Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Elo


Widar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

ŁaŁ :o :o :o

Nie spodziewałam się tego, ale nie będę namawiał byś został to twoje decyzja.

Ja ci chce podziękować miedzy innymi za wspólnie spędzone chwile, za karty przeciwko ludzkości piękna wtedy była zabawa, za Hide & Seek, za pomoc na którą mogłem zawsze liczyć byłeś mi takim internetowym druhem :)

Z fartem i obyś nas odwiedzał chociaż czasami :)

P.S. Kontaktu chyba nie urywamy tu mój silverku nadal rankedy na nas czekajo panocku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w sumie wiadomo o kogo chodzi w tym poście i moim zadaniem te osoby powinny stracić admina ( nawet jeśli jest coś na mnie to proszę mogę dostać degrada np za to jak się wyrazalem do Stefana ( przepraszam was oficjalnie ) czy do inny osób . Chociaż Juz się wczoraj na słuchałem gróźb od Rzeszowianina że siedzi z Krzysztofem i mam go unmutowac pod groźba degrada. (XD)). Wiadomo że tak się nic nie stanie ale moim zdaniem jeśli taki kozak jak widarw odchodzi przez taką jebana patologie to coś sie powinno stać. Co zmienić. Jak mówiłem jeśli ktoś np uważa z wyższych osób że źle robie niech da degrada. To samo powinno się tyczyc wszystkich a nie np 10 latka który kupil strażnika i mi spami od kilku dni i łamał cały regulamin. Szkoda...




EDIT przepraszam za błędy ale pisałem w nerwach itp :)

 

EDIT 2 a co do DR.  Ten serwer upadł. Kiedy adminami był Rogalik, Ja , BoteQQ a opiekunem Risen , na serwerze była zajebista atmosfera. Teraz jak wchodzę to muszę pisać np do masy by wbił bo albo są dzieci utrudniające rozgrywkę albo cheaterzy.  Dr to był tak jak by mój cs'owy domek. Pierwszy serwer na którym spędziłem dużo czasu. Szkoda że się rujnuje. I wiem czemu straciłem admina (zachowałem się jak jebany bachor ) ale czemu nie pozwolicie się serwerowi rozwinąć. Nie usuniecie nieaktywnych adminów ( rzeszowianin, Johny i nw czy jeszcze jest ale był Kebab)  , a nie dacie w końcu kurwa opiekuna Chińczykowi lub  zwrócicie ( bo były takie propozycje ) Risenowi. Kurwa szkoda...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzięki za współpracę.

Nie piszcie w tym temacie o serwerze DeathRun, niebawem nowa odsłona ;)

@@Halmer o jakich opiekunach mówisz?

Co do reszty posta Widara, niestety aktualnie większość spraw na serwerach muszę ogarniać solo, ciężko jest ogarnąć tyle serwerów jednocześnie. Pamiętajcie że mam też studia i inne sprawy i nie mogę poświęcać całego wolnego czasu na globalelite. Cały czas powoli działam i nie zadowolę wszystkich.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

@@Dzagu Rozumiem to ale zostając właścicielem tej serwerowni chyba wiedziałeś na co sie piszesz. Poza tym  uważam (i nie tylko ja) że jeśli nie zmienisz swojej polityki naprawiania (raz tu, raz tu, a raz tam a raz to w ogóle powiem że to naprawie jutro a naprawie po 3 miesiącach ) albo nie weźmiesz kogoś kto ci będzie pomagał w ftp i tym całym gównie  ( W 1 myśli przychodzi mi @`Fuzhou ツ ) To ta sieć upadnie :v a tego naprawde bym nie chciał 

 

Co do wszystkich odpowiedzi : To dzięki misie kolorowe :3 z większą częścią was nadal utrzymuje kontakt i mam nadzieje że nawet jeśli zmienie sieć  to to sie nie zmieni <3 

 

 

P.S teraz dzagu mały pstryczek w nos: To  "Admina nie da się kupić!!!" w twojej sygnaturze to już chyba nie aktualne xd a tak serio to 3maj sie i powodzenia w ogarnianiu tego całego shitu  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...