Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na stefan'a


Dzk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: Stefan

Mapa, na której miało zajście: DD2 / każda
Czas i data zajścia: 21.03.2017 16:50
Demka/Screeny: http://prnt.sc/emqebd
Minuta mapy: LOL?
Treść skargi:
 Otóż polecam takich adminów którzy kickaja typów ze specta którzy siedzą na nim 2minuty po czym sami wchodzą na specta na kilka rund, kickanie typów w tym mnie za cele mapy na serwerze FFA ahahaha

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nick oskarżonego admina: Stefan

Mapa, na której miało zajście: DD2 / każda

Czas i data zajścia: 21.03.2017 16:50

Demka/Screeny: http://prnt.sc/emqebd

Minuta mapy: LOL?

Treść skargi: Otóż polecam takich adminów którzy kickaja typów ze specta którzy siedzą na nim 2minuty po czym sami wchodzą na specta na kilka rund, kickanie typów w tym mnie za cele mapy na serwerze FFA ahahaha

Wiec tak na samym początku zacznijmy od tego, że przed wejściem na specta piszemy u@ Wiadomość dla administratora, że potrzebujesz wyjść do WC itd. Po drugie Administrator nie jest jasnowidzem, dla mnie osoba, która siedzi na spekcie bez pozostawienia informacji po prostu jest nieaktywna i tyle w tym temacie. Przypominam, że Spect jest dla administratorów i dla graczy którzy informują administracje o chwilowej nie obecności, jeżeli podejrzewam kogoś o czity to gdzie mam wejść?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak na samym początku zacznijmy od tego, że przed wejściem na specta piszemy u@ Wiadomość dla administratora, że potrzebujesz wyjść do WC itd

Gdzie jest napisane, że mam ci pisać wiadomość, że idę do wc? chyba jasnę, że skoro idę na specta to chcę gdzieś iść coś załatwić.

Administrator nie jest jasnowidzem, dla mnie osoba, która siedzi na spekcie bez pozostawienia informacji po prostu jest nieaktywna i tyle w tym temacie

Tyle że typ na ssie dopiero co wchodził na serwer a ty go kicknołeś.

Przypominam, że Spect jest dla administratorów i dla graczy którzy informują administracje o chwilowej nie obecności, jeżeli podejrzewam kogoś o czity to gdzie mam wejść?

Skoro ktoś wchodzi na specta to chyba jasne, że po coś poszedł(UŻYJ MÓZGU) ty kickałeś/ kikasz każdego z niego nawet nie zwracasz uwagi na to czy dana osoba dopiero co wbiła na niego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po pierwsze poprosiłbym jakiś dowód na to ze ja go wyrzuciłem z serwera?Adminów było paru... Po drugie ktoś, kto siedzi 2 minuty na spekcie dla mnie zajmuje slot w tym momencie ktoś, kto jest chętny na grę wejść na serwer nie morze przez to ze łaskawy pan gdzieś poszedł. Po 3 trolowanie na serwerze według ciebie powinno być dozwolone na FFA?Podam twój przykład przykład: gracze proszą cię o to byś zaplanował bombę a ty  bombę wyrzucasz mówiąc cytuje"wypadła mi" podnosząc pake i klikając G i tak 4x następnym razem za taka sytuacje dostaniesz bana. Zachęcam byś ty użył tego orzecha czasami bo widzę ze masz z tym problem. :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

stefan nie wiem jakie byly zasady na dd2 ale tutaj czegos takiego nikt nie wymaga. Przeczytaj regulamin i sie do niego stosuj a nie ustalasz wlasne zasady

Widocznie opiekun nie umieścił takiej informacji w regulaminie, ja wczoraj z opiekunem tego serwera rozmawiałem i działem według ustaleń opiekuna. Wiec takie spostrzeżenia zostaw dla opiekuna i porozmawiaj z nim by uzupełnił regulamin, bo najwidoczniej nie jest kompletny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze poprosiłbym jakiś dowód na to ze ja go wyrzuciłem z serwera?

Daj mi dostęp do logów to ci załatwie dowód

Adminów było paru... 

2 z czego kaziu go nie kickował bo się go pytałem i sam ci zresztą zwracał uwagę, że kickujesz za szybko

Po drugie ktoś, kto siedzi 2 minuty na spekcie dla mnie zajmuje slot w tym momencie ktoś, kto jest chętny na grę wejść na serwer nie morze przez to ze łaskawy pan gdzieś poszedł.

