdej dyskusji, która ma na celu dokopanie Stefanowi. Więc takiego typu komentarze są bez sensu. Dodatkowo kłamiesz, bo nigdy Stefan nie powiedział, że ten koleś jest czysty. Sam go zgłaszał, a dodatkowo się co do niego naradzaliśmy. Był obserwowany od kilku tygodni. Jednak się ukrywał i był w tym dobry. To trzeba mu przyznać. Każdy ma jednak taki moment, że czuje się zbyt pewnie. Nasz kolega w końcu wpadł.  

 

Co do samego podejrzanego. 

Obserwowaliśmy cię zbyt długo, aby oglądać inne dema. Wiemy jak grasz. Nie potrafisz nic innego, niż stać na midzie po stronie ct i strzelać do ludzi z AWP. Ludzie się nawet z tego śmieją, ale to już szczegół. Tak jak wspomniałeś, jest to jedynie wycinek z gry. Jednak ten właśnie wycinek pokazuje, jak perfidnie oszukujesz. Nie mamy takiej potrzeby oglądać inne dema. Mieliśmy prawo cię zbanować za tą jedną sytuację. I nie musimy sięgać po resztę nagrań. Możesz mieć przegrane milion godzin na naszym serwerze. Możesz mieć vipa i mieć znajomości. Nic to tobie nie da, bo akurat wpadłeś i to koniec. 

Argument, ze demo laguje i jest nagrane przy spadkach FPSów jest słaby. Jest wystarczająco płynny, aby bez problemu stwierdzić oszustwo. Chcesz mi powiedzieć, że gdyby był nagrany przy 300 FPSach, to nagle nie było by opóźnienia, które rzekomo jest i celownik znalazłby się kilka centymetrów obok? To chcesz mi przekazać? Albo to, że koleś by się inaczej przemieszczał? Gdyby celownik znajdował się na samym rogu innego gracza, w taki sposób, że mielibyśmy wątpliwość, czy rzeczywiście na niego najechałeś, to ok. Jednak celujesz idealnie na środek ciała. Nie ma tu żadnych wątpliwości. Demo jest płynne i nie poddawaj tego nagrania pod wątpliwość. 

 

Jesteś winny i chcesz się bronić. To logiczne. Jednak nie oszukujmy się. Chcesz nas oszukiwać, to rób to dalej. Dlaczego myślisz jednak, że jesteśmy głupsi od ciebie? Każdy z nas gra w CS:GO i wiemy co to jest. Jeżeli jesteś dobrym i szanującym się graczem to wiesz dobrze, że godziny, ani ranga nie daje nic. Oczywiście gracze mają większe doświadczenie, jeżeli grają dłużej, jednak nic więcej. Argument, że masz ich 3000 i dlatego jesteś lepszy niż my, jest po prostu słaby. 

 

Nikt z nas nie twierdzi, że jest bogiem tej gry. To jest śmieszne :D Unbana nie będzie i musisz się z tym pogodzić. Tyle z mojej strony. Na temat postu Uniteda nawet się nie wypowiem. Leżałem ze śmiechu jak to czytałem. HAHAHAHAHAHAHAH

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Wchodząc na ten serwer uważałem że będę miał super zabawę gdyż serwerownia istnieje trochę czasu i ludzie są ogarnieci,no ale cóż nie każdy się nadaje na admina widać to po niektórych tutaj. Wasza znajomość gry jest równa 0, więc nie mów mi że gram na hakasach bo niejedno krotnie można zobaczyć u wielu streamerow,pro graczy czy youtuberow o wiele bardziej podejrzane akcje. Mogę Cię zaprosić do siebie i Ci udowodnić że jestem lepszy niż Ci się wydaje. W 5 minut musiał byś skasować powyższy post i przepraszać że tak źle się wyraziłes o mnie ale pewnie twoja ambicja nie pozwoli Ci na to i dalej będziesz przekonywał do swoich "chorych" przekonań. " A tak serio to za cienki jesteś dla mnie zmielił bym Cię kiedy i gdzie kolwiek byś chciał...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Może nie miałem się wtrącać, może nie miałem się sprzeczać z Waszym zdaniem.

