Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[ZMIANY W ADMINISTRACJI DD2] Awans i degradacja


`Fuzhou ツ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Podejmuje wyzwanie i zgadzam się z waszą decyzją co do nadania mi Opiekuna. 

Chciałbym jeszcze wypowiedzieć się co do Stefana i porozmawiać na temat reszty, ale nie będę zaczynać kolejnej dyskusji, która do niczego nie doprowadzi. Więc pozostawiam to tak jak jest i mam nadzieję, że miła atmosfera będzie się utrzymywać. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Witajcie

W dniu dzisiejszym nowym opiekunem serwera DD2 zostaje Kubox a Stefan zostaje zdegradowany.

Dlaczego dostaje degradacje? Ze względu na to, że nie potrafi się dogadać z Administracją jak i resztą opiekunów, prowokuje oraz obraża administracje. Wszystko zostało przedyskutowane w rozmowach prywatnych na facebooku wśród opiekunów, właściciela i head admina. 

Tak więc gratulacje Kubox!

Stefan nadal ma administratora na serwerze DD2.

 

Jeżeli Kubox Tobie nie odpowiada ta posada to skontaktuj się ze mną na pw ;) Bo trochę z dupy tak ta informacja została ogłoszona.

 

P.S Skoro tak łatwo usunąłeś H@ ze znajomych to H@ łatwo Cię usunął z bycia opiekunem ;]

Chciałem się wypowiedzieć odnośnie wczorajszej degradacji.

Na samym początku zacznijmy od tego, że z administracją [DD2] dogadywałem się bardzo dobrze.

Jeżeli chodzi o resztę adminów & opiekunów innych serwerów, nie było nawet okazji na to, by ze sobą rozmawiać. Dlatego że za mało tworzyliście ku temu okazji.

Co do obrażania administracji, nie przypominam sobie bym kogoś obrażał, jakieś dowody? Przynajmniej jeden podaj, ja przez ostatnie miesiące bylem proszony cały czas o dowody i je podawałem.

Usunąłem cię z listy znajomych już dawno, bo nie odpisywałeś na wiadomości, zlewałeś to... tak się zachowuje prawa ręka dzaga @FUZU ? Natomiast Head-Admin cały czas widnieje na mojej liście znajomych. 

Nie potrzebuje bezproduktywnych ludzi na swojej liście znajomych, zrozum ty do takich należałeś!!!

Mam rozumieć, że odebrałyście mi opiekuna, bo usunąłem cię z listy znajomych? Czy dlatego że stwierdziłem dzisiaj fakty na shoutbox?

 

Ps. Fuzu nie idzie ciebie traktować poważnie zachowujesz się jak dziecko z autyzmem nic nie myślisz, w dodatku odbanowałeś czi-tera którego zbanowaliśmy, pokazałeś własnie ze twoja głowa jest tak pusta jak studnia na pustyni 1337194711_by_maryk_inner.gif  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się wypowiedzieć odnośnie wczorajszej degradacji.[/size]Na samym początku zacznijmy od tego, że z [/size]administracją [[/size]DD2][/size] dogadywałem się bardzo dobrze.

Jeżeli chodzi o resztę adminów & opiekunów innych serwerów, nie było nawet okazji na to, by ze sobą rozmawiać. Dlatego że za mało tworzyliście ku temu okazji.[/size]

Co do obrażania administracji, nie przypominam sobie bym kogoś obrażał, jakieś dowody? Przynajmniej jeden podaj, ja przez ostatnie miesiące bylem proszony cały czas o dowody i je podawałem.[/size]Usunąłem cię z listy znajomych już dawno, bo nie odpisywałeś na wiadomości, zlewałeś to... tak się zachowuje prawa ręka dzaga @FUZU ? Natomiast Head-Admin cały czas widnieje na mojej liście[/size] znajomych. [/size]

Nie potrzebuje bezproduktywnych ludzi na swojej liście znajomych, zrozum ty do takich należałeś!!!Mam rozumieć, że odebrałyście mi opiekuna, bo usunąłem cię z listy znajomych? Czy dlatego że stwierdziłem dzisiaj fakty na [/size]shoutbox[/size]?[/size]

 

Ps. Fuzu nie idzie ciebie traktować poważnie zachowujesz się jak dziecko z autyzmem nic nie myślisz, w dodatku odbanowałeś czi-tera którego zbanowaliśmy, pokazałeś własnie ze twoja głowa jest tak pusta jak studnia na pustyni 1337194711_by_maryk_inner.gif [/size]

 

 

XDD. Było widać że nie mieliśmy okazji cie poznać. Szczególnie jeśli wtracales się w sprawy innych serwerów robiac tylko zamieszanie i wkurzac innych ( jeśli nie pamiętasz to DR na którym cie nigdy nie widziałem i jb)

 

 

 

DO PETRR 

Trochę żałosne że wyrzucasz innym osobą że nie ukończyły gimnazjum, a nie umiesz napisać kilku zdań  z poprawnością gramatyczną.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dzieki stefanowi server dd2 rozwinoł sie zajebiscie nie ma dzieci same normalne osoby zero cheaterów chłop poswiecał noce by ogladac demka podejrzanych graczy watpie zeby jakaś osoba z innych serverów robiła takie cos oni maja na to wyjebane tylko jak zobacza kolesia, który sie kreci i strzela to dopiero banuja . Wiekrzosc adminow na innych serverach nie ma nawet "gimnazjum" pokończone i maja admina a wiec to jest żałosne i co do wielkiego headadmina mg.inż.dr Fuzu nie byles nigdy na servie i na ts ciezko ci do nas wbic i porozmawiac o dziwnych oszczerstwach od ludzi  na temat  administracji jak.
Zauważyłem ze wiekrzość tutaj ludzi obgaduje innych za plecami  by przypodobac sie Headadminom .
Kubox mysle ze spełni swoja role powodzenia . 

 

Tyle w temacie  ELOOO 


 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, jestem adminem z dosc dlugim stazem, graczem od dobrych 2 lat na sieci i jak dlugo znam fuza, tak musze powiedziec, ze nie spotkalem sie z jego strony z zachowaniami, ktore jakkolwiek potwierdzaja wyzej wymienione zarzuty. Mysle, ze nie bez powodu pomimo przeroznych zawichrowan na sieci, nadal utrzymuje stanowisko H@. Nie zamierzam komentowac samej zmiany personalnej, mam na mysli Stefana, bo jakos nie zdazylismy sie poznac blizej, ale gleboko wierze, ze tak kontrowersyjna decyzja nie zostala podjeta, kolokwialnie mowiac, z chuja. Tyle ode mnie, kazdy kto choc troche mnie na sieci kojarzy wie, ze jestem ostatnia osoba, ktora komukolwiek cokolwiek lize, peace.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...