Aha czyli daj mi uprawnienia do kickowania to będę ciebie również kickował ze specta bo zajmujesz slot. Po 2 "morza" są głębokie i szerokie jak to mówią

Po 3 trolowanie na serwerze według ciebie powinno być dozwolone na FFA

Jakie trollowania? zrobiłem sobie w tym momencie bke po tym jak dałeś gościowi kicka za cele mapy za to że nie rozbrajał paki bo po prostu nie UMIAŁ bo miał 20 godziny gry przy czym ty po kicknieciu go nazwałeś go gównem i żeby uczył się grać gdzie indziej. A czemu tak zrobiłeś? bo twój team przegrywał

Zachęcam byś ty użył tego orzecha czasami bo widzę ze masz z tym problem

Mówisz o sobie? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Powracając do tematu zwanego utrudnianiem gry. Czy wiesz ze właśnie się przyznałeś się do tego, że robiłeś sobie "beke" zamiast grac z zespołem, czyli plantować pakę tak jak ciebie koledzy prosili. Bawiło cię to ze ktoś nie rozbroił paczki rundę wcześniej i postanowiłeś w kolejnej rundzie trolowacW dodatku kłamiesz jak szewc, swój limit szans wyczerpałeś przyłapie ciebie na podobnym wybryku to dostaniesz bana. To tyle ode mnie :)  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast grac z zespołem, czyli plantować pakę tak jak ciebie koledzy prosili

Koledzy czyli ty tylko płakałeś żebym plantował pake gdzie strzlałem się z 3 typami z czego zabiłem 2 został ostatni który był w dolnym gdzie ja na shorcie + moj team na midzie było nas z 4 gdzie ty sam na kille chodziłeś

Bawiło cię to ze ktoś nie rozbroił paczki rundę wcześniej i postanowiłeś w kolejnej rundzie trolowac

Po pierwsze nie, nie rozbroił tylko nie UMIAŁ rozbroić paczki za co dostał od ciebie kicka i nie nie zacząłem trollowac z tego wzgledu tylko dlatego ze ty go kicknąles za CELE MAPY CELE MAPY NA FFA? FFA? czytasz to ? FFA

W dodatku kłamiesz jak szewc

Nie powiem kto tutaj kłamie jak szewc. Gdzie niby skłamałem? podaj mi jeden przykład gdzie ci skłamałem w tym poscie gdzie no gdzie? jak sam mowisz trollowalem gdzie tak naprawde strzelalem sie z typem gdzie skłamałem no gdzie panie adminie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Idąc twoim tokiem myślenia Stefan, to od tej chwili każdy kto wyrzuci pakę ma bana....

Dlaczego tak sadzisz myślisz ze z banów mam radochę? Jak by tak było to nie drożyli byśmy tematu o zwykły !kick tylko już o !ban dzk 30 UTRUDNIANIE,GRY! Tak jak w temacie wykopałem gościa z serwera z racji takiej, że zamiast plantować pakę po wcześniejszym upomnieniu wolał się ta paka bawić na top midzie. Jeżeli uważasz takie zachowanie za normalne nie mamy o czym dyskutować.  PugChamp 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

 Jeśli chodzi o beke z typa co nie defował bo nie potrafił (uczył się grać) to miała 3/4 osób wtedy obecnych.

Nie o tym jest temat. Nie zdefował ok rozumiem jest nowy a rozbrajania bomy uczymy się dopiero po 10h w grze cs:go hahahah  Kappa 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak sadzisz myślisz ze z banów mam radochę? Jak by tak było to nie drożyli byśmy tematu o zwykły !kick tylko już o !ban dzk 30 UTRUDNIANIE,GRY! Tak jak w temacie wykopałem gościa z serwera z racji takiej, że zamiast plantować pakę po wcześniejszym upomnieniu wolał się ta paka bawić na top midzie. Jeżeli uważasz takie zachowanie za normalne nie mamy o czym dyskutować.  PugChamp 

Nie bawić się na top midzie tylko strzelać się z typem, który był za bramą w momencie gdy DZK był w okolicy xboxa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie bawić się na top midzie tylko strzelać się z typem, który był za bramą w momencie gdy DZK był w okolicy xboxa.

Dlaczego próbujesz wmówić mi ze kłamię wiem co widziałem akurat mapę de_dust 2 znam na pamięć Illuminati  i widziałem na własne oczy cała sytuacje, gość specjalnie wypierdalał paczkę zamiast wbiegać gala na A no i na samym końcu dostał plecy i zdechł (smutny koniec a mogliśmy spokojnie ugrać) ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego próbujesz wmówić mi ze kłamię wiem co widziałem akurat mapę de_dust 2 znam na pamięć Illuminati  i widziałem na własne oczy cała sytuacje, gość specjalnie wypierdalał paczkę zamiast wbiegać gala na A no i na samym końcu dostał plecy i zdechł (smutny koniec a mogliśmy spokojnie ugrać) ;)

XD tyle, że ty żyłeś XDD więc. po za tym strzelałem się tam z 4 z czego zabiłem 3 i został ostatni XD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dobra panowie wiem co widziałem dowodów nie mam z racji oczywistych :) jak by demka śmigały o wiele prościej by się nam rozmawiało. Wyrzuciłem gościa ze spekta ok wyrzuciłem gościa za bawienie się paka dobra, czyli złamałem regulamin tak? Kappa 

 

Aha i jeszcze jedno rozumiem, że na FFA gracze ustalają czy admin ma prawo do specta?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze to samo ja :)jakbym ja nagrywał wszystkie rzeczy na twój temat + te twoje chwalenie, że dobrze znasz dżaga i cała administracje, że zmienisz ten serwer 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...