Według mnie jest on czysty i to jest tylko jedna akcja w której mu się udało zrobić typową cziterską akcje. Serio gość który ma 3k godzin i 3k zł w ekwipunku i ma supreme by czitował? Nie oszukujmy się na DD2 nie ma wysokiego poziomu i to zabijanie nie jest trudne na piaskach. Ciągle ta sama wymówka, że to jest ESP+WH lub ktoś używa płatnych czitów. Serio? Każdy używa płatnych czitów i to tych samych, mam na myśli osoby zbanowane. Tak naprawdę to każdy miał w swoim cs'owym życiu taką VAC akcje, że podążał celownikiem za wrogiem czy przeskanował X osób.

Dla mnie gosciu ma talent, polecam sobie nawet z nim porozmawiać @@Stefan1987.

Dla uproszczenia odsyłam do linków na dół. Uprzedam ŻADNA Z PONIŻSZYCH OSÓB NIE UŻYWAŁA CZITÓW. ;]

 

<-- flusha

<--- Mefju (39 sekunda, nie to nie wh)

https://youtu.be/fbtoe8auUgM?t=26m13s<--- typowy lucky frag

https://youtu.be/Tt7YcK0Mu9A?t=36s<--- czy to jest to legendarne ESP?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Każdy ma takie akcje,że skanuje kogoś przez ścianę,Ty Stefan też. Serio myślisz,że ktoś kto kupi drogiego płatnego cheata z aktualizacjami  będzie wchodził na serwery społecznościowe i karał noobów na dd2 only? Szczególnie,że koleś ma skiny i dużo godzin w grze,nikt nie jest na tyle głupi,żeby cheatować na koncie z takimi skinami,nawet jeśli ktoś jest bogaty i go stać,to raczej kupi sobie pare innych kont steam do cheatowania. Oserwowaliście go przez 5 tygodni,a jedynym dowodem jest demko,które nic nie udowadnia. Stefan serio nie jesteś nieomylny a zachowujesz się jakbyś był.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja uważam że żaden z adminów nie powinien oceniać tego czy ktoś ma hacki, Jest od tego system VAC który jest nieomylny.Może i Stefan posiada duże zdolności w grze nie mi to oceniać.Lecz nie powinien on i nikt inny niż system VAC  wykrywać hacków oraz banować za to, z tego co wiem server posiada ochronę VAC.;D ponieważ tak jak już mówiłem każdy może dla zabawy scammować ściane i trafic oraz może posiadać dziwny movment.

Na samym wstępie zacznę od tego, abyś następnym razem sobie trochę poczytał na temat Valve Anti-Cheat i prześledził przynajmniej kawałek sceny eSportowej bo to co wypisujesz to jakiś absurd.

Nie od dziś wiemy że VAC to oprogramowanie opracowane przez Valve Corporation jako składnik pary platformy steam, na przestrzeni lat dowiedzieliśmy się że nie do końca jest skuteczny tak jakbyśmy chcieli, przykładem są profesjonalni gracze którzy byli banowani na samych turniejach eSportowych {LAN} pomyśl co się dzieje na serwerach społecznościowych bez nadzoru administracji  ^_^

Ik4Sa2EyZ7j1FH-7EDPvY7MCf9UL2EPFuWSCX53n

 

To już powinien być wystarczający przykład moim zdaniem na to że czynnik ludzki jest tutaj zdecydowanie potrzebny czyli tak zwany administrator.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dobra zacznijmy od tego że demo jest nagrywane przy spadkach fpsow, to czyni twój dowód nie istotnym. A jeżeli chcesz być taki super to zdobadz kilka demek mojej gry i daj to osobie która ma w tym jakieś doświadczenie. Powiem Ci że troszkę mi schlebiasz tym że uważasz mnie za cztera... A tak serio mówiąc, boli Cie to że na serwerze jest osoba lepsza od Ciebie i próbujesz mnie oczernić i wmówić wszystkim jakim to ja haksem jestem. Nie jesteś BOGIEM tej gry i musisz się z tym po godzić.

iMpresive ★ Child: demo jest nagrywane przy spadkach fpsow, to czyni twój dowód nie istotnym.

Naprawdę nie masz lepszej wymówki na swojego wallhack ??  :ph34r: jak najbardziej te nagranie przedstawia 100% WH i własnie się na nim zdradziłeś.

