Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


Cat is dead

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:13
Nick Oskarżonego:Laminos #Żeby nie było
Nick Oskarżyciela:Cat is dead
SteamID oskarżonego: nie mam
Gdzie to się wydarzyło: Mapa jakoś jb_summer nie pamiętam pełnej nazwy 
Data zdarzenia:2017-01-19.
Opis Sytuacji:Podczas gry powiedziałem JL i nie powiedziałęm co to oznacza a Laminos dał mi bana na 1440 minut powód obraza strażnika.Nie wiem dlaczego obraza,ponieważ skrót JL ma wiele znaczeń chodziło mi o Jem Lody.Nawet nie spytał mnie tylko bez zastanowienia dał mi bana.
Dowody:Niestety nie mam ale jest demko chyba.
Czego oczekujesz:Nauczki dla Laminosa lub wytłumaczenie mi gdzie pod skrótem JL znajduje się obraza.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Cat administracja jb nie ma iq poniżej 50 i domyśla się co miałeś na myśli chciałeś być śmieszkiem to dostałeś bana - życie. Skoro JL nie znaczyło jebać laminosa to co w takim razie znaczyło? i dlaczego mówiłeś to akurat wtedy i w tamtych okolicznościach? Nie pogrążaj się bo ja to bym tego bana przedłużył ,,za bycie debilem''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Hah w tym problem że demka nie działają :v a ten problem był już dawno poruszany :v Zresztą ban jest słuszny bo mówiłeś jc a jeśli laminos to odebrał jako obraze to mógł cie zbanować z drugiej strony jednak jeśli sam mówił jc to troche dla mnie bez sensu i powinien dostać jakieś upomnienie ale nie dowiemy sie jak to dokłądnie było bo nie ma demek ja bym znowu spróbował wyjaśnić wszystko na tsie :x

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...