Nasza administracja jest jak najbardziej doświadczona i przykładamy sie w tym co robimy, na bana trzeba sobie naprawdę zasłużyć :) 

Dla mnie mocniejszy gracz działa jak wyzwanie grasz dobrze, ja będę starał się grac lepiej, ale to wszystko nigdy mnie nie bolało ze ktoś ma lepszy reflex wręcz przeciwnie motywowało do gry.

Doskonale sobie sprawę zdaje z tego ze nie jestem bogiem tej gry, aczkolwiek jestem administratorem i nie pozwolę oszustom grac na tym serwerze!!! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@@iMpresive ★ Child dzieci które mialy nieudane dziecinstwo podobno tez maja symptom "bycia najlepszym" (z serii ciekawych faktow)

 

Nie znasz mnie to mnie nie oceniaj, nie znasz tematu to się nie wypowiadaj, przez internet nie kozacz, pamiętaj twoje dzieciństwo jeszcze przed tobą szkoda by było je psuć  :lol:  (z serii kozak w necie pizda w świecie przyjechali połamali odjechali)  PugChamp

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Pozwolę sobie napisać kilka słów, jak zobaczyłem co impresive na początku robi to też myślałem że to odpał, ale po dłuższych oczekiwaniach na spectate nic nie było, sam stefan mówił że on jest czysty, każdy admin go sprawdzał. Teraz stefan zabrał mi prawa i nagle każdy kogo oglądałem i miałem podejrzenia dostaje bany, bany sypią się pokolei więc coś nie tak jest, skoro mówił że jest czysty a teraz nagle straszy każdego VACem...

Widzisz ty oglądałeś i podejrzewałeś kłamałeś tylko na tyle było cie stać dlatego byleś po prostu kiepski 210  Administrator musi dogadywać się z każdym administratorem i graczem pilnować porządku przede wszystkim to jest najważniejsze Illuminati  Cofnij się do gimnazjum i przypomnij sobie odmiany bo masz wyraźne problemy, ja zbanowałem jednego gracza ty widzisz paru  ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wchodząc na ten serwer uważałem że będę miał super zabawę gdyż serwerownia istnieje trochę czasu i ludzie są ogarnieci,no ale cóż nie każdy się nadaje na admina widać to po niektórych tutaj. Wasza znajomość gry jest równa 0, więc nie mów mi że gram na hakasach bo niejedno krotnie można zobaczyć u wielu streamerow,pro graczy czy youtuberow o wiele bardziej podejrzane akcje. Mogę Cię zaprosić do siebie i Ci udowodnić że jestem lepszy niż Ci się wydaje. W 5 minut musiał byś skasować powyższy post i przepraszać że tak źle się wyraziłes o mnie ale pewnie twoja ambicja nie pozwoli Ci na to i dalej będziesz przekonywał do swoich "chorych" przekonań. " A tak serio to za cienki jesteś dla mnie zmielił bym Cię kiedy i gdzie kolwiek byś chciał...

 

Dobra skoro uważasz się za takiego dobrego gracz to pewnie masz swój profil na tego typu stronach

esea

eslgaming

Podeślij nam link do profilu i udowodnij ze taki z ciebie pro gracz :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Może nie miałem się wtrącać, może nie miałem się sprzeczać z Waszym zdaniem.

Według mnie jest on czysty i to jest tylko jedna akcja w której mu się udało zrobić typową cziterską akcje. Serio gość który ma 3k godzin i 3k zł w ekwipunku i ma supreme by czitował? Nie oszukujmy się na DD2 nie ma wysokiego poziomu i to zabijanie nie jest trudne na piaskach. Ciągle ta sama wymówka, że to jest ESP+WH lub ktoś używa płatnych czitów. Serio? Każdy używa płatnych czitów i to tych samych, mam na myśli osoby zbanowane. Tak naprawdę to każdy miał w swoim cs'owym życiu taką VAC akcje, że podążał celownikiem za wrogiem czy przeskanował X osób.

Dla mnie gosciu ma talent, polecam sobie nawet z nim porozmawiać @@Stefan1987.

Dla uproszczenia odsyłam do linków na dół. Uprzedam ŻADNA Z PONIŻSZYCH OSÓB NIE UŻYWAŁA CZITÓW. ;]

 

<-- flusha

<--- Mefju (39 sekunda, nie to nie wh)

https://youtu.be/fbtoe8auUgM?t=26m13s<--- typowy lucky frag

https://youtu.be/Tt7YcK0Mu9A?t=36s<--- czy to jest to legendarne ESP?

Jesteś administratorem i powinieneś się wtrącać i wyjaśniać tego typu niejasności  :rolleyes:

Powiedz mi ile razy siedziałeś na serwerze i oglądałeś jego grę? Ile demek przeglądałeś przed podjęciem tak pochopnej decyzji jaka jest cytuje:"on jest czysty"

Tak jak już się wypowiadałem wcześniej, godziny i ekwipunek jak i ranga nie odgrywały żadnej roli w ocenie tego gracza i nigdy nie będą brane takie rzeczy pod uwagę. 

Cytując ciebie:Ciągle ta sama wymówka, że to jest ESP+WH lub ktoś używa płatnych czitów. Serio?

Powiedz mi czy stworzyli jakieś inne cheaty do gier multiplayer np. CS:GO niż "wallhack" "esp" "aimbot" "triggerbot" "aimlock" "chams" + inne są to najczęściej używane cheaty przez gracz dlatego się powtarzają. 

Większość osób z takim ekwipunkiem i skinami używa płatnych kodów z racji tego ze kody sa na bieżąco aktualizowane tak wiec szybko się bana nie doczekają :( 

Czym się sugerujesz pisząc ze ma talent? Rozmowa na ts3? przyjemny ma głos hym... to cie okręcił wokół palca widzę   :lol:  :lol:  :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Fuziu wyjasnił  :)

@@Kubox nie wpierdalam się do każdej rozmowie o stefanie, bronię czystego gracza pokazując jaki jest na prawdę  :)

 

Nie wiem dlaczego sie wypowiadasz w tym temacie, jak ty nawet nie wiesz jak wallhack wygląda.

Na teamspeak 3 mówiłeś że dopiero sie wdrażasz i chciałeś sie czegoś poduczyć wiec skąd masz wiedzieć czy ten gracz jest czysty czy tez nie skoro sam sie na tym nie znasz  Kappa  hym... 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Każdy ma takie akcje,że skanuje kogoś przez ścianę,Ty Stefan też. Serio myślisz,że ktoś kto kupi drogiego płatnego cheata z aktualizacjami  będzie wchodził na serwery społecznościowe i karał noobów na dd2 only? Szczególnie,że koleś ma skiny i dużo godzin w grze,nikt nie jest na tyle głupi,żeby cheatować na koncie z takimi skinami,nawet jeśli ktoś jest bogaty i go stać,to raczej kupi sobie pare innych kont steam do cheatowania. Oserwowaliście go przez 5 tygodni,a jedynym dowodem jest demko,które nic nie udowadnia. Stefan serio nie jesteś nieomylny a zachowujesz się jakbyś był.

Definicja prosta wykupił abonament u jakiegoś dostawcy, pogrywa trochę MM a w międzyczasie wchodzi na serwer publiczny i kara bootków oczywiście cały czas używając wspomagaczy w postaci wallhack albo esp. 

Nie mamy pewności czy to jest jego kont główne i nigdy jej mieć nie będziemy.

Obserwowaliśmy go 5 tygodni i jesteśmy pewni po tym co widzieliśmy bezpośrednio na serwerze ze to odpał, tutaj macie krótka sytuacje do wglądu, nie rozliczyliśmy go z jednego dema tylko z ostatnich 5 tygodni jego gry na serwerze, nie dowierzasz pobieraj dema i oglądaj my się naoglądaliśmy już na żywo i temat dla nas jest zamknięty  ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja tu czegoś nie ogarniam. Więcej skarg i próśb o UB niż na ffa bez systemu vac. To chyba coś tu u podstaw nawala. I żeby nie było wtedy to bany szły hurtowo prawda @@Halmer i @fuzhou

To tylko świadczy o intensywnej pracy administracji, jestem bardzo zadowolony z naszej administracji de_dust2 odwalają kawał dobrej roboty  Illuminati

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...